Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Oslovenia... mena, prezyvky

Goto down 
+8
sedatívum
Transilvania
LizzieBathory
Morty
Veronika
Black Cobra
Chloë Noir
Goth_Konigin
12 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Goth_Konigin

Goth_Konigin


Female
Počet príspevkov : 210
Age : 30
Location : Košice
Registration date : 06.08.2008

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime22.02.09 18:10

Ja len ze, uz ma nebavi stale ked chcem reagovat na niekoho prispevok pisat iba priblbly nick :D Nech je to aspon trosku viac osobnejsie, prosim napiste mi tu ako vas mam oslovovat :D Ci meno, ci prezyvka, hocico :D
Mne je to v podstate jedno, u spoluziakov som stale len "Mišél", u kamaratov Klea, inak vy ma mozte volat ako chcete (len prosim nenadavat:D)
lol!
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime22.02.09 18:21

A u mňa si bračqa :D

Tak ja ostávam pri svojom: Chloe. Je mi to najbližšie a ešte stále ma zopár ľudí takto volá (za čo som veľmi vďačná). Inak potom Dia, Ale určite nie Didi, Dida, Dianka a podobne...
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime22.02.09 20:27

Tak mňa večšina ludí volá Michal. Wargameri a Figúrkári mi hovoria Korbáč a tento zvyk sa už začína šíriť aj medzi ďalších ludí a ja ešte FURT netuším ako som k tej prezívke prišiel... Ale zase keď si to pozovnám z prezívkami ako majú "Walo", "Cesnak", "Miglo", "Despre", "Jose" (nie chosé ale JOSE), "Zrudi", "Záhradník" tak som natom ešte celkom dobre.
Návrat hore Goto down
Goth_Konigin

Goth_Konigin


Female
Počet príspevkov : 210
Age : 30
Location : Košice
Registration date : 06.08.2008

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime22.02.09 21:14

Tak teda dobre Michal... len ci ta nezacnem volat Majkl :D:D U nas totiz v triede mame vdaka profesorovi americanovi vsetci tak trochu "poanglictene" mena :D
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime22.02.09 21:40

american? to mate hobre mna na zakladke učil angličtinu Ind. Volal sa Ravi kánt Butani.
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime22.02.09 21:46

No ja mam meno v nicku taze toto asi nic ....no co je take blbe a co nemam rada ,ze kamarati si radi skracuju mena a vznikaju od mien rozne skratky takze v skole a s kamaratami som vecsinou wera Sad ...ale nevem preco sak wera je inac viera no nie???.....no a este co je vecsinou u pribuznych niča (s nadavkou si to nemylte!!!!) ,nička ,veronika...alebo dneska ma oco nazval Adams
Ale najradsej mam normalne Veronika
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime22.02.09 22:33

ind a anglinu? lol! jezis to by som xcel vidiet, oni maju sa P R I JE debilny prizvuk lol!

inak k teme, moztemi hovorit morti, na ine neposlucham :) este na morty :D
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime22.02.09 22:38

Ale ty mas aj v obcianskom tak napisane??? Alebo nejaky.... Móricko
Ked neces ta neodpovedaj ...ja len tak sa pytam
Návrat hore Goto down
Goth_Konigin

Goth_Konigin


Female
Počet príspevkov : 210
Age : 30
Location : Košice
Registration date : 06.08.2008

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime22.02.09 22:39

No, ja som si na Morti uz dost zvykla, ine ani nepripada do uvahy :D

No to u nas v triede uz sme "Džejki (Džejkob-Jakub), Mišél (Michaela), Meťjúúú (Matúš), Majk (Miki-Mikuláš), Teri (Tereza)" a tak... vlastne rozmyslam, ci niekoho volaju jeho skutocnym menom :D Na jednej strane je to hlupe, ved sme slovaci a budme na to hrdy :D Ale ked mate 4 profesorov na anglictinu a kazdy vas tak vola, a za tyzden 16 hodin angliny, tak vam to nejak ostane a ani si to uz neuvedomujete :D
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime22.02.09 22:49

No ja mam v okoly vedsinou ludi s takymi ako ....Džejar ,Sarňak, Dito, Brixy...no oni proste si davaju rozne a teraz si na vsetky ani neviem spomenut
Návrat hore Goto down
LizzieBathory

LizzieBathory


Female
Počet príspevkov : 136
Age : 32
Location : tu
Registration date : 29.12.2008

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime22.02.09 23:42

ja som Mária, spolužiaci ma volaju Majka alebo keď na mňa kričia tak Majíí....ale v podstate to neznášam :D a Maja už vôbec!

No a tak ma volajú buď Mária alebo Lizie...najprv to bol žart ale keď to kamoš začal používať aj ma tak predstavovať tak sa to uchytilo...a z toho potom Lizinka, Eržébet a podobne...
A pred Lizinkou som mala že Tigrica a to bolo kvoli tigrovanému tričku ktoré som nosila :D tak ma volala celá škola, aj tí čo ma nepoznali.

A ešte predtým dáááávno som bola Mariška alebo Mariena Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime23.02.09 1:20

nie nie, ja to nemam odvodeninu od mena, proste kniha ktorou som bol posadnuty a ostalo mi to v takejto podobe :) menom sa predstavujem iba na zivo - na nete je meno strasne neosobne, prezyvky uz trosku odzrkadluju osobnost, davaju iste specifika, zase na zivo sa mi zda ze su prezyvky neosobnejsie :) a tak no hehe par riadkov textu a dokopy bez pointy :D
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime23.02.09 6:57

heh tak mna prezyvaju darin alebo dari :)
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime23.02.09 11:41

tak a mame z toho hned darivania :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime25.02.09 7:59

hehe nooo to by mi nenpadlo heh :D no zajimvo to zneje hehe :D
Návrat hore Goto down
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime16.03.09 20:03

v zivote som mala zopar prezyviek, ale ziadna sa neuchytila.. preto ma vsetci vacsinou volaju menom.. poprip. trochu odveci spoluziak mi dal novu - Satan... akoze haro mam jak ohen pekelny - ( rysava) - ... ( to zadrel v skole, na dejepise.. ked sme preberali stredoveku inkviziciu) - aspon je uprimny, ne jak nekteri lol!
Návrat hore Goto down
morbid-princess

morbid-princess


Female
Počet príspevkov : 85
Age : 30
Location : dubnica
Registration date : 21.02.2009

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime17.03.09 17:14

Goth_konigin: vy máte 16 hodín angliny týždenne? Shocked Shocked Shocked (závisť!!!)
Návrat hore Goto down
Goth_Konigin

Goth_Konigin


Female
Počet príspevkov : 210
Age : 30
Location : Košice
Registration date : 06.08.2008

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime17.03.09 19:34

Nj, som na anglickom gymnaziu queen :D:D:D Kedze som bola z anglictiny totalne duta, povedala som si, ze s tym nieco musim urobit lol! Aj ked, prve 3 mesiace sme boli skoro vsetci v triede uplne zufali, ked na nas vsetci profesori zacali kecat anglicky lol! Teraz uz aspon vieme, o co im ide :D:D:D
Návrat hore Goto down
morbid-princess

morbid-princess


Female
Počet príspevkov : 85
Age : 30
Location : dubnica
Registration date : 21.02.2009

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime18.03.09 22:13

to by som tda faaakt chcela...lebo anglinu mám rada, ale potrebujem sa VEĽMI zlepšiť...a sme najlepšia skupina síce, ale schytali sme najsprostejšiu profku, takže už aj 2. skupina nás obehla...
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime19.03.09 18:01

No sak to ....ked clovek neschytil skveleho ucitela na cudzi jazyk ostava najme na nom ,aby sa zacal ucit seriozne (no ovsem ked sa mu chce)
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime19.03.09 18:08

najlepsie sa uci jazyk prirodzene tj pocuvanim a pouzivanim - filmy kukat po anglicky, spociatku s anglickymi titulkami a naucite sa po anglicky plynule do dvoch rokov
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime19.03.09 18:24

Presne tak .....knihy z ktorych sa ucime nam pomozu ,ale ked si nebudeme citat texty a rozpravat sa po anglicky s druhymi ...tak je to nam na prd....preto mnohy sa naucili plynule az v zahranici.

Ked som teraz v lete bola na dovolenke v chorvatsku tam do Tv daju film hodia tam titulky a to je vsetko .....keby to aj tu robili a naozaj by clovek len sem tam pocuval ...podla mna sa nieco nauci a zachyti do ucha aspon minimum
Návrat hore Goto down
morbid-princess

morbid-princess


Female
Počet príspevkov : 85
Age : 30
Location : dubnica
Registration date : 21.02.2009

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime19.03.09 18:30

no ja s titulkami nemám problém, ale vôbec nevnímam ten text čo hovoria...potom po týždni si nepamätám, či ten film bol s dabingom alebo s titulkami :D
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime19.03.09 21:21

asi preto bola pointa v tom aby si si ho pozrela v anglictine s anglickymi titulkami
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
morbid-princess

morbid-princess


Female
Počet príspevkov : 85
Age : 30
Location : dubnica
Registration date : 21.02.2009

Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime19.03.09 21:52

jaj...to som nepostrehla :D:D
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Oslovenia... mena, prezyvky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Oslovenia... mena, prezyvky
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Miscellanous :: Rôzne-
Prejdi na: