Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Sophie Lancaster

Goto down 
+11
without emotions
Veronika
Black Cobra
Martin
Morty
Transilvania
Gothic_17
Erewan
sinner
sedatívum
Chloë Noir
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime12.02.09 22:34

no zbozne a nerealne prianie nas vsetkych - svet bez idiotov :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime12.02.09 22:47

svet bez idiotov by bol dosť prázdny...
Návrat hore Goto down
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime13.02.09 10:21

Ale vela tych idiotov si mysli ze oni prave medzi nich nepatria a myslia si to o inych ,takze je samozrejme ze sa ich nezbavi nikdy nikto:-))) Ide o to ako to zoberieme my....Ti mudrejsi Laugh
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime13.02.09 19:13

Heeeeh Black Cobra to vystihol presne :D
Návrat hore Goto down
fallen3angel




Male
Počet príspevkov : 24
Age : 37
Location : Zvolen
Registration date : 12.02.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime14.02.09 11:04

Tak to je pravda Black Kobra má u mňa bod...
Návrat hore Goto down
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.09 2:41

taktiez som dost tolerantny clovek ale do istej miery... ale urcite by som nikoho nemlatila... to je ubohe... to dokaze kazdy idiot...
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.09 11:45

nie, nedoakze, na to treba titul kkta uz :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.09 16:48

No a v dnesnej dobe ma tento tytul cim dalej tym viac ludi ( a stretli ste sa s tym ,zeby taketo veci urobila zena ..alebo iba tak dve by sa vybrali ze si idu udriet)
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.09 23:04

ee, to je isce pravda, zeny zvycejne vrazdia nozom - aspon podla statistik ked im zastrasi vo vezi :) a to je hlavne doamce nasilie :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.09 23:11

ked nôž je vždy poruke... To iste maá pri vraždách spáchaných deťmi. Nedostatok fyzickej sily musia kompenzovať použiťím zbraní a to má za následok zdanlivú brutalitu vraždy- vyšší trest.
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.09 23:28

Tak tak ...no ale mi nic nezmozeme s tym ,ze im hapruje v hlave ,ale ....no sak ja nemam co dodat ....no a to domace nasilie akoze si to myslel tak ,ze ich tyra muz a oni to nevydrzia alebo ako????
Návrat hore Goto down
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime16.02.09 15:19

Veronika: Urcite to myslel tak,ty by si sa nechala ponizovat muzom? keby ti praskli nervy ,urcite by si to nenechala len tak....
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime16.02.09 15:57

skor som narazal na to ze je to nasilie zo strany zeny :) ale ano casto to moze byt vysledkom dlhodobeho teroru v doamcnosti, zvycajne ale co som kukal statistiky tak su tieto veci otazkou nizsich socialnych vrstiev - lludia s nizsim vzdelanim, slabsim platom atd... dlasia vec ze v takychto skupinach je aj zvysena miera pozivania alkoholua tabaku... proste socky si to potrebuju niekde kompenzovat :) zial
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime16.02.09 19:08

No tak aj zeny su len ludia Crying or Very sad ...hehe no jak Lenin povedal Ucit sa,ucit sa,ucit sa : :D
Without emotions: Ani za svet by som si na krk nezavesila take zviera jak je chlap ,ktory tyra zenu. ......Ja len dufam ,ze nebude tyrany on :D ..ne ne zarty si robim....keby som si mala vybrat na furt ,hej??, ..tak to uz poriadne ,ale je pravda ,ze niekedy nevies co sa z neho po svadbe ,alebo po rokoch vykluje
Návrat hore Goto down
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime16.02.09 23:26

No ja som pred par dnami zase citala v novinach tento clanok: "Rusko je v šoku! Krajinou otriasla rituálna vražda tínedžerky, ktorú jej kamaráti zabili a zjedli!

Sedemnásťročná Karin Bodučjan bola nezvestná od 29. januára. Teda, z domu odišla skôr, avšak po týždni to začalo byť podozrivé aj rodine. Zrejme je obeťou dvoch mladíkov, ktorých zadržali pre dôvodné podozrenie z naplánovanej vraždy a kanibalizmu v ruskom Petrohrade. Obaja už skôr trestaní podozriví, Jurij M. prezývaný Zahradník a Maxim G. alias Mäsiar, v noci na 20. januára podľa doterajších poznatkov vyšetrovateľov utopili najprv obeť vo vani.

Jej telo rozkúskovali a časť jej orgánov skonzumovali, pričom si vraj mladú Rusku pripravili k pečeným zemiakom. Aby zmiatli vyšetrovateľov, zvyšok telesných pozostatkov potom vo viacerých vrecúškach zahodili do kontajnerov s komunálnym odpadom a zvyšok tela hodili do kanalizácie.

Obeť sa s oboma vrahmi zoznámila ako stúpenkyňa hudobnej formácie, ktorej lídrom bol jeden z páchateľov. Študentku pozvali do bytu jedného z nich, kde však už vopred naplnili vaňu vodou, čo naznačuje plánovanú vraždu. Podľa ruských médií dôvodom ohavnej vraždy bol fakt, že obeť bola stúpenkyňou hudobného štýlu gotického rocku, kým jej vrahovia vyznávali štýl EMO. Okrem toho sa stále skúma, či partia pred kanibalským rituálom nebola pod vplyvom drog.

Po Robertovi Maudsleym, ktorý svojim obetiam vyjedal mozog lyžičkou priamo z hlavy a vo väzení zjedol dvoch spoluväzňov, Petrovi Bryanovi, ktorému chutili opekané mozgy, a Arminovi Meywesovi, ktorý svoju obeť nalákal formou inzerátu, tu teda máme ďalšie kanibalské varovanie svetu. "

Co si o tom myslite? Je to pekne posahane! scratch
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime17.02.09 0:47

tak emaci kanibali zozrali gothku? no ako niektore baby su chutne ale to uz je aky magor ked to bere doslovne
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime17.02.09 15:11

Aj ja si myslim ...akoze niektorí uz asi vazne nevedia co z dobrej vole,alebo z nudy.... Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime17.02.09 15:28

Baba nevyzerala zle ale že by bola "na zožranie"... Dalši pripad pri ktorom je škoda že trest smrti nieje aj pre neplnoletých. A nemyslim že boly zdrogovaný lebo utopiť niekoho trvá pár minút a potom ju ešte porcovali a piekli... a tu je trochu nadlho nato aby to bolo možné pod vplivom drog + planovaly to vopred a tela sa zbavili spôsobom ktorý by zdrogovaný človek nevymyslel.
Návrat hore Goto down
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime17.02.09 16:11

Proste,posahanci....
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime17.02.09 21:18

Fuj ,az mi prislo zle ,ked som to precitala.....asi im prislo na chut
,,temne mäsko,,.....to su proste posahanci ....tak jak si to napisala
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime18.02.09 13:37

nemahli by ste niekto sem na to hodit odkaz? som to nikde nezaregistroval, aj ked je pravda ze teraz travim na nete podstatne menej casu
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime18.02.09 15:28

Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime18.02.09 21:52

Ale tuto temu ste mohli dat aj do Reportu normalne ...tak ako je aj tema o Sophie a jej tragedii
Návrat hore Goto down
fallen3angel




Male
Počet príspevkov : 24
Age : 37
Location : Zvolen
Registration date : 12.02.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime19.02.09 0:01

Mne sa asi sníva... No tak akože toto už čo je?!? Fuj no ja som doteraz nemal nič proti EMOm ale tak nevedel som že emovia sú aj kanibali... No keby som tých chalošov chytil tak im odrežem mužskú "hrdosť"! Ale nebojte sa nezjedol by som ju lol!
Návrat hore Goto down
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime19.02.09 12:28

Nejde o to ze emaci su kanibali....ide o to ze v tomto pripade su tymi kanibalmi emaci.....
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sophie Lancaster - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Sophie Lancaster
Návrat hore 
Strana 4 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Forum :: Report-
Prejdi na: