Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 práca, brigáda...Každý chce peniaze

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

práca, brigáda...Každý chce peniaze Empty
OdoslaťPredmet: práca, brigáda...Každý chce peniaze   práca, brigáda...Každý chce peniaze I_icon_minitime19.08.09 18:11

Tak sa pochválte. Ako trávite prázdniny? Kto pracuje ako správny kapitalista čo chce prachy? :)
Návrat hore Goto down
AloneSoul

AloneSoul


Male
Počet príspevkov : 101
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 17.06.2009

práca, brigáda...Každý chce peniaze Empty
OdoslaťPredmet: Re: práca, brigáda...Každý chce peniaze   práca, brigáda...Každý chce peniaze I_icon_minitime19.08.09 18:58

pre mna uz prazdniny neexistuju....uz musim chodit do prace takze som asi spravny kapitalista co chce prachy Laughing
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

práca, brigáda...Každý chce peniaze Empty
OdoslaťPredmet: Re: práca, brigáda...Každý chce peniaze   práca, brigáda...Každý chce peniaze I_icon_minitime20.08.09 23:04

ja som kruty kapitalista, teraz budem mat prvych 10 dni volna v auguste za poslednych 6 rokov Laugh ale ja to spajam s tym ze chcem cestovat/vidiet europu, nie len zarabat tak vzdy pred letom hladam nieco v danej krajine.

tento rok som teda drel dusu a hlavne telo v dansku, ale stalo za to, ale uz ako este spravnejsi kapitalista po nahromadeni kapitalu idem vegetit :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

práca, brigáda...Každý chce peniaze Empty
OdoslaťPredmet: Re: práca, brigáda...Každý chce peniaze   práca, brigáda...Každý chce peniaze I_icon_minitime21.08.09 0:11

ja pracujem už od nepamäti... na prácu som zvyknutý už od strednej školy. skôr teraz rozmýšľam nad nejakým voľnom... dovolenku som si už vyčerpal (nie na oddychovanie), takže napríklad taká PNka by celkom bodla... Rolling Eyes ach, keby ma tak seklo v chrbte... týždeň by som nerobil nič iné, len behal s laserovou puškou po Wastelands, dramaticky znižujúc populáciu mutantov... Embarassed I love you
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Hunter Cruxy

Hunter Cruxy


Female
Počet príspevkov : 10
Age : 29
Location : Trenčín
Registration date : 14.09.2010

práca, brigáda...Každý chce peniaze Empty
OdoslaťPredmet: Re: práca, brigáda...Každý chce peniaze   práca, brigáda...Každý chce peniaze I_icon_minitime10.10.10 18:57

silmarill napísal:
ja pracujem už od nepamäti... na prácu som zvyknutý už od strednej školy. skôr teraz rozmýšľam nad nejakým voľnom... dovolenku som si už vyčerpal (nie na oddychovanie), takže napríklad taká PNka by celkom bodla... Rolling Eyes ach, keby ma tak seklo v chrbte... týždeň by som nerobil nič iné, len behal s laserovou puškou po Wastelands, dramaticky znižujúc populáciu mutantov... Embarassed I love you

Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





práca, brigáda...Každý chce peniaze Empty
OdoslaťPredmet: Re: práca, brigáda...Každý chce peniaze   práca, brigáda...Každý chce peniaze I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
práca, brigáda...Každý chce peniaze
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Vaša Tvorba :: Ostatné-
Prejdi na: