Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Goth party

Goto down 
+11
Martin
Ewel
without emotions
asad
Morty
ViKtor
sedatívum
Erewan
oziris.dreaming
Chloë Noir
Samael
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime23.01.09 16:53

jaj aha to je valnetiiiin vtedy :D
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
asad




Male
Počet príspevkov : 22
Age : 58
Location : never
Registration date : 09.01.2009

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime23.01.09 17:34

mortimer napísal:
jaj aha to je valnetiiiin vtedy :D

Nemam rad ten sviatok... :D (aky sviatok ? 14.2 je nejaky sviatok ?... Evil or Very Mad )
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime23.01.09 18:59

nahodou... dobre vymyslene, inak nudny den obveselili o take zabavy ako darovanie ci dostavanie smiesneho spodneho pradla apod :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
asad




Male
Počet príspevkov : 22
Age : 58
Location : never
Registration date : 09.01.2009

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime23.01.09 19:39

mortimer napísal:
nahodou... dobre vymyslene, inak nudny den obveselili o take zabavy ako darovanie ci dostavanie smiesneho spodneho pradla apod :)

A v tom tkvie presne to co sa mi nepaci ..ak chcem niekoho obdarovat obdarujem ho kedy budem chciet (kludne aj kazdy den), ale nie v den na to "urceny". .. I love you ..
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime23.01.09 19:45

no to je sice pravda, rovnako som kedysi pindal na vianoce ale - zase ked sa na to pozriem trosku s odstupom a dam si dole tie okuliare nenavisti voci celej spolocnosti tak uprimne mozem skonstatovat len jedno - ono tym par vyvolenym ludom sem tam neaku tu drobnost sice kupim ked si na nich spomeniem a zbadam nieco co by sa im hodilo abo tak ale predsalen milion veci inak odkladam - nebyt tych sviatkov by som sa k tomu zrejme nikdy nedostal

nehovoriac o tom ze odpradavna bolo zvykom uctit si darom vynimocne prilezitosti - ci navstevy alebo dni v kalendari - ouk, ja viem, valentin = komercna blbost ale predsalen je to tam, uz ked sa z toho raduje cely svet tak nebudem jak bubak sediet sam pod schodami a byt za to na cely svet urazeny ale zabavim sa tiez

uff vycerpavajuce na to aku to ma jednoduchu pointu, mal by som sa naucit pisat strucnejsie:)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
asad




Male
Počet príspevkov : 22
Age : 58
Location : never
Registration date : 09.01.2009

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime23.01.09 19:54

mortimer napísal:
no to je sice pravda, rovnako som kedysi pindal na vianoce ale - zase ked sa na to pozriem trosku s odstupom a dam si dole tie okuliare nenavisti voci celej spolocnosti tak uprimne mozem skonstatovat len jedno - ono tym par vyvolenym ludom sem tam neaku tu drobnost sice kupim ked si na nich spomeniem a zbadam nieco co by sa im hodilo abo tak ale predsalen milion veci inak odkladam - nebyt tych sviatkov by som sa k tomu zrejme nikdy nedostal

nehovoriac o tom ze odpradavna bolo zvykom uctit si darom vynimocne prilezitosti - ci navstevy alebo dni v kalendari - ouk, ja viem, valentin = komercna blbost ale predsalen je to tam, uz ked sa z toho raduje cely svet tak nebudem jak bubak sediet sam pod schodami a byt za to na cely svet urazeny ale zabavim sa tiez

uff vycerpavajuce na to aku to ma jednoduchu pointu, mal by som sa naucit pisat strucnejsie:)

Okulire nenavisti ? hehe neblazni netvrdim, ze budem za to ludi strielat.. (len ze, neoslavujem ten sviatok..) cas rebelie a nenavisti davno prebolel.. Laughing
Ako bubak sediet nebudem, ale 14.2 si uzivam atmosku karvevalu v Benatkach sunny
mortimer napísal:

nehovoriac o tom ze odpradavna bolo zvykom uctit si darom vynimocne prilezitosti
ako vravis... je to len vymyslene
Návrat hore Goto down
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime23.01.09 20:08

No chlapci ,mate pravdu aj jeden aj fruhy, kazdy v niecom,ale ja sa aj tak priklanam k Last_one lebo ja tiez nejak taketo veci nemusim:-))) Nerada sa podriadujem nejakemu vymyslu masovemu Laugh Ale inak je to mile:-)))ked si odmyslim moju strasnu nezavislost Laugh
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime27.01.09 21:53

ja som natolko nezavisly ze budem slavit aj veci co nezavisli neslavia (?) lol!

ved kym sa to berie s triezvym andlhladom tak v pohode, dost ma irituju deti co povedia neznasam vianoce, neznasam to, neznasam hento atd a ked sa spytas preco tak maju neaku tu nabiflenu frazu od avrilie lavinovej typu ze to su komerne sviatky a oni nejdu po prude, oni idu proti prudu... *GASP*, viete co myslim nie? :)

inak povedane ze goth moze byt clovek "normalny", nemusi byt "nenormalny"; myslim ze ma chapete bo soms a neak zakoktal :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime27.01.09 21:57

Ano chapeme chapeme, ....proste kazdy to berie inak,kazdy sme predsa len svojske osobnosti so svojimi nazormi a svojimi preferenciami a podla mna sa netreba zbytocne zaoberat tym co si o nas mysli ini:)
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime27.01.09 22:10

no nieco take... hodne som narazal ze vela ludi robi vela veci iba ako pozu... vid tie vianoce, kolko deciek sa vytesuje na darceky ale povedia ze vianoce? no predsa fuj... ja ked som pindal na vianoce tak som mal na to aspon dobry dovod Razz
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime27.01.09 22:12

No veru,je t pravdavela ludi to tak robi:-) A ty mas na to aky dovod ak smiem vediet?:)
Návrat hore Goto down
Ewel

Ewel


Female
Počet príspevkov : 26
Age : 32
Location : RV-RK
Registration date : 31.01.2009

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime01.02.09 0:25

Ludia chystáte sa niekto? Teraz má byť batcave okolo 14. Termín sa ešte má upresniť, ale kvázi tak dajak by to malo byť :)
Návrat hore Goto down
http://myspace.com/evela9
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime01.02.09 21:40

No jasnacka,ja jeduuuu, s mojou laskoooou Laugh Sa tesim ako vzdy, a datum je presny, je to naozaj 14.2. Thumb Up
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Male
Počet príspevkov : 169
Age : 32
Location : Somwhere between heaven and hell
Registration date : 18.09.2008

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime01.02.09 22:36

Hmmm keby mám spolucestujúceho tak by som išiel. Laughing
Návrat hore Goto down
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime01.02.09 22:42

A odkial ze si? Ved do BA mozes ist aj sam a tam uz by sme ta pockali:-) Aj ja tak chodievam:-) sama samucicka:) a niekoho noveho by nebolo odveci stretnut:)
Návrat hore Goto down
Samael




Male
Počet príspevkov : 78
Age : 34
Location : Bratislava
Registration date : 04.09.2008

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime03.02.09 11:46

ja tam na 80% budem...
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Male
Počet príspevkov : 169
Age : 32
Location : Somwhere between heaven and hell
Registration date : 18.09.2008

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime03.02.09 17:11

without emotions: Ja som z Bánoviec také menšie mesto pri Trenčíne ale tak ani neviem kde je ten klub a tak ešte by som sa tam stratil dakde.

Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime03.02.09 19:45

Martin: Ja som z topolcian ,takze to je este mensie mesto a neboj,do blavy na stanicu trafis,odtial uz cestu viem ja Laugh
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Male
Počet príspevkov : 169
Age : 32
Location : Somwhere between heaven and hell
Registration date : 18.09.2008

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime03.02.09 22:45

without emotions: Tak o tom by sa asi dalo špekulovať, ktoré mesto je menšie . Laughing
Návrat hore Goto down
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime04.02.09 9:21

to mas jednoooo,mesto jak mesto :D
Návrat hore Goto down
fallen3angel




Male
Počet príspevkov : 24
Age : 37
Location : Zvolen
Registration date : 12.02.2009

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime12.02.09 2:06

No ja keď som bol pred rokom na batcave tak som bol sklamany.. podobné akcie v Nemecku sa absolútne nepodobajú, to je úplne o niečom inom, na Batcave som sa občas cítil ako v Ministry of Fun Zvolen čo je akože dobrý trapas. No a pre tých z vás, ktorí si goth bez príslušnej módy nevedia predstaviť tak viac ako polovica návštevníkov na Batcave je oblečená ako na klasickú diskotéku. Takže tento rok nejdem... Ja osobne som bol sklamaný...
Návrat hore Goto down
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime12.02.09 10:08

Netreba sudit z jednej navstevy :))) Ako si povedal,to je ako s tou hudbou,mozno ked pojdes druhy raz tak bude ovela lepsie:-)) Nemusi byt vsetko uzasne na prvy krat
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime12.02.09 11:10

no priynam sa ye aj mna dost nasrala video partz, to bolo skor jak klasicka 80s diskoteka... ale tak yvzcajne ked je aj koncertik tak tos tojiy a to "0
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
without emotions

without emotions


Female
Počet príspevkov : 170
Age : 37
Location : SR
Registration date : 21.01.2009

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime12.02.09 19:07

No to hej,ale uz sa nejako necinia "batcave-aci" ,uz stale iba djov pozyvaju ,aj ked su dobri,ale uz by trebalo nejaku kapelku na ozivenie....predsa len stale to iste dokola nie je az take dobre....
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime12.02.09 22:36

jj, mne sa sooben fakt neopalti jazdit cez pol slovenska koli diskoteke.. no co sub aj takz a chvilu zmeni majitela a ked z toho o rok bude skladisko budeme zase vsetci pindat ze sa u nas nic nerobi a ze este aj toto bolo lepsie ako nic :) mame ako narod v tomto strasne debilnu mentalitu - ked nieco je tak nam to neni dost dobre a ked sa to strati tak potom setci spominaju iba na to ake to bolo pop...i super... *gasp*
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Sponsored content





Goth party - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Goth party   Goth party - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Goth party
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» DEPCAVE /Duna Retro Goth Fun Extravaganzza Party
» i'm so goth...
» Emo vs. Goth

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Music :: Koncerty a Festivaly-
Prejdi na: