Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Nosferatu 1922

Goto down 
+2
AloneSoul
Erewan
6 posters
AutorSpráva
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Nosferatu 1922 Empty
OdoslaťPredmet: Nosferatu 1922   Nosferatu 1922 I_icon_minitime18.02.10 14:27

Vcera som maLa to stastie ist na to do kina...
KLobuk doLu pred hnusnym Cinemaxom, ktory toto premietaL vramci "artmaxu", co je nejaky ich projekt pre narocnych divakov...snaziLi sa,
ALE:
film boL uzasny,maL krasnu atmosferu, mozno by som sa aj fakt baLa ...KEBY...keby...
1. pLatno boLo sirokouhLe, fiLm z roku 1922 asi veLmi tazko...miLi pani to samozrejme neprisposobiLi a kvoLi tituLkam boL obraz posunuty nahor, co mi skaziLo zazitok-predsaLen sa na niektore sceny pozerat na teLa bez hLav je dost divne...pri nemom fiLme obzvLast,ked nevidite ich mimiku Sad
2. neviem odkiaL oni vzaLi hudobny doprovod, aLe: HROOOZA!!
toto mi to asi najviac pokaziLo, doprovod vobec nesedeL ku fiLmu, hraLi tam akesi gitary (obcas dokonca elektricka gitara...ten zvuk mam rada, ale co,dokeLu, ma robit elektricka gitara pri filme z 22-heho????)
Nosferatu prichadzaL, asi by som sa pokakaLa keby to boLo aj bez zvuku..a nieeee,oni tam daju tie hLupe gitary a hra si tam kLudna veseLa hudba...

takze,fiLm uzasny, pri Lepsom podani by som sa asi vazne aj bala...
Cinemax sucks again... Sad

...A co vy? VideLi ste ho?a co si o nom mysLite?

Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
AloneSoul

AloneSoul


Male
Počet príspevkov : 101
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 17.06.2009

Nosferatu 1922 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nosferatu 1922   Nosferatu 1922 I_icon_minitime18.02.10 19:20

uz ho mam dlhsiu domu stiahnuty v pc ale este som sa k nemu nedostal......a po tvojej recenzii
sa ani dlho nedostanem scratch
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Nosferatu 1922 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nosferatu 1922   Nosferatu 1922 I_icon_minitime18.02.10 20:12

...no keď do toho nepustili Rytmusa tak je to ešte OK :D
"no tak pochop, uš je koňec"
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Nosferatu 1922 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nosferatu 1922   Nosferatu 1922 I_icon_minitime18.02.10 23:32

nuz myslim ze si defacto nosferatu nevidela Laugh

sice som to kukal iba doma alebo na notasi ale tak ci tak v original verzii, cize ziadne titulky na spodku ale prestrihy na zabery titulkovych tabuli... s primeranou klavirovou hudbou...

takze z mojho pohladu: na svoju dobe perfektne, priam dokonale impresionisticke spracovanie, mimika, haptika a ostatne vedne discipliny zaoberajuce sa pohybom a recou tela musia mat hodne co na skumanie vdaka tomuto filmu.
napriek tomu ale stale ostava u mna cislom dva, na uzasne scenerie z doktora kaligariho sa to nechyta :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Nosferatu 1922 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nosferatu 1922   Nosferatu 1922 I_icon_minitime19.02.10 0:37

alone soul:praveze si pozri, v pocitaci to mozno nebudes mat take pokazene ako ja od tych debiLkov v Cinemaxe...

mortimer: aj nam ukazovalo tie tabule titulkove, ale pod tym bol preklad(kedze nemcina...)..
klavirna bola iste lepsia, joj,hnevam sa, lebo vie ze by to bolo lepsie keby to nedobabrali Sad
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
foggy

foggy


Male
Počet príspevkov : 256
Age : 103
Location : PO
Registration date : 02.02.2010

Nosferatu 1922 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nosferatu 1922   Nosferatu 1922 I_icon_minitime19.02.10 20:30

mam doma nosferatu, parada to je, inac jak tam mohli dat gitary? jak by povedal Rytmus

Si zabil Dead.
Návrat hore Goto down
dampir

dampir


Male
Počet príspevkov : 1
Age : 42
Location : Slovakia
Registration date : 08.03.2010

Nosferatu 1922 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nosferatu 1922   Nosferatu 1922 I_icon_minitime08.03.10 15:15

Super filmik
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nosferatu 1922 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nosferatu 1922   Nosferatu 1922 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nosferatu 1922
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nosferatu Horror Bar

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Miscellanous :: Filmy a televízia :: Filmy-
Prejdi na: