Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 goth stereotypes

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
bebe

bebe


Female
Počet príspevkov : 387
Age : 35
Location : frogpond
Registration date : 25.09.2008

goth stereotypes Empty
OdoslaťPredmet: goth stereotypes   goth stereotypes I_icon_minitime25.09.09 22:20

http://www.blackwaterfall.com/viewall.php
v ktorom z nich ste sa nasli? :)
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

goth stereotypes Empty
OdoslaťPredmet: Re: goth stereotypes   goth stereotypes I_icon_minitime25.09.09 22:24

možno medieval / metalhead... na(ne)šťastie sa tam nespomína nič o darkwave, ambient a neoclassical, takže som mimo ďalšej škatuľky.
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

goth stereotypes Empty
OdoslaťPredmet: Re: goth stereotypes   goth stereotypes I_icon_minitime25.09.09 22:41

Romantic goth+ metalhead+ cybergoth+ deathrocker+ rivethead+ corpgoth+ trochu Geek Goth= BlackCobra

Kameň: Veď darkwave sa tam spomína pri Rivetheadoch a romantic gothoch. Pri romantic gothoch je dokonca aj neoklasika.
Návrat hore Goto down
bebe

bebe


Female
Počet príspevkov : 387
Age : 35
Location : frogpond
Registration date : 25.09.2008

goth stereotypes Empty
OdoslaťPredmet: Re: goth stereotypes   goth stereotypes I_icon_minitime25.09.09 23:23

no ako som si to tak vsetko presla tak som asi nejaky mix tradgoth, hippiegoth, rivethead, geekgoth a mozno medieval What a Face

nasla som tento link na goth.net a vsimla som si ta tam, black cobra Wink som necakala ze tam bude niekto zo svk, davnejsie ked som sa tam vyskytovala castejsie tak tam ludia z tychto koncin moc neboli
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

goth stereotypes Empty
OdoslaťPredmet: Re: goth stereotypes   goth stereotypes I_icon_minitime26.09.09 0:39

Black Cobra napísal:
Romantic goth+ metalhead+ cybergoth+ deathrocker+ rivethead+ corpgoth+ trochu Geek Goth= BlackCobra

Kameň: Veď darkwave sa tam spomína pri Rivetheadoch a romantic gothoch. Pri romantic gothoch je dokonca aj neoklasika.

dyk nevšimol som si :D rivethead neviem čo je tak som to ani neklikal a romantic goth sa mi zdalo nejaká pózerina a lá Grácia, tak som to tiež nečítal ... Embarassed
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

goth stereotypes Empty
OdoslaťPredmet: Re: goth stereotypes   goth stereotypes I_icon_minitime26.09.09 9:50

Ono je to celé vtipné... ja som si prečítal všetko...

bebe napísal:
nasla som tento link na goth.net a vsimla som si ta tam, black cobra Wink som necakala ze tam bude niekto zo svk, davnejsie ked som sa tam vyskytovala castejsie tak tam ludia z tychto koncin moc neboli

Jo aj ja to poznám z Goth.net (dobrá stránka) a keď som sa tam vyskitoval tak tam nebol žiadny slovák asi... Ale furt tam občas zablúdim. Vždy je tam tačo zaujímavé na čítanie. To fórum si drží dobrú úroveň. A moderátori to tam riadne držia na uzde.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





goth stereotypes Empty
OdoslaťPredmet: Re: goth stereotypes   goth stereotypes I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
goth stereotypes
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Emo vs. Goth
» i'm so goth...
» Goth a cybergoth
» Goth Filozofia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Gothic :: Gothic Web-
Prejdi na: