Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Veríte na duchov?

Goto down 
+17
Michael Eyres Valkrie
DireGoth
Orrin Berzerk
bebe
Umbra
phoenix138
Black Cobra
silmarill
Morty
Martin
Lili
Veronika
morbid-princess
renegad
without emotions
Goth_Konigin
Chloë Noir
21 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Veríte na duchov?
Áno
Veríte na duchov? I_vote_lcap78%Veríte na duchov? I_vote_rcap
 78% [ 31 ]
Nie
Veríte na duchov? I_vote_lcap13%Veríte na duchov? I_vote_rcap
 13% [ 5 ]
Neviem
Veríte na duchov? I_vote_lcap9%Veríte na duchov? I_vote_rcap
 9% [ 4 ]
Celkom hlasov : 40
 

AutorSpráva
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime29.01.09 17:40

Či duchova existujú alebo nie, o tom sa rozpráva stále. Každý tvrdí svoje.
Ja na duchov verím, mám na to svoje dôvody, ale čo vy? A máte už s duchmi nejaké skúsenosti?
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Goth_Konigin

Goth_Konigin


Female
Počet príspevkov : 210
Age : 30
Location : Košice
Registration date : 06.08.2008

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime29.01.09 17:43

No, mam skusenosti, len neviem ci to mozem nazvat "s duchmi".. uz sa mi stalo par nevysvetlitelnych veci, na nete to bolo zdovodnovane roznymi druhmi duchov.. Ale doteraz neviem ci tomu verim, ci nie.. Mozno sa to vsetko deje v podvedomi, kto vie...
Návrat hore Goto down
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime30.01.09 23:24

podla mna urcite existuje nieco co sa neda vysvetlit rozumom....ja sama som toho vela takeho nezazila,ale mne blizki ludia ano, a tiez som citala vela knih o tejto tematike...taakze pochybujem ze by si milony ludi po celom svete vymyslalo "ducharske" pribehy na pobavenie Laugh
Návrat hore Goto down
renegad

renegad


Male
Počet príspevkov : 94
Age : 34
Location : niekde medzi
Registration date : 02.02.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime14.03.09 1:15

s kamaratkou sme ako deticky dali dokopy asi 120 zahad:) a ked chapeme dospievanie ako nieco neiste... ale ja sa bojim tmy, verim ako prave mam pocit kedze niet faktov(pristupnych?) co si myslite o posadnuti diablom? mozno by tomu predchadzalo co a ci ten vobec je, ale zvykneme zacinat dokazmi v materializme
Návrat hore Goto down
morbid-princess

morbid-princess


Female
Počet príspevkov : 85
Age : 30
Location : dubnica
Registration date : 21.02.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime19.03.09 18:39

posadnutie diablom je vážna vec, v ktorú verím..máme doma knihu, ktorá sa volá Exorcista vypráví (od svetoznámeho exorcistu Gabriella Amortha - to je meno! lol! ) a sú tam veľmi zaujímavé prípady...Veď hádam keď to "niečo" po vyhnaní ujdez tela, asi to nie je len tak, nie???
Návrat hore Goto down
renegad

renegad


Male
Počet príspevkov : 94
Age : 34
Location : niekde medzi
Registration date : 02.02.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime23.03.09 0:39

s kamaratom sme s par ludmi pozerali exorcistu(stary film myslimze) u knaza na fare a hovoril potom o kolegoch, ale vsetko je to take nepriame i ked potom by asi nebolo ani mozne verit ceste na mesiac:/
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime29.03.09 13:33

A teraz sa neopytam na nejake vyvolavania duchov ,ked ste mali 10 ,ale skutocne ci ich vyvolavate na nejaky ucel atd. ..........niektori si robia taketo veci len tak ......ja by som to len tak zo srandy robit nemohla 1.Nebezpecne 2.Sak nebudem niekoho rucit no nie???............tak otazocka ocakavana VYVOLAVATE DUCHOV???? alebo sa dlhodobo venujete spiritizmu aj v inej podobe tym, ze niekto vas o nieco poprosil ...ci uz zivy alebo mrtvy
Návrat hore Goto down
Lili

Lili


Female
Počet príspevkov : 63
Age : 30
Location : Spiššská Belá
Registration date : 19.03.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime04.04.09 12:38

Jasne,ze verim.. :) no amma ja to sTasTie reps. smolu,ze mam 12Tku..omg...Ale uz sa To snazim ovaldaTa uciTel mi pomaha taze To ej dobre zaTial... A onee posadnuTie dibalom?Hmm,nwm ci je To sprvane pomenovanie....Ale dali Tomu Taky nazov Tak Tak To je a jasne Tomu verim... :)....a k Tomu vyvolavaniu...To by nemal nikTo robiT len Tak a ani pre niake uceli je To nebezpecne az moc.. Exclamation a jedine co privolate je akuraT zlo..lebo iba To pride na pozvanku... :) Dobry sa vacsinou ozvu sami.. :)
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Male
Počet príspevkov : 169
Age : 32
Location : Somwhere between heaven and hell
Registration date : 18.09.2008

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime04.04.09 13:38

Hm čo sa týka duchov berem to tak že 100% uverím až keď nejakého uvidím.A čo sa týka exorcizmu alebo posadnutia diablom celkom zaujímavy je film Exorcism of Emily Rose,ktorý je nakrútený podľa skutočného príbehu teda aspoň je to tak na začiatku povedané.
Návrat hore Goto down
renegad

renegad


Male
Počet príspevkov : 94
Age : 34
Location : niekde medzi
Registration date : 02.02.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime04.04.09 15:22

ten film bol myslim inspirovany tymto http://exorcizmus.szm.sk/s_anneliese.htm

Lili napísal:
Jasne,ze verim.. :) no amma ja to sTasTie reps. smolu,ze mam 12Tku..omg...Ale uz sa To snazim ovaldaTa uciTel mi pomaha taze To ej dobre zaTial... A onee posadnuTie dibalom?Hmm,nwm ci je To sprvane pomenovanie....Ale dali Tomu Taky nazov Tak Tak To je a jasne Tomu verim... :)....a k Tomu vyvolavaniu...To by nemal nikTo robiT len Tak a ani pre niake uceli je To nebezpecne az moc.. Exclamation a jedine co privolate je akuraT zlo..lebo iba To pride na pozvanku... :) Dobry sa vacsinou ozvu sami.. :)

12Tku? sry som nejak nepochopil...
Návrat hore Goto down
Lili

Lili


Female
Počet príspevkov : 63
Age : 30
Location : Spiššská Belá
Registration date : 19.03.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime04.04.09 15:39

renegad napísal:
ten film bol myslim inspirovany tymto http://exorcizmus.szm.sk/s_anneliese.htm

Lili napísal:
Jasne,ze verim.. :) no amma ja to sTasTie reps. smolu,ze mam 12Tku..omg...Ale uz sa To snazim ovaldaTa uciTel mi pomaha taze To ej dobre zaTial... A onee posadnuTie dibalom?Hmm,nwm ci je To sprvane pomenovanie....Ale dali Tomu Taky nazov Tak Tak To je a jasne Tomu verim... :)....a k Tomu vyvolavaniu...To by nemal nikTo robiT len Tak a ani pre niake uceli je To nebezpecne az moc.. Exclamation a jedine co privolate je akuraT zlo..lebo iba To pride na pozvanku... :) Dobry sa vacsinou ozvu sami.. :)

12Tku? sry som nejak nepochopil...

ProsTe kazdy od anrodenia am urcite cislo cim je vyssie Tym si ciTlivejsi na urcite ajvy spojene s apranormalnym sveToma lebo ako by som to nazvala...Najvyssie aj 12 a ja ju mam..... :) Uz chapes? :)
Návrat hore Goto down
renegad

renegad


Male
Počet príspevkov : 94
Age : 34
Location : niekde medzi
Registration date : 02.02.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime04.04.09 17:18

jaj:) a odkial si to zistila? aj ja chcem:) (sice toto nieje facebook^^)
Návrat hore Goto down
Lili

Lili


Female
Počet príspevkov : 63
Age : 30
Location : Spiššská Belá
Registration date : 19.03.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime04.04.09 17:35

renegad napísal:
jaj:) a odkial si to zistila? aj ja chcem:) (sice toto nieje facebook^^)

Ou To mas lahke sTaci ak mi napises daTum a rok narodenia a Tii vypociTam.. :) Ale To cislo sTale pocas zivoTe klesa a sTupa zavisi To od...
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime04.04.09 21:54

verite na horoskopy (nie toho typu co su v novom case, ale prvotny vyznam slova), numerologiu, a podobne zalezitosti? ale seriozne ze ste si isty ze svet sa od toho odvija?
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
renegad

renegad


Male
Počet príspevkov : 94
Age : 34
Location : niekde medzi
Registration date : 02.02.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime05.04.09 0:47

kedze moze mesiac hybat vodou tak verim ze pohyby/polohy planet mozu vplyvat na vyvin/vyvoj vsetkeho a hlavne krehkych kreatur ako sme my kedze nemame zdanie ako v skutocnosti funguje gravitacia a ktovie v kolkych smeroch sa vlastne pohybujeme s planetou tak mame pozorovania vysiace na datumoch:) ktore v spojeni s "psychologickou analyzou":)) a univerzalnymi okolnostami vytvoria pekne nahody(?) samotne vysledky si myslim ze su skor spojenie umenia a pozorovaní (nakolko sú vedeckými myslimze zavisi od dokazatelnosti) asi som to nemal pisat sry ak je to totalne nepochopitelne

Lili napísal:
Ou To mas lahke sTaci ak mi napises daTum a rok narodenia a Tii vypociTam.. Ale To cislo sTale pocas zivoTe klesa a sTupa zavisi To od...

6.3.1990

od coho? :) alebo ak nechces povedz mi nazov a skusim google...
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime05.04.09 2:15

deti.
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Lili

Lili


Female
Počet príspevkov : 63
Age : 30
Location : Spiššská Belá
Registration date : 19.03.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime05.04.09 10:10

Waw no Ty mas cislo 10 ... :) az velmi slusne.... :) a joj niekTore veci cez google nenajdes :D ....ProsTe zavisi To od Tvejej viery v nieco....a od sposobu zivoTa....A esTe aj podla Tvojich..ehm..ako To anzvem..darov od Boha?[chapeTe, vsak?] U kazdeho je To prosTe inak... :)
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime05.04.09 14:41

nechapeme Razz lol!
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
renegad

renegad


Male
Počet príspevkov : 94
Age : 34
Location : niekde medzi
Registration date : 02.02.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime05.04.09 19:48

:) a este to pouzit spravne..
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime05.04.09 20:12

lili: nie, nechápem. asi preto, že dokážem veľmi ľahko odlíšiť fantáziu od reality.
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime05.04.09 20:54



kamarat to nazyva kk*iny od pi*ovin
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime05.04.09 21:00

I jaaa chceeeem ...hehe :D ....ale varuj dopredu ,ked moze vyst aj cislo pod nulou :D

A k tej numerologii........neviem ...tak ako si uz pisal o casopisoch tak to urcite nie ........a tiez je pravda ,ze sa uz pocas rokov nieco na oblohe zmenilo (pohyby a posuvy hviezd a tak)....a tych horoskopov je vela ...moc vela ....egyptsky,cinsky,kelstsky , nas zvierantnik ...atd.
Návrat hore Goto down
Lili

Lili


Female
Počet príspevkov : 63
Age : 30
Location : Spiššská Belá
Registration date : 19.03.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime05.04.09 21:13

Ou Tak k Tej numerologii....hmmm.no nvm co si mam myslieT ciTala som par knih o Tom ale no nwm...Nechce sami neako Tomu veriT...Hoc par veci Tam pasuje ale To je zas o niecom inom.. :D Takze nvm Tak 50-50 Neutral

A neboj Veronika pod nulu nevyjde ani nula :D To je nerealne :D
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime06.04.09 21:23

No schvalne ...3.7.1994... :D a to ku kazdemu mas aj nejaky ten posudok,alebo len cim vyssie tym je clovek...blabla to uz musis vediet ty.
Návrat hore Goto down
Lili

Lili


Female
Počet príspevkov : 63
Age : 30
Location : Spiššská Belá
Registration date : 19.03.2009

Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime06.04.09 21:37

No Tak Ty mas 6 primerny clovek.. :) Hmm, posudok? No ale musis Tp brat Tak, ze To cislo sa pocas tvojho zivoTa meni To co sa vypociTava je len pri narodeny...Takze mozes maT aj vyysie ci nizsie....To zalezi len a len na Tebe.. :)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Veríte na duchov? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veríte na duchov?   Veríte na duchov? I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Veríte na duchov?
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Miscellanous :: Mágia a Fantasy-
Prejdi na: