Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Co radi nosite???

Goto down 
+37
Kisha
Eilien
Skatarisa
dIGIMURDER
Hannes
KeNaCo
Llew
thebastard
Orrin Berzerk
Dwa®f
BloodyRaven
RavenHeart
Umbra
Black Cobra
Michael Eyres Valkrie
Shuleek
Mystique
Martin
Morena Felis
silmarill
renegad
WILDEWALDER
Goth_Konigin
without emotions
LizzieBathory
Morty
sedatívum
oziris.dreaming
bebe
Transilvania
Gothic_17
ViKtor
sinner
Erewan
Dellanir
Chloë Noir
Samael
41 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime09.10.08 21:55

no kravaty sa zas mne nepacia ale niesu zle no :) niektorym vam pristanu....su kravaty aj pre baby ale ja by som si ju na seba nedala heh....neviem preco kravaty nemusim moj osobny nazor ale inak celkovo niesu ako tak zle :)
Návrat hore Goto down
Gothic_17

Gothic_17


Male
Počet príspevkov : 93
Age : 33
Location : Štúrovo
Registration date : 27.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime17.10.08 19:14

MMM a co vy na kozené nohavice??? tie ja nosím najnovsie velmi rád od kedy ich mám...
Najlepsia výhoda ciernej kože je to ze nevyprahne a nestratí čiernu farbu ako látka dd
Návrat hore Goto down
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime18.10.08 0:02

noooo tak kozene nohavice su pekneeeeee :-ppp dost pekne a na dobrej postave vyzeraju aj dost sexi :-p
Návrat hore Goto down
Gothic_17

Gothic_17


Male
Počet príspevkov : 93
Age : 33
Location : Štúrovo
Registration date : 27.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime18.10.08 16:00

Návrat hore Goto down
Gothic_17

Gothic_17


Male
Počet príspevkov : 93
Age : 33
Location : Štúrovo
Registration date : 27.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime18.10.08 16:00

Návrat hore Goto down
oziris.dreaming

oziris.dreaming


Male
Počet príspevkov : 66
Age : 34
Location : Slovakia
Registration date : 17.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime18.10.08 16:57

Gothic_17: skoda ze som chalan
Návrat hore Goto down
http://arkanus.sk
Gothic_17

Gothic_17


Male
Počet príspevkov : 93
Age : 33
Location : Štúrovo
Registration date : 27.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime18.10.08 20:20

To uz preco??? Urcite má každý svoju polovičku v opačnom pohlaví je síce pravda že je ťažké ju nájst, ale niekde urcite bude...
Návrat hore Goto down
oziris.dreaming

oziris.dreaming


Male
Počet príspevkov : 66
Age : 34
Location : Slovakia
Registration date : 17.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime19.10.08 0:34

jo, ja s timto suhlasim
Návrat hore Goto down
http://arkanus.sk
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime27.10.08 20:59

Gothic_17: pekné...ehm aj nohavice, postava Thumb Up


Ja sa obliekam do školy skôr striedmejšie... ráno väčšinou nestíham, takže nejaké extra spešl módne kreácie sa nekonajú... preferujem skôr tmavšie farby oblečenia... čiže oranžovú,žltú alebo nebíčkovo modrú na mne nájdete len doma king na akcie sa obliekam takpovediac bez zábran Cool ...
Návrat hore Goto down
oziris.dreaming

oziris.dreaming


Male
Počet príspevkov : 66
Age : 34
Location : Slovakia
Registration date : 17.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime27.10.08 21:06

hm, priznam sa ,ze v poslednej dobe sa v oblecni stylizujucim sa do goth moc dobre necitim :suspect:
Návrat hore Goto down
http://arkanus.sk
bebe

bebe


Female
Počet príspevkov : 387
Age : 35
Location : frogpond
Registration date : 25.09.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime28.10.08 1:03

od stvrtka mam nove kanady, a som sa zalubila akoze, strasne krasne, strasne fotogenicke, strasne pohodlne :)
Návrat hore Goto down
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime28.10.08 14:09

Kanady sú super boty Thumb Up , sú jedny z mála, v ktroých ma nebolia nohy... navyše v nich môžeš ísť do každého počasia a do každého terénu Smile tiež mám jedny - čierne - 15 dierkové...
a ešte mám tieto: http://www.krasnezeny.cz/PL-Electra-2023-Boty-Platformy-d200.html

- tento istý typ, len z matnej kože, v predu je len provizórne šnurovanie a hore z boku je mašlička
Návrat hore Goto down
ViKtor

ViKtor


Male
Počet príspevkov : 16
Age : 46
Location : hocikde
Registration date : 01.10.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime28.10.08 19:50

sa musim priznat ze najradsej mam new rocky a mad fishe... je na nich vela zeleza a su krasne industrialne.... sice je to uz dnes taka goth uniforma a klišé ale co uz :)
Návrat hore Goto down
oziris.dreaming

oziris.dreaming


Male
Počet príspevkov : 66
Age : 34
Location : Slovakia
Registration date : 17.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime28.10.08 21:23

Victor: hlavne su cez rozpocet vacsiny mladych
Návrat hore Goto down
http://arkanus.sk
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime29.10.08 2:25

tak tak dost drahe su hmmm skoda no....
Návrat hore Goto down
ViKtor

ViKtor


Male
Počet príspevkov : 16
Age : 46
Location : hocikde
Registration date : 01.10.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime30.10.08 13:20

no jo... to je fakt... ale ved skor ci neskor zacnete zarabat... a ked vas to este stale bude drzat...
Návrat hore Goto down
bebe

bebe


Female
Počet príspevkov : 387
Age : 35
Location : frogpond
Registration date : 25.09.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime09.11.08 21:38

a tu je fotodokumentacia :D
Co radi nosite??? - Stránka 2 Dsc04439hf1Co radi nosite??? - Stránka 2 Dsc04426oj9Co radi nosite??? - Stránka 2 Dsc04428dn3
Návrat hore Goto down
Gothic_17

Gothic_17


Male
Počet príspevkov : 93
Age : 33
Location : Štúrovo
Registration date : 27.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime10.11.08 20:52

krása len čo je pravda
Návrat hore Goto down
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime12.11.08 19:55

boty su super...
a ehhmm..Sedativum,stretnut ta w tych na wysokom podpatku pLatformach na uLici,tak ta asi znasiLnim :D
straaasnu sLabost mam na take ^_^

aLe ja nedam dopustit na ciny tiez,hLawne su Lacne,mozem si ich pomaLowat netopierikmi a wyzeraju w pohode...a su pohodLne..len po nich smrdia nohy po gume ^_^
..Len skoda ze ide zima...Lebo uz ich nemozem nosit,by mi zamrzLi nohy :)
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Dellanir

Dellanir


Female
Počet príspevkov : 78
Age : 30
Location : južné Slovensko
Registration date : 22.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime13.11.08 23:02

číny mám aj ja rada,len je pre mňa strašne nepohodlné v nich chodiť,neviem prečo :D
Návrat hore Goto down
Gothic_17

Gothic_17


Male
Počet príspevkov : 93
Age : 33
Location : Štúrovo
Registration date : 27.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime14.11.08 20:07

Mno to je fakt cíny su cíny ale ja mám kozené heh takze noha z toho nepáchne a su dost pohodlné ak chcete mozem ich sem uploadnút
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime17.11.08 13:22

najoblubenejsie:
vrch: - kosela, bunda patricneho strihu a vyzoru abo sako (preferencia v pasikavych veciach)
dole: porobene gate, kedze davam prednost znicenym riflam tak ich vzdy neakymi drobnostami trosku "upgradujem" :D
obuv: obdobie tazkych bot ma preslo este na gympli bo mi leze na nervy snurovanie, myslim ze budem musiet objednat nieco so zipsom na boku :D v principe ale ciny abo kecky, je to tak pohodlne ze ma to nuti je*at na image :D
a farebne je to dost bieda, vsetko cierne, ale uz mam jednu cervenu koselu :D

ah kristusak a uz asi polroka neviem nikde zohnat pasikave gate :-/
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
LizzieBathory

LizzieBathory


Female
Počet príspevkov : 136
Age : 32
Location : tu
Registration date : 29.12.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime29.12.08 15:38

Neviem prečo miesto toho ako stále riešite že nemáte prachy, nezačnete šetriť...Iste každá z vás dostáva aspoň nejaké to vreckové, ja som tiež dlhho na steelky nemala a dnes ich hrdo nosím,a kúpila som ich z druhej ruky, dnes každú chvílu aj na pokeci kdekto inzeruje že predá steely...Keď sme už pritom, chystám sa na 115 až 20 dierkové, takže svoje 10 dierkové posuniem asi ďalej, nekúpite? 1500 sk...
No a k môjmu oblečeniu...najčastejšie čierne gate, poprípade mám dve obľúbené sukne, jedna krátka čierna skladaná, tú mám z Gothic habitusu,no a druhá je niečo na tento štýl [img][img=https://2img.net/r/ihimizer/img367/9079/skirt4lo9.th.jpg][/img]
Tričká...to mi je úplne jedno nemusia byť ani čierne musím sa v tom cítiť dobre. No a keď ma chytí nálada, tak široké rukávy, sieťovina, potrhance, priesvitné vecičky, čipka.... Ale skôr uprednosťujem eleganciu. Čiže aj keď sa obliekam netradične, nikoho tým nepohoršujem a obvykle všetci obdivujú :D
V zime je mojim najobľúbenejším spoločníkom dlhý čierny kabát, bez neho ani ránu.
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime29.12.08 16:54

znie to sympaticky
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Anonymný
Anonymný




Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime22.01.09 20:29

ja najradšej nosím svoje milované culty:)dlehú čiernu suknu a korzet :D
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Co radi nosite??? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Co radi nosite???
Návrat hore 
Strana 2 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Co by ste radi poculi na TOXIC PARTY od dIGIMURDERa

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Gothic :: Goth Style-
Prejdi na: