Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Nieco z mojho sveta

Goto down 
+2
RavenHeart
BlackSpiders
6 posters
AutorSpráva
BlackSpiders

BlackSpiders


Male
Počet príspevkov : 24
Age : 34
Location : Studenec
Registration date : 12.12.2009

Nieco z mojho sveta Empty
OdoslaťPredmet: Nieco z mojho sveta   Nieco z mojho sveta I_icon_minitime12.12.09 20:14

Tak tu nieco hodim aj ja i ked je uz natom tona prachu a par rockov to ma ale presto sa oto svami podelim
-aby som este dodal tak kazda krezbicka nieco by mala vypovedat ale nemusi bolo to proste omne a podpisali sa podto aj vtedajsie stavy x) heh / tak si nechajte chutnat snad to tu viem vlozit

Nieco z mojho sveta 2u63fvd
Nieco z mojho sveta 21ltjqa
Nieco z mojho sveta 30kg80k
Nieco z mojho sveta 14txc89
Nieco z mojho sveta 9bhrvn


Naposledy upravil BlackSpiders dňa 13.12.09 12:20, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
RavenHeart

RavenHeart


Male
Počet príspevkov : 102
Age : 31
Location : Bardejov
Registration date : 02.12.2009

Nieco z mojho sveta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nieco z mojho sveta   Nieco z mojho sveta I_icon_minitime12.12.09 20:22

hmm niekde som to už videl len neviem kde som si to pozeral ale je to nice
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Nieco z mojho sveta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nieco z mojho sveta   Nieco z mojho sveta I_icon_minitime13.12.09 1:27

dobry rukopis, skusal si ty dat na plech? myslim ze by to mohlo skvelo vyjst
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
BlackSpiders

BlackSpiders


Male
Počet príspevkov : 24
Age : 34
Location : Studenec
Registration date : 12.12.2009

Nieco z mojho sveta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nieco z mojho sveta   Nieco z mojho sveta I_icon_minitime13.12.09 12:23

tak este som tam nieco pridal / a hej je to mozne ze si to uz videl napr na keci
-no a na plech som neskusal a ani v predstave nemam ako by to mohlo vyzerat (A som dost haklivy na skripanie po plechu x))
Návrat hore Goto down
BlackSpiders

BlackSpiders


Male
Počet príspevkov : 24
Age : 34
Location : Studenec
Registration date : 12.12.2009

Nieco z mojho sveta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nieco z mojho sveta   Nieco z mojho sveta I_icon_minitime13.12.09 12:27

a trochu z odvratenej stranky
Nieco z mojho sveta Pyumd
Nieco z mojho sveta 33a82oo
Nieco z mojho sveta 2yn3wnc
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

Nieco z mojho sveta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nieco z mojho sveta   Nieco z mojho sveta I_icon_minitime13.12.09 15:22

Zaujímavé. A tieto tmavé sa mi páčia viac...toho bieleho pozadia na prvých je trochu asi privela. Ale aj tak sa mmi ten stýl hrozne páči :D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Nieco z mojho sveta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nieco z mojho sveta   Nieco z mojho sveta I_icon_minitime13.12.09 18:46

ciste co sa nametu tyka... prve boli dobre... cim dalej tym viac to vo mne evokuje obrazky ktore najdete kazdej spravnej emacke v albumoch, bez urazky
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
BlackSpiders

BlackSpiders


Male
Počet príspevkov : 24
Age : 34
Location : Studenec
Registration date : 12.12.2009

Nieco z mojho sveta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nieco z mojho sveta   Nieco z mojho sveta I_icon_minitime13.12.09 19:06

nevadi kritiku mam rad ked nieje agresivna / a aby som sa priznal Emo kulturov som si tiez presiel ale neak mi to nedalo ta ich prilisna infantilnost namyslenost a povyseneckost (ja som videl v old school klasickeho Emo stranku extravagancie a Streight edge(u) no a na Slovensku je to ako kybel vykidanych pomii) / ale vnimam to tak ze Emo bola len pomylena zastavka (lebo mna to vzdy tahalo do tmy (berte to ako prirovnanie xp)
Návrat hore Goto down
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Nieco z mojho sveta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nieco z mojho sveta   Nieco z mojho sveta I_icon_minitime13.12.09 20:07

[color=indigo]aj mne sa pacia,aLe Morti mi to upLne ukradoLz hLavy co som chceLa povedat..mne to tiez temou pripomina takych tych panacikov,ked ich poznate mysLim nejak Pon a Zi ci ako sa voLaju..taky modry a zLty..a kazdy emo to maL vsade, ach jaj...

aLe presne,rukopis mas upLne fajn,by si mozno mohoL skusit nieco vaznejsie nacmarat,co ty na to?:)
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Nieco z mojho sveta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nieco z mojho sveta   Nieco z mojho sveta I_icon_minitime13.12.09 20:10

no to uz ako kto emo vnima je jedno, skor som myslel ze je to... no uz je to tak vyuzivany namet, ze uz len samotny napad ho zrealizovat zavana gycom.

ale tak ako na zaciatok pre vytvorenie vlastneho rukopisu to nie je zle :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
BlackSpiders

BlackSpiders


Male
Počet príspevkov : 24
Age : 34
Location : Studenec
Registration date : 12.12.2009

Nieco z mojho sveta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nieco z mojho sveta   Nieco z mojho sveta I_icon_minitime13.12.09 20:34

dakujem pekne / no pravdou je ze z Emo to vpodstate nema nic poslocne tie krezby su dobove... maju uz par rockou a skor sa podto podpisali moje stavy ako som spominal, vtedy to emo este skoro nikto nemal ani na jazyku a ani ja /
a este raz dakujem aj za pozitivnu kritiku ale 2 rocky som uz nic nenakreslil tak neviem ci mi to nevyprchalo
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Nieco z mojho sveta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nieco z mojho sveta   Nieco z mojho sveta I_icon_minitime13.12.09 22:32

no ved nehovorim ze je to emo, iba ze mi to evokuje tie ich motivy :) no dva roky... to som zrovna koli tym sasom svoju rkasnu ofinu ostrihal Suicide

nbeoj nic, to sa z ruky nestrati, som mal skoro 4 roky pauzu co som na nic nemal cas a ked som sa postavil za stojan tak to islo, to je ako bicyklovanie :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
BlackSpiders

BlackSpiders


Male
Počet príspevkov : 24
Age : 34
Location : Studenec
Registration date : 12.12.2009

Nieco z mojho sveta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nieco z mojho sveta   Nieco z mojho sveta I_icon_minitime13.12.09 22:42

no ja uz idem zas na dlhsi vlas / koli policii som sa musel na dva krat ostrihat
- a uprimnu sustrast no ja odporucam si ju nechat narast (osobne mam slabost pre zaujimave ucesi z dlhych vlasov na hoc akom pohlavy)
Návrat hore Goto down
Hunter Cruxy

Hunter Cruxy


Female
Počet príspevkov : 10
Age : 29
Location : Trenčín
Registration date : 14.09.2010

Nieco z mojho sveta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nieco z mojho sveta   Nieco z mojho sveta I_icon_minitime09.10.10 19:36

skvele veci Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nieco z mojho sveta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nieco z mojho sveta   Nieco z mojho sveta I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nieco z mojho sveta
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ghostgirl - nieco pre najmensich :)
» Sympatie alebo nieco podobne

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Vaša Tvorba :: Vaše kresby-
Prejdi na: