Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Samael




Male
Počet príspevkov : 78
Age : 34
Location : Bratislava
Registration date : 04.09.2008

Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko Empty
OdoslaťPredmet: Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko   Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko I_icon_minitime11.09.08 17:40

Citali ste to niekdo?ak nie odporucam precitat....velice zaujimava kniha ktoru napisal slovensky gitarista Pavel "Hirax" Baričák(Lunatic gods,Editor)...skvelo odzrkadluje dnesnu dobu....
Návrat hore Goto down
LizzieBathory

LizzieBathory


Female
Počet príspevkov : 136
Age : 32
Location : tu
Registration date : 29.12.2008

Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko   Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko I_icon_minitime26.01.09 0:06

Hirax je asi najlepší chlap na Slovensku :D
Odporúčam tiež ďalší jeho román Kým nás láska nerozdelí, no a tiež všetky jeho články, básničky, cestopisy....a texty...čokolvek vyjde z pera tohto šialenca je geniálna vec.
Nie vôbec ho nekriticky nezbožňujem...
Návrat hore Goto down
LizzieBathory

LizzieBathory


Female
Počet príspevkov : 136
Age : 32
Location : tu
Registration date : 29.12.2008

Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko   Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko I_icon_minitime30.01.09 17:06

robiť tričká antiemo je biznis a robiť emo kapelu je experiment ( a v konečnom dôsledku tiež biznis) a hirax sa nikdy nehanbil priznať že peniaze má rád tak ako každý iný...
A mne je totálne u riti čo si kto o ňom myslí osobne ho nepoznám ale všetko to čo píše mne dodáva strašne veľa pozitívnej energie do života a TO je pre mňa dôležité.
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko   Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko I_icon_minitime30.01.09 18:29

hm.. ja som bol vyberavy v tom co mi dava energiu, ale argument je to rozumny

btw nerobi ju ani v nej neparcipuje, pomaha im organizacne - ci uz na koncertoch abo pod; presne neviem no nesledujem to
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
LizzieBathory

LizzieBathory


Female
Počet príspevkov : 136
Age : 32
Location : tu
Registration date : 29.12.2008

Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko   Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko I_icon_minitime03.02.09 22:23

ani ja, ja počúvam akurat Editor a Lunatic Gods...
a tak ja som v poslednej dobe všeobecne pozitívny človek tešiaci sa zo všetkého, ale k tomu som sa tiež musela nejak vypracovať a dosť to šlo cez jeho veci
Návrat hore Goto down
Ewel

Ewel


Female
Počet príspevkov : 26
Age : 32
Location : RV-RK
Registration date : 31.01.2009

Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko   Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko I_icon_minitime10.07.09 1:11

Spolužiačka si s touto knižkou krátila dlhé chvíle na praxi :) Nečítala som,ale ilustrácie sú perfektné :)
Návrat hore Goto down
http://myspace.com/evela9
Shuleek

Shuleek


Male
Počet príspevkov : 200
Age : 33
Location : Humenné
Registration date : 29.07.2009

Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko   Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko I_icon_minitime29.07.09 12:06

čítal som, dal som si podpísať a teším sa na druhú časť Raz aj v pekle vyjde slnko... len akosi peniaze nevychádzajú... :D
celkovo, Hirax je inteligentný týpek, ktorý sa vie obracať... Ja sa zaujímam akurát tak o Lunatic Gods, miestami o Editor... a že je mierne rozpolený??? komu to vadí??? :D
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko   Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Pavel "Hirax" Baričák-Raz aj v pekle vyde slnko
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Art & Literature :: Próza-
Prejdi na: