Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Oslovenia... mena, prezyvky

Goto down 
+8
sedatívum
Transilvania
LizzieBathory
Morty
Veronika
Black Cobra
Chloë Noir
Goth_Konigin
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime20.03.09 18:01

Ja uz tiez sa musim trochu viac pritlacit k tej angline ......este mame doma nejaku knihu s cviceniami a k nej par CD ....uz sa na nu chystam a ide vykend taze....duuuufam ,ze to vyjde a aspon si ju nacnem.
Návrat hore Goto down
morbid-princess

morbid-princess


Female
Počet príspevkov : 85
Age : 29
Location : dubnica
Registration date : 21.02.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime20.03.09 18:03

ty si aký ročník?
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime20.03.09 18:04

9 ...ty ked mas 14 tak asi priblizne tiez tak... alebo????
Návrat hore Goto down
morbid-princess

morbid-princess


Female
Počet príspevkov : 85
Age : 29
Location : dubnica
Registration date : 21.02.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime20.03.09 18:06

no ja som 8-ročný gympel...kvinta
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime20.03.09 18:09

A viez ,ze som si myslela!....taky tusak som mala ....a dalej budes pokracovat na gymnaziu ze?
Návrat hore Goto down
morbid-princess

morbid-princess


Female
Počet príspevkov : 85
Age : 29
Location : dubnica
Registration date : 21.02.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime20.03.09 18:10

no vyzerá tak, že ano..ale nemám veľkú chuť, bo sa veľmi bojím vysokej školy,...totižto som vôbec neni zvyknutá sa učiť, doteraz mi stačil vždy môj talent..len teraz to už nestačí...
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime20.03.09 18:14

Jaaaaj :D:D:D ...no ja zase idem na gymko (ked sa podari) a momentalne som na obycajnej skole .....a dnes sme akurat so spoluziackou zametali a utierali volebne kabinky ,v ktorych sa zajtra bude volit :D....ale to barz od temy

A preco sa tak bojis vysky??? asi preto ,lebo az tam sa budeme musiet fakt ucit???Ze?? :D
Návrat hore Goto down
morbid-princess

morbid-princess


Female
Počet príspevkov : 85
Age : 29
Location : dubnica
Registration date : 21.02.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime20.03.09 18:15

no asi tak :D sa bojím, že hneď vyletím...a kam chceš ísť po gymply?
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime20.03.09 18:19

Sak to prave neviem....mam par moznosti po ruke,ktore sa rozhodnem az na strednej ....a ked sa dostanem na tu ktoru mam napisanu na prihlaske jak prvu tak teraz ti neviem povedat v ktorom rocniku budem mat na vyber zvolit si 4 alebo 5 (neviem teraz ) MODULY....je tam technecke zameranie,jazykovedne ,prirodnovedne v nom mas aj latinsky jazyk a este je tem aj socio(NEVIEM AKE) zameranie s grecskym jazykom..................a k tomu budem aj pocas strednej skoly navstevovat zakladnu umelecku skolu ...taze keby sa mi darilo aj na nejaku umelecku vysoku mozem ist ....to sa este rozhodnem ...a ty???


Naposledy upravil Veronika dňa 20.03.09 20:16, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
morbid-princess

morbid-princess


Female
Počet príspevkov : 85
Age : 29
Location : dubnica
Registration date : 21.02.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime20.03.09 18:21

ja vôbec neviem..len myslím, že by to malo byť niečo so slovenčinou/anlginou/neminou
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime20.03.09 18:22

Myslis ucitelka, prekladatelka alebo nieco ine???
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime20.03.09 20:06

holky teda nic v zlom ale od myslienky studia ajzykov upustite kym sa nenaucite aspon zakaldy slovenciny - i/y pre zaciatok (po gymply? omg)

veronika sorry ale zase mi tvoj pravopis ustedril riaden monokel - gretsky? gretsko ma byt co pre boha? snad grecko

btw za umelecku davam plus bod - ludia uz zus-ky opominaju a je to potom aj vidno ze ludom chyba ine ako zakladne vzdelanie. kolkokrat vyjdu vysoku skolu ludia co su UPLNE kulturne hovada a nedokazu ani len pochopit hodnotu mona lisy apod pale
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime20.03.09 20:16

Prepac, prepac, prepac ........ako vidno vsade ....i/y mi neide,cierky mi neidu ,spodobovanie mi neide a mnoho takychto podobnych veci mi neide .
Ja studovat slovinu urcite nebudem......a mimochodom podla mna by mali zrusit Y ,aj ked viem, ze by to stalo vela penazi a namahy!!!


Ale to zme zase odbocili tymy jazykmi a skolami heh...........a fakt prepac idem to poopravovat
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime20.03.09 21:30

study skus viac citavat - ked to vidis tak sa ti to skor v hlave ulozi a budes to pouzivat automaticky bez nutnosti uvedomovania si gramatickych pravidiel, odkedy nemam cas na knihy a travim viac casu na nete tak uz o tom kde su a nie su dlzne nemam dakedy fakt ani ponatia :*1:
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime21.03.09 1:06

Problem je v tom ,ze bud sa neviem sustredit (najme poobede a vecer neviem preco) ,alebo niekedy spravim naozaj blbu chybu (to nemyslim tym to greTsko a tak ,ale napriklad pred 2 rokmi -a to Sj mam 1 a 2 na vysvedceniach -som napisala vsade sa pisomke otazniky naopak) ....ako sa mi to podarilo neviem ...niekedy mi proste vypne Sad............a s tym citanim mas pravdu ,ale tak .....
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime21.03.09 3:22

clovek je clovekom najma vdaka tomu ze neustale posuva (nielen) svoje hranice vpred. neupadnime do prizmneho koloritu doby kedy je clovek clovekom vdaka tomu ze si k vsetkemu najde vyhovorku. liberlaizmus a socialne zabezpecenie zapdnej kultury za posledne dve tri generacie nam prinasaju vlny ignoranstva, lenivosti, zaostalosti apod. myslim ze kazdy z nas ma na viac nez len tento mainstream
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime21.03.09 15:38

Morti: Thumb Up , posledne 2 dni nemam cas tu byt dlhsie - teda sa aj vypisovat, pretoze mam kopu inych starosti, resp. veci, ktore treba riesit.. Neutral
Návrat hore Goto down
morbid-princess

morbid-princess


Female
Počet príspevkov : 85
Age : 29
Location : dubnica
Registration date : 21.02.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime21.03.09 17:02

mortimer: toto je fakt iba občasná chyba :D zvyčajne som to ja, kto vrčí keď vidí pravopisné chyby...a toto sa mi nechtiac podarilo, keď to slovo nevidím často dobre napísané - mám totiž vizuálnu pamäť :D...takže sa ospavedlňujem a odteraz si na mňa môžeš dávať pozor, som zvedavá koľko chýb napočítaš :D:D (preklepy sa nerátajú, tých mám teda veľa!)
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime21.03.09 17:23

vsak nie som gramaticka policia, iba niekotre extremy gramaticke okomentujem nechs a chudak stur nemusi v hrobe tocit ako vrtula :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
morbid-princess

morbid-princess


Female
Počet príspevkov : 85
Age : 29
Location : dubnica
Registration date : 21.02.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime21.03.09 17:35

štúr? šak ten hovoril, že"píš jak očuješ!" takže žiadne ypsilony, to až pán Hattala zaviedol...
Inak mňa iritujú niektoré výčiny jazykovedcov - napríklad obilie sa píše s mäkkým i a pritom je to od slova byľ, ktoré sa píše s tvrdým Mad hrozné toto
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime21.03.09 21:05

No od Stura sa jazyk zmenil.....ja zase nemusim,ked niekto pise tak nazvem to internetovo ....este niektore skratky ako jj a ee pouzivam aj ja,ale ked niekto tam si nahodi rozne ine pismenka alebo teraz novy pripad ,ked Lily (alebo ako sa vola) pise iba velke T v kazdom slove,ktore ho obsahuje sa mi az tak nepozdava,ale to je osobna vec cloveka.
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime21.03.09 22:04

tak to zu ani enkomentujem, to je jak u debilov, bud kurnik pisem so zapnutym capslockom abo male abo velke tam kam patria a nie ze neake debilne pismeno urpostred slova dam velke aby som bol cool ci pre ky debilny malicherny dovod.

a cos a skratiek tyka - ber icha ko emoticony, miesto smajlika mas napisane lol abo rofl a vies z eje to extremne urehotany smajlik :) otazne je vsak ci to neni pre nas trochu blbe pozuivat skratky z cudzieho ajzyka, hlavne ked potom 3/4 ludi netusi co to znamena abo si vytvarat svoje skratky ked je to zbytocne vzhladom na internacionalizmus celej siete... ach ta filozofia.. :) pisme hadam normalne a nerobme zo seba gasparkov ci uz gramatikou abo velkymi pismenami uprosTred slov lol!
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime22.03.09 14:17

to veľké "T" v slove mi pripomína názov jednej výbornej skupiny "sToa" I love you http://www.lastfm.de/music/sToa
možno je Lilly jej veľkou fanúšičkou :)
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime22.03.09 18:00

:D:D Mozno,ze hej!:D......Jej sa paci velke T a mne sa ani tak moc nepacia tlacene pismena.
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime22.03.09 20:15

tak nam vsetko pis rukou peknym pisanym, naskenuj, hod na internet a miesto pisania prispevku skaredymi pismenami nam posli link na obrazok

Dead
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Sponsored content





Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Oslovenia... mena, prezyvky
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Miscellanous :: Rôzne-
Prejdi na: