Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Preco som tu?

Goto down 
+24
Iris De Sang
zombik
Umbra
Roxanne
Anasterix
Michael Eyres Valkrie
morbid-princess
Angeldust
MattFoxiss
Black Cobra
Morena Felis
silmarill
LizzieBathory
asad
Martin
Veronika
Morty
Erewan
Chloë Noir
Samael
Transilvania
sinner
sedatívum
oziris.dreaming
28 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
asad




Male
Počet príspevkov : 22
Age : 58
Location : never
Registration date : 09.01.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime26.01.09 18:16

Martin napísal:
Podľa mňa je toto úplne o ničom otázka-Prečo som tu?.Ludia stále hladajú význam života a hento toto riešia,prečo sa narodili takí a takí podľa mňa to nemá význam moja odpoveď na túto otázku je jednoduchá keby som nemusel radšej by som tu nebol a vybavené.

Preco "musel"? Ta niekto nuti ? Laughing
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime26.01.09 20:22

btw co mate vsetci s tou averziou k zivotu? no ja osobne som an tejto planete celkom rad, aj ked by som vela veci zmenil tak mi to tu celkom vyhovuje
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime26.01.09 20:23

kua, teraz som sa prezradil ze nie som pure
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime26.01.09 21:13

Heh ...no ale aspon vieme ,ze si stastny !!! A vlastne vsetci sme na jednej lodi a treba si pomahat (no nie vyuzivat ) a budme stastny ze sme tu a mame toto forum vzdavam HOLD ZAKLADATELOVY, ked bude tu nech nam daa znamenie :D
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime03.03.09 1:44

som tu bo ako som natrafila na tuto stranku, nemohla som to nechat tak a nenapisat vam obrovske DIKY, ze konecne je tu nejaka seriozna stranka o gothic hudbe, na ktorej sa mam co dozvediet... ziaden stupidny blog s krvavymi obrazkami a tvrdeniami ze film s gotickou tematikou je napr matrix iba preto ze su tam vsetci v latexe... dalej preto ze sa o goth hudbu zaujimam a mam ju moc rada... ide mi o hlavne o hudbu, umenie, filmy... rozpravanie mi moc nejde... proste tak nejako
Návrat hore Goto down
LizzieBathory

LizzieBathory


Female
Počet príspevkov : 136
Age : 32
Location : tu
Registration date : 29.12.2008

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime03.03.09 12:24

Na fóre som lebo som chcela spoznať nejakých normálnych ľudí počúvajúcich podobnú hudbu ako ja, to jest gothic rock a príbuzné žánre....lebo na pokeci mi už bolo blivno zo všetkých čiernych temných krásavíc počúvajúcich HIM :suspect:
A na otázku prečo sa cítim byť gothic odmietam odpovedať pretože je to hmmm....hlúposť. Osobne sa nepovažujem za gothičku pretože rovnakým podielom ako gothic hudbu počúvam aj metal a možno by som vám asi nesedela do tej zaužívanej schémy-byť melancholický a samotár....ja mám spoločnosť aj život priveľmi rada na to aby som sa izolovala od ľudí len preto že sú oblečení vo farbičkách....sama dobre viem že nie všetci diskofilní a mainstreamoví ludia sú idioti a materialisti. Niekedy mám pocit, že sú tam rozumnejší ludia ako niektorí samozvaní undergroundi... (ale aj ja sa viem niekedy stiahnuť do kútika a len tak sama si čítať :) )
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime03.03.09 18:13

hm.. celkom triezve, ze si uvedomujes ze vsetko ma dve strany mince Thumb Up
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime14.04.09 18:38

prečo som tu? dyk, dobrá otázka :D hľadal som nejaké dobré ambient/gothic/darkwave/industrial fórum kde by som nasosal kopec good music, ale nejakým zázrakom som skončil tu... či je to dobre či zle, zatiaľ neviem.

scratch
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime15.04.09 20:44

No podla mna je to jasne.....hudba ,hudba,hudba....to najmä. ....no a este ako perlicky ...su tu informacie,rozne temy atd. uz to nebudem vypisovat .

Taze diiiky vsetkym co tu davaju rozne skupiny atd. ....a momentalne ma zaujalo Stillste Stund a piesen Viktor si pustam uz par dni .....taze dik 13-tke.
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime07.05.09 4:31

Veronika napísal:
....a momentalne ma zaujalo Stillste Stund a piesen Viktor si pustam uz par dni .....taze dik 13-tke.

nemala za čo :) nejaké tučné chuťofffky sem ešte určite našúpem Wink
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Morena Felis

Morena Felis


Female
Počet príspevkov : 58
Age : 38
Location : Kosice
Registration date : 15.06.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime16.06.09 13:20

ja som tu kvoli hudbe a ludom,vdaka tomuto foru sa uz necitim tak velmi sama a nenormalne ako sa mi to snazia nahovorit "ty mormalny"......
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime16.06.09 19:13

Ako vždy vravím: "normálny ludia neexistujú. každý je divný a kto neni trpí krízou osobnosti." :D Aaaale podaktorý sme divnejší...
Návrat hore Goto down
MattFoxiss

MattFoxiss


Male
Počet príspevkov : 55
Age : 31
Location : Slovakia, Hlohovec
Registration date : 30.06.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime02.07.09 21:27

prečo som tu?

zaujímavá otázka, treba sa zamyslieť, aby som odpovedal správne. Mne ide hlavne o to, aby som spoznal ľudí, ktorých z jedného uhlu pohľadu obdivujem a spoznal ich názory. Rád komunikujem (hlavne písaním) a rád zbieram informácie. Takže som tu hlavne kvôli ľuďom, nakoľko v okolí nikoho "zaujímavého" nepoznám (alebo iba neotváram oči?). A v neposlednej rade som tu aj kvôli vlastnému hľadaniu pravej podstaty gothic subkultúry... aspoň mám čo robiť :)
Návrat hore Goto down
http://foxiss.blog.cz/
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime02.07.09 21:40

mattfoxiss: tak skús spoznať aj nejaký ambient, neoclassical a darkwave. máš na to, na rozdiel od niektorých ľudí. toto fórum je predsa hlavne o hudbe...
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
MattFoxiss

MattFoxiss


Male
Počet príspevkov : 55
Age : 31
Location : Slovakia, Hlohovec
Registration date : 30.06.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime02.07.09 21:44

@silmarill: na ten ambient, neoklassical a darkwave sa mrknem, ale pravdepodobne až zajtra, nakoľko sa mi dnes chce hrozne spať :) Je mi jasné že je to o hudbe, a je pravda, že treba si na všetko urobiť svoj názor
Návrat hore Goto down
http://foxiss.blog.cz/
Angeldust

Angeldust


Female
Počet príspevkov : 13
Age : 32
Location : Dolny Kubin
Registration date : 09.07.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.09 21:50

Ja som tu skôr kvoli tomu odporu (nie az tak doslovnemu) k ludom a k ich stadovitosti,prihluplim nazorom a zivotnym kvalitam.Ale hlavne hlaavne kvoli tomu ze sudia druhych len podla vyzoru...co oni mozu vediet aky je dotycny clovek ked ho ani nepoznaju? A to ma vie dobre nahnevat. Dobre to poznam zazila som si to sama...a potom som to pozorovala aj u niektorych spoluziakov ( o jednom typkovi si vsetci mysleli ze jaky je on fetak a neviem co najhorse a pritom sa ucil na same jednicky a bol to fakt mily chalan)
Ak mam alôe pravdu povdat tak sama vlastne ani moc dobre neviem co som...take volaco poharane :*1: Na goths milujem hlavne styl obliekania.....uuchvatny hrozne sa mi paci a uplne som sa v tom nasla..ale sama neviem ci je to u mna len nejaky spôsob vzbury voci spolocnosti alebo nieco viac..na to musim este len prist..tak uvidime co sa zomna vyvinie..
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.09 22:34

goth je o hudbe a kulture tak ak ta nechytila za srdce ta ale iba moda tak ides asi zlou cestou
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Angeldust

Angeldust


Female
Počet príspevkov : 13
Age : 32
Location : Dolny Kubin
Registration date : 09.07.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.09 23:16

No a prave na to som tu..aby som to vyzistila lol!
Návrat hore Goto down
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime11.07.09 0:01

to co je? dalsia kopia gracii? ty kokos tak toto nie...... Dead
Návrat hore Goto down
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime11.07.09 0:03

Angeldust napísal:
No a prave na to som tu..aby som to vyzistila lol!

hmm.. neviem ci si tu potom "spravne"... staci si kliknut na jutub a pustit nejaky ten goth. poprip. deathrock, po vypocuti sa da s pravdepodobnostou na sto percent zistit ci sa ti ta hudba paci alebo ti jednoducho nic nehovori cyclops
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime11.07.09 4:12

sedatívum napísal:
Angeldust napísal:
No a prave na to som tu..aby som to vyzistila lol!

hmm.. neviem ci si tu potom "spravne"... staci si kliknut na jutub a pustit nejaky ten goth. poprip. deathrock, po vypocuti sa da s pravdepodobnostou na sto percent zistit ci sa ti ta hudba paci alebo ti jednoducho nic nehovori cyclops

áno, naklep si tam "gothic" a vyhodí ti v prvom rade bellydances (brušné tance), evanescence, within temptation, blackmore nights (BN sú síce skvelí, ale s gothic majú trt spoločné), kradli filtre, draconian (ktorí hrajú gothic doom metal a nie goth rock) atď.

so the word of a day is: phuck you, you tube! tongue
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime11.07.09 10:54

Suhlasím že youtube je v tomto smere fail (ale tie brušné tance boli super Thumb Up ). Myslim že je tu správne ak chce niečo zistiť. (tipnite kde som sa k goth hudbe dostal 1. krát?)
Návrat hore Goto down
Angeldust

Angeldust


Female
Počet príspevkov : 13
Age : 32
Location : Dolny Kubin
Registration date : 09.07.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime11.07.09 14:40

Transilvania: No jak mas problem tak povedz.....na jednu stranu tu seci tvrdite alebo minimalne polovica z vas ze jake je to nespravodlive ked niekto sudi cloveka a ani ho poriadne nepozna..tak o com to tu je...???
Návrat hore Goto down
morbid-princess

morbid-princess


Female
Počet príspevkov : 85
Age : 30
Location : dubnica
Registration date : 21.02.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime11.07.09 15:17

asi tak....nesúďte ľudí podľa prvých príspevkov...
Návrat hore Goto down
Angeldust

Angeldust


Female
Počet príspevkov : 13
Age : 32
Location : Dolny Kubin
Registration date : 09.07.2009

Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime11.07.09 15:23

No co sa tej hudby tyka tak som furt na Youtube ale nvm vecsinou daky mix najdem z electro gotiky...to sa mi najvaac paci.....len ked si chcem taky mix stiahnut tak to je uz vacsi problem...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Preco som tu? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco som tu?   Preco som tu? - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Preco som tu?
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Gothic :: Gothic subkultúra-
Prejdi na: