Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Návrhy oblečenia a doplnkov

Goto down 
+8
Morty
sedatívum
oziris.dreaming
Dellanir
Transilvania
Erewan
Gothic_17
Chloë Noir
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime09.01.09 22:00

No..mám kopu nových návrhov, ale tie tu teraz dávať nebudem. Ale ukážem vám šaty, ktoré mi šila mama na stužkovú. Nie sú celkom podľa mojich predstáv, ale musela som robiť veľa ústupkov, lebo inak by mi ich asi neušila.
Pozn.: na stužkovej som nemala rukavice ( :S ) a šaty neboli také pokrčené a vrch sa tak neťahal :D )

http://nd.blog.cz/s/sinister-death.blog.cz/obrazky/39433440.jpg

Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Dellanir

Dellanir


Female
Počet príspevkov : 78
Age : 30
Location : južné Slovensko
Registration date : 22.08.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime10.01.09 0:22

ale sú ozaj pekné :)
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime10.01.09 12:56

no ale su super - farba/strih/material, velmi pekne naozaj :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime11.01.09 20:46

ja by som mame ruky nohy bozkawaLa,keby mi konecne usiLa saty,ktore od nej chcem ja...ale ona nema nikdy cas a bLa bLa bLa...
a tie twoje su peknucke :)
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime22.01.09 21:21

Thumb Up pekne saty pekne a vsetko co ste sem nahodili!!! :D :D Rose
no len tak dalej naozaj je to fakt super :D a ked budete mat nieco nove tak ceme vidiet foto
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Male
Počet príspevkov : 169
Age : 32
Location : Somwhere between heaven and hell
Registration date : 18.09.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime15.03.09 15:13

mortimer: Hm tie rifle sú prefektné a aký nažehlovací papier používaš ? vieš ako lebo kopa týchto nažehlovačiek vybledne po pár opraniach.
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime15.03.09 15:47

martin: nie papier ale farbu zazehlovaciu, neviem teda zatial som sa s tym stretol v kazdom meste ze mali obchod s umeleckymi potrebami, tak skus sa tam opytat. ja pouzivam farbu od slovenskeho vyrobcu "paleta" (originalny anzov:D) a je to vlastne farba na rucne malovanie textilu. zvycajne su to farby na svcetly textil ale robim to tak ze spravim biely podklad a na to nanasam farebne odtiene podla lubovole. a ked to poriadne zazehlis nasledne (tym sa meni asi struktura farby) tak to vydrzi poriadne dlho, niektore trika co som si robil este pred piatimi rokmi su uz nenavratne znicene a potlac stale drzi :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Martin

Martin


Male
Počet príspevkov : 169
Age : 32
Location : Somwhere between heaven and hell
Registration date : 18.09.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime15.03.09 15:50

Mortimer:Aha takže to sa priamo kreslí fúha tak to budem mať asi len jeden pokus to správne nakresliť. :D Hm keď už hovoríš o tom svetlom textile takže na čiernu to moc nechytá alebo ako ?
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime15.03.09 16:13

no na ciernej to proste neni vidno... trebars cervenu kebyze das na triko vidis len morky flak, ale ked to najprv spravis na bielo (bielu vidno, logika:)) a potom cervenu nanesies na tu bielu tak to chyti :) inak pri zlozitejsich veciach si robim sablony a na korektury som si kupil ceste ciernu farbu ktorou pripadne chybicky lahko prekryjem takze tak, vysledok za tu namahu stoji :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Martin

Martin


Male
Počet príspevkov : 169
Age : 32
Location : Somwhere between heaven and hell
Registration date : 18.09.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime15.03.09 17:06

Mortimer hej dáva to logiku a šablony sú veru dobrá vec a tak podľa toho ako vyzerajú tie rifle sa určite oplatí tú námahu do toho investovať:) a po finančnej stránke to asi ako vychádza?
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime15.03.09 17:32

jedna farba 50 korun zhruba a vydrzi ti kurna dlho, ja mam teraz asi 8 farieb co som ptoreboval na kde co a pouzil som ich minimum, akurat co tej bielej treba trosku viac zvycajne.. zase vyhoda teraz si mozem prakticky hociaku namiesat ked mam zakladne farby, ak sa dnes k tomu dostanem hodim sem foto co som robil posledne, s viac farbami sa da uz kvalitne vyhrat
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Martin

Martin


Male
Počet príspevkov : 169
Age : 32
Location : Somwhere between heaven and hell
Registration date : 18.09.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime15.03.09 18:57

Tak to je v poho oveľa lacnejšie než som čakal ok rad si kuknem nejaké tie diela čo sa s tým daju porobiť.
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime15.03.09 20:30

no tuhla posledna kosela co som robil ked ma pochytila psychobilly nalada :)
sory za menej kvalitnu foto, zle sa to zobrazuje na vesiaku

Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Martin

Martin


Male
Počet príspevkov : 169
Age : 32
Location : Somwhere between heaven and hell
Registration date : 18.09.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime15.03.09 20:45

Hm ťažko tomu uveriť že si dokáže človek niečo také za pár korún spraviť proste paráda. Thumb Up
Návrat hore Goto down
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime16.03.09 4:25

veru je to pekne.......ako original :)
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime16.03.09 13:56

no uplne zblizka ani nie, vidno tahy stetcom ale keby cosi tak je to naschval lol!
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime16.03.09 14:41

ta kosela je dobra Rose :D
Návrat hore Goto down
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime16.03.09 19:36

tak ci tak nema xybu dost dobre urobene :) mas talent Wink treba uznat
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime06.05.09 13:07

nepoznáte nejakú firmu alebo web stránku, kde by som im proste poslal JPEG obrázok a aoni by mi spravili tričko? pár som ich na webe našiel, ale všade robia len objednávky nad 100ks Sad to je troška veľa na mňa Sad
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime06.05.09 14:16

uff bola neaka stranka ale bolo treba na to obrovske rozlisenie a tricko stalo cez 1000 korun
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime06.05.09 14:58

mortimer napísal:
uff bola neaka stranka ale bolo treba na to obrovske rozlisenie a tricko stalo cez 1000 korun

háááh tak potom nič. viac ako 10 éčiek za to nedám Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime07.05.09 13:57

ale urcite su neake moznosti, ale nikdy som si to nezistoval kedze mi nebolo za potreby :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Gothic_17

Gothic_17


Male
Počet príspevkov : 93
Age : 33
Location : Štúrovo
Registration date : 27.08.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime24.05.09 14:32

Mno patrilo by sa keby som dačo z mejich ových výtvorov pridal...takže nech sa práši Twisted Evil

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 17349495.th

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 30324778.th

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 98404742.th

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 33630472.th

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 70379361.th

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 97825966.th

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 99352456.th

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 48212075.th

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 69642205.th

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 40048291.th
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime25.05.09 0:08

kozu opracuvas sam ci len kozene vyrobky vybijas? bo uz dlhsie zhanam neaky sirsi kozeny narmok na ruku v style toho, ktory je tu uvedeny ako posledny len ciste koza bez zeleza a ze ak nahodou si ho kupoval mozes poradit ze kde :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Gothic_17

Gothic_17


Male
Počet príspevkov : 93
Age : 33
Location : Štúrovo
Registration date : 27.08.2008

Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime26.05.09 11:40

Mno nekupoval...mno jo kozu mam samotnu to vyrezem podla potreby...spravim si na papier nánrh a potom to už len realizujem a ozdobne nity na nohavice dostaneš skoro v každej kamelii dnes už...
A na ten posledný som obvzlášť hrdý heh...naj na tom je že si spravíš všetko podla svojich predstáv...ale čo sa zháňanie kože týka v tom ti asi nepomožem mam jej doma haldy ale len vďaka tomu že oco je krajčír a kože je jeho oblubeny material...medysi pozháňal tak jej mam teraz našťastie dosť...
Mno ale musim sa vám priznať nieje to čisto moj nápad okukal som dačo z nosferatu a pár iných stránok ...ale inak je to all my creation... :)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy oblečenia a doplnkov   Návrhy oblečenia a doplnkov - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Návrhy oblečenia a doplnkov
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Vaša Tvorba :: Ostatné-
Prejdi na: