Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Oslovenia... mena, prezyvky

Goto down 
+8
sedatívum
Transilvania
LizzieBathory
Morty
Veronika
Black Cobra
Chloë Noir
Goth_Konigin
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 3 I_icon_minitime22.03.09 21:03

Hej ,dobry napad!!! Niekedy to vyskusam ,ale neviem ,ci by ste to po mne vsetko precitali.

A ten Dead ksicht ....to si ako myslel???.....ked uz sme pri tych roznych skratkach a smajloch.

A zeby sme neodbocili od temy.....tak by tu mal niekto hodit nejaku prezyvku ...napr. silmarill ty si uz pisal svoje ???
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 3 I_icon_minitime22.03.09 21:29

nie, silmarill nič nepísal tongue
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 3 I_icon_minitime23.03.09 18:23

Oooooooooooooooo...........jaky hnusny maly jazycisko!!! Ech!
Návrat hore Goto down
Lili

Lili


Female
Počet príspevkov : 63
Age : 30
Location : Spiššská Belá
Registration date : 19.03.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 3 I_icon_minitime14.02.10 2:44

silmarill napísal:
to veľké "T" v slove mi pripomína názov jednej výbornej skupiny "sToa" I love you http://www.lastfm.de/music/sToa
možno je Lilly jej veľkou fanúšičkou :)

Tak ja ju pocuvam no.... n_n Ale To som ich zacala az neskor ked som zacala pisaT To velke T.... :D a aby To nebolo az Tak Tak mna len lili....livika Evil or Very Mad livia Evil or Very Mad Evil or Very Mad (moje vlasTne meno je mojou hnusnejsou prezyvkou) sem-Tam ma doma volaju uchyl... Wink
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 3 I_icon_minitime07.03.10 16:21

man volaju Ferdo(koli priezvisku..nie nevolam sa ferdo ani ferdovic ani nic podobne..),Dexter(lebo ked som mal 10 rokov, bol som maly,troska zavality a nosil som okuliare-dexterove laboratorium http://www.dan-dare.org/FreeFun/Images/CartoonsMoviesTV/DextersLaboratoryWallpaper1024.jpg ) potom ma jeden cas volali Temný pán a teraz najnovsie som Mikél, Miguel
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oslovenia... mena, prezyvky   Oslovenia... mena, prezyvky - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Oslovenia... mena, prezyvky
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Miscellanous :: Rôzne-
Prejdi na: