Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Zmysel Psychopata.

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
DireGoth

DireGoth


Male
Počet príspevkov : 18
Age : 30
Location : poprad
Registration date : 09.05.2010

Zmysel Psychopata. Empty
OdoslaťPredmet: Zmysel Psychopata.   Zmysel Psychopata. I_icon_minitime30.06.10 16:36

Tak ako vsetko o co sa snazim je uplne ubohe ale preco nevyskusat ako napisal som toho 6 stran ale tu dam iba cast.


Hlboká noc , na uplnom konci mesta v jednej uzkej tmavej ulicke ,pocut iba vykriky bolesti zeny , ktory sa prave chistala porodit. po tazkych minutach utichli vsetky zvuky . Chvila ticha presla a ozval sa plac dietata. Bol som to ja. lezal som tam dlhu chvilu pozerajuc na moju mrtvu mamu . ktora zomrela hnet po porode. vtom sa ku mne natiahli zenske ruky a pritisli si ma k prsiam. Pustili ma az pred dverami sirotinca. Preklinam den, preklinam zenu, preklinam dobrosrdecnost , ktora tu zenu donutila odniest ma ku sirotincu v tu noc. Preco sa to muselo stat. Preco som tam ako dieta nevediac o sebe nemohol zomriet. Jej bude odpustene ,pretoze konala pod dobrym umyslom ale mne odpustene nikdy nebude. Po niekolkych rokoch v sirotinci som sa naucil len jedno a to mlcat. Bitky ,ktore som dene dostaval ci uz od ostatnych deti alebo od vychovavatelov boleli viac ,ked som nedrzal jazyk za zubami ako ked som mlcal.Uz od svojho utleho detstva som sa naucil potlacat hnev. ktory som drzal pod poklickou len vdaka mlcaniu. Celych 18 rokov stravenych v sirotinci som nepocitoval hromadenie zlosti a agresie . ktoru som po cely ten cas dokazal potlacit . No v mojom zivote prisiel den kedy kedy sa muselo stat to ze som uz nedokazal udusit vzrastajuci hnev . Stvrtok bol to den taky ako kazdy iny. Sedel som doma , v byte ktory mi po odchode zo sirotinca zaobstaral riaditel a to tiez koli doprosrdecnoti. Preklinam to... Tak ako stale o 23:00 som vstal z podlahy prazdneho bytu a presunul sa do rohu izby , kde som sa ulozil k spanku. Pomaly zaspavajuc na tvrdej podlahe pocujem iba zapraskanie dreva. Pozeram na jediny dreveny material v mojom byte a to vchodove dvere , v ktorych stal muz.Pohladom do jeho oci nevidim nic ine iba cistu nenavist ,ktora vzrastala skumanim mojho prazdneho bytu. Muz s vrazednym pohladom ma mohutnou rukou pritlacil k stene . Po chvili ked som uz nedufal v nic ine iba v svoju smrt , mohutna ruka povolila . V jeho ociach som zbadal naznak dobrosrdecnosti koli ktorej bez slova odisiel. Preklinam to... A vtedy to prislo pokryvka praskla a vsetok potlaceny hnev sa dostal na povrch. Po dlhom vykriku sialenstva mi scervenali oci dichtiac po krvy. Po krvy kazdeho dobrosrdecneho cloveka. V zachvate nenavisti som uprostred noci vybehol do ulic . s jednym cielom a iba s jednym zmyslom zitia , ktore mi v tom momente naplnalo srdce a to zbavit sa toho co mi v zivote ublizilo najviac dobrosrdecnosti. Dorazil som k domu , k domu zeny ktora zachranila zivot bezbranemu dietatu hladejuc do oci svojej mrtvej matky. Oci mi spocinuli na sekere opretu o hromadu nasekaneho dreva. Vstupil som do tmavej miestnosti , z celych pluc kricim a hladam doticnu... Utichol som , dosiel mi dich. V tom som zapocul zensky narek vychadzajuci z miestnosti oproti mne . Zacal som sa smiat kracajuc za narekom. Zastal som pred nou, bola v uplnom zufalstve triasuc sa na zemi . Nadvihol som sekeru nad hlavu a s hlasnym vykrikom slova preklinam som zatal sekeru do temena jej hlavy. Tvar mi zaliala striekajuca krv, ale moje oci boli stale cervene stale tuzili po krvy dobrosrdecnych ludi. Chvilu som este pozoroval mrtve telo ... no v tom ma prerusil vystrel .Naboj preletel mojou hlavou velmi lahko. Padajuc na zem nevidiet na mojej tvary nic ine iba uprimny usmev.... Ono to este pokracuje tromi stranami ale sa mi uz nechcelo pisat :D
Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 101
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Zmysel Psychopata. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmysel Psychopata.   Zmysel Psychopata. I_icon_minitime30.06.10 16:54

Ten zaciatok mi pripomenul "A uzrela oslica anjela" od Nicka Cavea :)
Btw. cital to niekto ?
Návrat hore Goto down
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Zmysel Psychopata. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmysel Psychopata.   Zmysel Psychopata. I_icon_minitime30.06.10 20:48

uvod sa mi paci(nie,ze by som bola nejaky psychopaticky uchyl:P)...mozno by som az tak nevysvetlovala tolku dobrosrdecnost...a s vrazdou by som sa pohrala viac...(opat podotykam,nie som psychopaticky uchyl:D)

a nie necitala,nepocula som o tom..co je to? lebo to znie lakavo mozno...
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 101
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Zmysel Psychopata. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmysel Psychopata.   Zmysel Psychopata. I_icon_minitime30.06.10 21:19

Erewan napísal:

a nie necitala,nepocula som o tom..co je to? lebo to znie lakavo mozno...
Mna osobne ta kniha moc nebavila :)
Ale na to, ze ju pisal sfetovany "kvalitnym nemeckym fetom" to celkom ide.

A uzřela oslice anděla
Zmysel Psychopata. M3656

A jeho najnovsi pocin :


Smrť Bunnyho Munroa

Zmysel Psychopata. M71281
Návrat hore Goto down
DireGoth

DireGoth


Male
Počet príspevkov : 18
Age : 30
Location : poprad
Registration date : 09.05.2010

Zmysel Psychopata. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmysel Psychopata.   Zmysel Psychopata. I_icon_minitime01.07.10 0:41

Co sa tika tej dobrosrdecnosti . preto sa tam tolko spomina lebo si myslim ze ak proste nieaky psychopat tak zije iba pre jednu vec a na nic ine nemysli len na to jedno . No ono ta smrt bola rozpisana viac ale som to skracoval lebo sa mi nechcelo pisat ono to neni cely pribeh tam je este zopar stran ....
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zmysel Psychopata. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmysel Psychopata.   Zmysel Psychopata. I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Zmysel Psychopata.
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Vaša Tvorba :: Vaše poviedky a príbehy-
Prejdi na: