Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Sophie Lancaster

Goto down 
+11
without emotions
Veronika
Black Cobra
Martin
Morty
Transilvania
Gothic_17
Erewan
sinner
sedatívum
Chloë Noir
15 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime06.08.08 16:42

Toto meno už mnohým nie je neznáme. Dvadsatročná Sophie doplatila životom na ľudskú hlúposť a netoleranciu. Prosila útočníkov aby prestali biť jej priateľa, ktorý medzitým upadol do bezvedomia, no tí bezmilosti napadli ju. Aký bol dôvod ich útoku? To, že mladý pár bol oblečený v goth stylu. Banalita.

Mnohí sa na túto udalosť dívajú aj z tej lepšej stránky. Ak vôbec nejaká existuje. Jej smrť pohla mnohými ľudmi, ktorí neostali chladní voči tomu čo sa stalo.

Neviem, nedokážem pochopiť ľudí, ktorí sú schopní niečoho takéhoto len kvôli takej banalite ako je vzhľad. Či je to oblečenie, farba vlasov alebo pleti. Ak sú zvieratá krvilačné, pretože zabíjajú kvôli potrave a teritóriu, ako potom označiť ľudí? ...


Sophie Lancaster Sophie-lancaster-murdered-goth
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime10.08.08 19:21

Čo sa jej stalo je tragédia...ľudia by si mali vstúpiť do svedomia a zamyslieť sa nad svojimi skutkami,byť tolerantnejší a netváriť sa, že sa ich to netýka...
Pretože toto sa týka všetkých - teraz konkrétne narážam na rodinu,priateľov tých útočníkov.Všetky skutky maju nejakú príčinu a nemožno prihliadať na možné riešenie bez predchádzajúceho posúdenia vplyvu vonkajšieho okolia na týchto delikventov.
Týmto chcem iba povedať, že väzenie je nedostatočný trest za čin takéhoto charakteru.
Nechápem ako môže niekto napadnúť inú osobu len zato, čo má oblečené, resp. ako vyzerá...
Návrat hore Goto down
sinner

sinner


Male
Počet príspevkov : 88
Age : 97
Location : medzi nebom a peklom
Registration date : 06.08.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime10.08.08 23:42

NEMAM RAD VELA SLOV ANI PISMEN ALE LUDSKA ZLOBA A NENAVIST NEMA HRANIC ,SPROSTOTA VLADNE A LUDIA NA TO DOPLACAJU,TOTO JE PRIKLAD INKVIZICIE VSETKO CO CLOVEK NECHAPE ZNICI JE TO OHAVNE A STRASNE .


R.I.P. Sad
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime14.08.08 10:25

no tak toto je super ubiju 2 gothov a pre nich to pohoda??? svine male sak nech je tu spravodlivosť, prečo potom neubili aj 2 ema HA??? to im NEDOPÍNA ???
Návrat hore Goto down
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime16.08.08 22:01

aj ja sa casto zarazam nad Ludskou sprostostou,ako uz Len to, ze idem po meste a typci po mne kricia...niekto mi povie-ked ti to vadi,tak sa tak neobLiekaj,nemaLuj a podobne...aLe PRECO?Preco sa mame obmedzovat my?ja tiez neskocim po dievcati,ktore je oblecene v ruzovom a nedobijem ju na smrt Sad
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
sinner

sinner


Male
Počet príspevkov : 88
Age : 97
Location : medzi nebom a peklom
Registration date : 06.08.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime17.08.08 10:55

Nechapem asi som to zle napisal mne je jedno ci je niekto EMO ide hadam o ludsky zivot ako mozes pisat taku sprostost ,normalne si ma vytocil ,preco mam napadat EMO alebo METALISTU ,PUNKERA ...kazdy ma svoje a nemame preco zasahovat do slobody Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
sinner

sinner


Male
Počet príspevkov : 88
Age : 97
Location : medzi nebom a peklom
Registration date : 06.08.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime17.08.08 10:58

Erewan napísal:
aj ja sa casto zarazam nad Ludskou sprostostou,ako uz Len to, ze idem po meste a typci po mne kricia...niekto mi povie-ked ti to vadi,tak sa tak neobLiekaj,nemaLuj a podobne...aLe PRECO?Preco sa mame obmedzovat my?ja tiez neskocim po dievcati,ktore je oblecene v ruzovom a nedobijem ju na smrt Sad


nevsimaj si obmedzene hlavy ,su ludia co stale musia poukazovat na nieco ale oni nam nesiahaju ani po prvu dierku na botach ,sme to my ,sme taky ,sme cierny anjely. What a Face What a Face What a Face
Návrat hore Goto down
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime17.08.08 18:49

sinner napísal:

nevsimaj si obmedzene hlavy ,su ludia co stale musia poukazovat na nieco ale oni nam nesiahaju ani po prvu dierku na botach ,sme to my ,sme taky ,sme cierny anjely. What a Face What a Face What a Face

Jej,no to si napisaL naozaj krasne :)
aj ja si mysLim,ze by sa Ludia nemaLi odsudzowat ,ja ich neodsudzujem tiez (ked odratam moje obcasne proticiganske narazky, moj odpor k pedofilom a obchasne pohrdanie chichotajucimi sa trinastkami Wink )...Proste,Peace :) Make Love,Not War!!!I love you
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
sinner

sinner


Male
Počet príspevkov : 88
Age : 97
Location : medzi nebom a peklom
Registration date : 06.08.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime19.08.08 23:26

Erewan napísal:
sinner napísal:

nevsimaj si obmedzene hlavy ,su ludia co stale musia poukazovat na nieco ale oni nam nesiahaju ani po prvu dierku na botach ,sme to my ,sme taky ,sme cierny anjely. What a Face What a Face What a Face

Jej,no to si napisaL naozaj krasne :)
aj ja si mysLim,ze by sa Ludia nemaLi odsudzowat ,ja ich neodsudzujem tiez (ked odratam moje obcasne proticiganske narazky, moj odpor k pedofilom a obchasne pohrdanie chichotajucimi sa trinastkami Wink )...Proste,Peace :) Make Love,Not War!!!I love you


JA NIE SOM HUMANISTA TERRORISTA ALE NENAVIDIM LUDSKU BLBOST DO NEBA VOLAJUCU ,PRECO SA MAME NAPADAT JA SOM GOTH ZMLATIM EMKA
VED TU VOBEC O TO NEJDE,TAKE NARAZKY MAM AJ JA NENI SI SAMA :D A HLAVNE NA VATIKANSKE SUKNE PEDOFILSKE A CELE KRVAVE KRESTANSTVO
HLASA MIER A ROBIA
ZLOCINSTVO V MENE BOHA
Návrat hore Goto down
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime25.08.08 22:28

no ano,o krestanstwe by sa daLo weeeLmi dLho a "pekne" rozprawat Wink
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Gothic_17

Gothic_17


Male
Počet príspevkov : 93
Age : 33
Location : Štúrovo
Registration date : 27.08.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime05.10.08 20:40

Tiaz si mylím ze celá cirkev je jeden velký podfuk a natolko sa boja o jej súkromie za konajú az nelútostne ohavné ciny a mnohokrát sú to práve oni co dávajú kaleráby do hlav normálnych ludí ako kedysi pálenie carodjníc a neveriacich tal potom o com to je ked nemozes verit comu chces ... scratch
Návrat hore Goto down
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime05.10.08 23:37

suhlasim s vami.... kazdy z vas ma v niecom pravdu ak nie vo vsetkom :D som sice krestanka ci veriaca ci ako to nazvat ale to co sa uz dnes robi to nieje normalne... aj ked sa rozne veci robili aj kedysi... je to prosto strasne.... a dokonca este samotna cirkev co by mala ist prikladom... hotova katastrofa... nuz ale to uz nezmenime... Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime25.12.08 21:39

skoda ze je cirkev hisotricky vypestovana mocenska zlozka ovplyvnovania ludstva, nebyt snahe o "sebarealiziu" a podmanovanie si mas tak by boli dejiny uplne ine, nebolo by doby temna atd.. krestanstvo ako take s ohladom na dobu vzniku osobne povazujem za dost pozitivne nabozenstvo no ked sa do toho nasledne zaangazovala cirkev prisli sme 1700rocnemu domacemu vezeniu :)
blaboly aj tak, nic s tym nepsravime

ale s5 k tej teme... veru je to dost svinstvo, stalo sa to ku vsektemu v anglicku kde -aspon moja skusenost- ludia dost podstatne kaslu na vzhlad a odsudzovanie ludi na zaklade vlastnej nechapavosti... ludia si tam uz na to akosi zvykli... pruesr je ale tato malda sucasna kriminalncika generacia, incident maju na svedomi chavs (nieco ako anglicka verzia nasich diskofilov, len v znackvych veciach a nie znackovych z trznice), ktori si evedentne potrebovali riesit komplexy
ach jak ja toto neznasam, osobne neznasam skoro cely svet, vratane jednotlivych ras, etnik, vierovyznani a ostatnych veci, ale kurnik to ze niekto nesplna moje kriteria nie je dovod bit ci vrazdit nedajboze... vymlete nasilnicke hlavy bez inej moznosti sebarealizacie tymito cinmi tahaju celu spolocnost 10000tisice rokov do minulosti, na uroven na ktoru by sa zrejme ani praludia neznizili...
a casom to bude iba horsie, spolocnost sa stale zliberaliznuje, viac deti bude podobne nezvladnutelnych, vyrastie nam na celom svete generacia idiotov (este vacsich) a to boha este len bude srandy
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Martin

Martin


Male
Počet príspevkov : 169
Age : 32
Location : Somwhere between heaven and hell
Registration date : 18.09.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime26.12.08 20:22

Ťažko sa rieši to prečo sa to vlastne stalo alkohol? hlúposť? netolerancia ? ktovie ľudia sú nevyspytatelní. Často sa dopočujem aj o incidentoch tu na Slovensku kedy skinheadi a im podobní podporcovia bielej sily a podobných vecí napadli niekoho ,pretože mal dlhé vlasy alebo čierne oblečenie. Niektorí ľudia si tým buď riešia komplexy alebo to berú ako určitý druh zábavy jednoducho vždy sa nájdu aj taký so slabšou inteligenčnou úrovňou.Kde chýba rozum nemôže sa stať nič dobré. S tým sa nedá podľa mňa nedá nič robiť vždy sa nájdu aj takí .
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime27.12.08 1:27

ba, da sa s tym nieco robit - selektovat a kretenov dat niekam do ustrania kde by z nich mohli byt trebars otroci, sice by to dodrbalo uroven zamestnanosti a tym padom inflaciu ale mali by sme pokoj :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Martin

Martin


Male
Počet príspevkov : 169
Age : 32
Location : Somwhere between heaven and hell
Registration date : 18.09.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime27.12.08 17:32

Aleba, lenže to je už obmedzovanie ľudí nie?
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime27.12.08 20:10

bolo to myslene s ironiou, ale inak skvely postreh Thumb Up
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime05.01.09 1:56

omg,to su hitLerowske napady :D
aLe aspon by sa seLektowaLi kreteni ...a nie obycajni Liudia s inym wyznanim,aLebo nie "cistej rasy"
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime05.01.09 4:30

no je to ale smutne ale ak by sme celi lepsi svet museli by sme sa zbavit pliagy... ved si len zoberte kolko penazi ide na socialne davky ludom co si to nezasluzia... z tych penazi mohlo byt lepsie zdravotnictvo, skolstvo... viac by to pomohlo ludstvu ako drzanie na zive darmozracov. zial takymto myslenim sa clovek daleko nedostane lebo spravodlivu selekciu urobit nie je v ludskej kompetencii. ale myslim ze chapete kam tym mierim

dalsai vec - mozno niekedy snivame o tom ze na zapade je to cele liberalnejsie - napr ze ludia po gothoch nezazeraju az tak ze preboha to co je.. ale vidite ako to dopadlo - povojnovy liberalizmus megalomanskych rozmerov (nielen v anglicku vseobecne zapadna civilizacia) vytvorila nezvladnutu primitivnu a nevzdelanu generaciu ludi ktorych obrazom boli spominani vrahovia.

ja ostavam u toho ze vsetko ma dve strany mince
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime05.01.09 12:31

Dosť smutné. Crying or Very sad Viem že ludia sú jediný živočíšny druh čo sa vavzájom zabíja bez dôvodu. ale zabiť 2 ludí kôli oblečetniu to už je trochu moc ja na ludí. ludia gothov nemajú radi a nikdy sa to nezmení ale toto by sa nemalo tolerovať.
Mortimer: A čo by si navrhoval spraviť z tými 4 miliardamy neinteligentvých ľudí? To by mohol byť problém dakam ich odpratať.
A naozaj chceme aby ludia na gothov nezazerali? Večšina sa oblieka inak a vedia že sa to ludom nepáči a furt to robia. Je to taký spoločenský filter. "Ak niekto človeka súdi podla oblečenia tak sa s ním nemám očom baviť".
Nazapade- vavychode to máš jedno všede sú hovadá a ak je ich menej tak oto väčšie. Súhlasím z mortimerom ohladne súčasnej generácie ludí. Slovensko je natom ohladne vzdelania neporovnatelne lepšie ako Amerika ale ked sa v škole obzriem po triede tak... no inteligentným američanom nezávidím. Liberalizmus si ale ludia často pletú z anarchiou a potom sú tu takýto nebezpečný skurvisini pre ktorých je zábava jen chlast, drogy a násilie.
Inač hitler židov nechcel vyhubiť. On ich chcel iba odpratať do palestýny a na madagaskar. Ale bolo to moc finančne náročné a cez vojnu nereálne tak nejaký iný dobrák navrhol aby ich vyhladili. :D
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime05.01.09 13:56

no uzasne riesenie - a tp vsetko len aby im mohol zhabat majetky a mal z coho financovat vojnu. uz ked sa hovori o cistote tak mi ti zidia nepridu moc spinavi za to cigani.. no.. ehm... tak hej no, keby sa zameral na nich nebolo by z coho vojnu financovat ale predsalen... nasmu statnemu rozpoctu by prospelo keby sa nemnozili ako kraliky
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime06.01.09 16:57

Mortimer:aj ja uz som nad tym rozmysLaLa :D
Len to mas ako ten wtip...Ze wLada wymysLeLa taky program,ze ciganow daLi do rakety a odniesLi ich na mesiac zit,aby boL pokoj...Lenze oni sa za rok rozmnoziLi tak,ze sa pochytaLi za ruky a su nas5 :D (haha,ja wiem,strasne wtipne,aLe podLa mna dost reaLne,keby tam boL wzduch XD )

a zase sme od gothow pri ciganoch...hmhm...osprawedLnujem sa :X

k tomu,ze sa obLiekame a wyzerame tak ako wyzerame aj napriek odporu ostatnej spoLocnosti...neznasam ked sa musim obmedzowat,hoci ano,kazdy sa musi obmedzowat,inak by nepreziL...wsetko je to o toLerancii..
tak ako sa ja w skoLe wzdawam swojeho make upu,Len aby som nemaLa zle znamky kvoLi hLupym starym profesorkam,ktore s tym maju probLem..a nepozeraju sa na to,co mam w hLawe...aLe iba na to,ako wyzeram,ze mam cerwene wLasy,ze sa obLiekam ako obLiekam...Sad smutne,aLe je to o prisposobowani sa,w skoLe zamestnani...
aLe ako howorim,nenawidim ,ked sa musim obmedzowat,nenosit to co je pre mna pekne....a este k tomu bat sa ist won,Lebo si ma odchyti nejaky hLupy zakompLexowany typek Sad
aLe kasLat im na hLawu,snad sa to zLepsi...

ano,diewca prisLo o ziwot,tragedia...aLe ako mortimer powedaL,2 strany mince...to,ze sa to staLo priwoLaLo pozornost,gothici robiLi dokonca weLke pochody,ako ja wiem...snad Ludia uwidia w zrkadLe,ze su bestie oni,a nie cLowek,ktory je obleceny w ciernom,no nikomu neubLizuje... Sad
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime06.01.09 18:36

blbe je ze ludia ako ti panacikovia co ich napadli a zabili v beznej spolocnosti problem nemaju a su plne akceptovani pretoze je to mainstream... nuz co, za poslednych 10 000 rokov vyvoja ludskej spolocnosti sme dospeli "az" sem
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime09.01.09 18:11

našiel som toto : http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/crime/article3541433.ece
Je tam prepis telefonatu dievčaťa čo to videlo a zavolalo zachranku. Trochu silne kafe ale aspoň vydno že sa nájdu aj slušný ludia. Tý čo sa pokúšali zastaviť útočníkov by mali byť partične vyznamenaný. Priznajme si že večšina ludí by ušla.
Tý útočníci mali 15 - 17 rokov a pochibujem že keď ich pustia z vezenia budú na niečo dobrý. Škoda že trest smrti nie je aj pre neplnoletých.
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime09.01.09 18:53

ach kua, toto nepochopim ze co ich vediet k takemuto spravaniu, kua uz ked mam z niecoho fakt nervy tak udriem do steny abo do skrine a ani to uz nerobim po tom ako som si takto inteligentne zlomil dve kosti, boha ked nevedia co so sebou nech idu na neaky sport abo co, no alebo ich odstrelit rovno
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Sponsored content





Sophie Lancaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophie Lancaster   Sophie Lancaster I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Sophie Lancaster
Návrat hore 
Strana 1 z 5Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Forum :: Report-
Prejdi na: