Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]

Goto down 
+8
Atreid
MADelaine
Umbra
waldemarrr
Michael Eyres Valkrie
bebe
Dwa®f
Mystique
12 posters
AutorSpráva
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] Empty
OdoslaťPredmet: Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]   Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] I_icon_minitime26.10.10 10:28

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]

DANGER !!!
MUTATION IN BRATISLAVA

IF YOU WANT TO HAVE MORE LEGS, YOU SHOULD VISIT THIS PLACE : 48.198492,16.987666

the only safe place on EARTH >>

Malí Františkáni, Nám. SNP 24, Bratislava

:::::::::::
TECHNO-INDUSTRIAL :: AGGROTECH :: POWERNOISE :: DARK ELECTRO

Dj's >>
0x00
ZYDRATE PROJECT
SANDMAN
dIGIMURDER
:::::::::::

ENTER : 3EUR

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] L_6abc050b7f8241889383615bc2e83eb4
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 43
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]   Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] I_icon_minitime23.11.10 22:48

Takze sobotka sa nam uz blizi....
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
bebe

bebe


Female
Počet príspevkov : 387
Age : 35
Location : frogpond
Registration date : 25.09.2008

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]   Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] I_icon_minitime28.11.10 23:08

Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]   Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] I_icon_minitime29.11.10 0:42

tá druhá je poprdeli!
pozeram cely tvoj album na FB :)
Návrat hore Goto down
waldemarrr

waldemarrr


Male
Počet príspevkov : 27
Age : 38
Location : Nitra/Vranov
Registration date : 26.07.2010

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]   Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] I_icon_minitime29.11.10 15:30

Ľudia sa bavili a to je dobre... Najviac asi na Prodigy :D
Ale bol tam problem - a to si asi vsimlo viacero ludi... - ozraty vyhadzovac ktory nam uz pri vstupe na zaciatku akcie nevedel zapnut okolo ruky pasku, nadaval pocas akcie ludom ako vyzeraju, ze akoby z cirkusu vysli, a do teplosov, jednemu chalanovi sa vyhrazal ze ho udrbe a pod. blbosti....
Zrazu pocas digiho vystupenia ked som sa siel nadychat vzduchu som si vsimol ze bez dvovodu bije kamosa (dnu v klube pri hajzloch) a ked som sa ho chcel zastat tak som tiez dostal 3 po hube - mam roztrhnute lice a kamos vybite 4 zuby a nejake kopance mu tiez daroval.. potom ten debil vybehol pred klub a na rohu pri tom bufete napadol este 2 ludi (ale mu rychlo usli - utekali ako o zivot...) iba tak.. ved preco nie..
Este ze policajti dosli do minutky.. + aj ich sa pokusil napadnut viackrat... muselo prist viacero hliadok aby ho ukludnili..
Ja som si zazil hodinove vypocuvanie od policajtov a prechadzku na pohotovost... Kamos ktoremu vybil zuby to odniesol 100x horsie...

Neviem...
Bol by som rad ak by sa ludia vyjadrili k tomu...
Mylsim si ze obsadenie nacka bez mozgu na branu na takuto akcia asi neni najlepsia volba....
Návrat hore Goto down
Umbra

Umbra


Female
Počet príspevkov : 227
Age : 32
Location : DCA/Laugaricio
Registration date : 06.08.2009

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]   Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] I_icon_minitime29.11.10 23:01

Bebe tu je z teba fakt kočka. Thumb Up
Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] 5215292862_30d5558179
Celkovo pekné fotky. :)
Návrat hore Goto down
http://www.last.fm/user/bloodyWHORE
bebe

bebe


Female
Počet príspevkov : 387
Age : 35
Location : frogpond
Registration date : 25.09.2008

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]   Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] I_icon_minitime29.11.10 23:14

dakujem :) Embarassed
a fuha, to som ani nevedela ze sa tam nieco taketo stalo, az ma striaslo ked som si to precitala, je to smutne...snad uz sa nieco taketo nezopakuje na dalsich podobnych akciach
Návrat hore Goto down
MADelaine

MADelaine


Female
Počet príspevkov : 29
Age : 33
Location : Absinthe Wonderland
Registration date : 20.08.2009

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]   Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] I_icon_minitime29.11.10 23:31

Tak čo sa týka vyhadzovača to bol podľa mňa problém majiteľa klubu, bol to jeho kamarát, neviem či tomu magorovi zašlapali steroidy v kombinácii s absinthom, ale keď už sa vyhrážal kamoške, že jej prijebe? to ako kde sme?
Nakoniec ho vyviedli a majiteľ dá ževraj jeho "výplatu" Erikovi na new zuby, do budúcna ponaučenie hold.
Napriek všetkému skvelá akcia ktorá si slúži vyvíjať sa na Slovensku do budúcna :)
Veľká vďaka najmä Kike Rasťovi, Zydrate Projectu a ostatným DJom :*
Návrat hore Goto down
Atreid

Atreid


Male
Počet príspevkov : 37
Age : 50
Location : Bratislava
Registration date : 04.11.2010

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]   Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] I_icon_minitime30.11.10 17:21

Fuha, tak o tomto som vobec nevedel ludia, a to som tam bol s kamosom od zaciatku az do zaverecnej a toho "komunikativneho" anabolikoveho vyhadzovaca so smednym tahom na absinth som tam registroval, kedze sme dost casu travili pri bare. Ale to co tu opisal waldemarrr,MADelaine, tak to vobec nechapem. Akurat mi kamos napisal, ze pocul toho vyhadzovaca ako sa chvasta pred casnikmi, ako niekoho riadne "do krvy dojebal"...v tej dobe sme stali pri bare.
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]   Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] I_icon_minitime30.11.10 18:05

džízs, že vôbec takíto kkti dostanú občiansky preukaz Sad
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]   Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] I_icon_minitime30.11.10 23:48

Aj tvoj kamarát podá trestné oznámenie?
nepríjemná udalosť. Ale Thumbs up ako si sa zachoval a že si ho išiel brániť.
Aj kvôli takýmto idiotom som odišiel z jedného thaibox klubu.
Dúfam že bude patrične potrestaný
Návrat hore Goto down
Morena Felis

Morena Felis


Female
Počet príspevkov : 58
Age : 38
Location : Kosice
Registration date : 15.06.2009

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]   Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] I_icon_minitime01.12.10 12:18

hmmm, boli sme tam tiež od začiatku do konca, ale toto som nejak nezaregistrovala...akurát len to, že už je riadne pod parou....frustrujúce No ..napriek tomu party bola Thumb Up
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]   Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] I_icon_minitime01.12.10 13:20

no tak na to ze to bolo vo frantiskanoch tak statstikia len prijebaneho vyhadzovaca bola este fajn Laugh
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
dIGIMURDER

dIGIMURDER


Male
Počet príspevkov : 52
Age : 38
Location : Bratislava
Registration date : 24.03.2010

Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]   Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] I_icon_minitime30.12.10 16:25

Ospravedlnujem sa, kedze som si az teraz vsimol prispevok na fore.

Organizatori toxic party sa ospravedlnuju za vzniknute problemy.
Vyhadzovaca zabezpecoval sam majitel klubu. Minule odviedol svoju pracu profesionalne a bez
akychkolvek prejavov netolerancie a agresivity.
Kedze bol vedla neho osobne majitel, nemali sme najmensie podozrenie, ze by sa mohlo nieco podobne stat a preto nikto z organizatorov Toxic Party vyhadzovaca nekontroloval (ani o jeho optitom stave sme nemali potuchy).

Velmi nas preto mrzi ze sa tento incident odohral a znamena to pre vas i nas jedinne - zmenu klubu.

Ak by sa nahodou nieco podobne opakovalo - nenechavajte si to pre seba. Pokial zlyha klub (ktory by logicky mal chranit svojich hosti prinasajucich mu zisk), nevahajte sa obratit na nas - organizatorov Toxic Party (Kristina Cassiopeia, osvetlovac Mimo (aka 0x00), ja - teda dj dIGIMURDER ) alebo na ktorehokolvek z DJ-ov.

Pokial tu taky problem bol dlhsie, urcite by sme ho riesili, avsak zistili sme to, az ked sa stalo najhorsie.

Verime, ze to vsak nebude nutne a po treti krat najdeme vhodne miesto na nase akcie, kde sa mozete obavat akurat tak toho, ze sa pretancujete do bezvedomia Wink

Vela industrialnych beatov do noveho roku vam zela

za Toxic Crew

dIGIMURDER
Návrat hore Goto down
http://toxic-party.digi-m.sk
Sponsored content





Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]   Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ] I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Toxic Party [ MUTATION == SALVATION ]
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» TOXIC PARTY 3
» TOXIC PARTY (BA)
» TOXIC PARTY vol.2
» Mystique Toxic Party

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Music :: Koncerty a Festivaly-
Prejdi na: