Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Vegetariánsto

Goto down 
+11
bebe
Morena Felis
LizzieBathory
without emotions
Martin
Morty
Black Cobra
Veronika
oziris.dreaming
sinner
Goth_Konigin
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime07.02.09 20:47

to pozeravas? affraid affraid affraid

omg, videl som raz z toho asi 5minut ked som sa po lete vratil na slovensko a este som netusil o co ide, ale predsalen raz darmo - dokonala ukazka toho aky sme debilny narod ked toto ma vobec neaku sledovanost Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
LizzieBathory

LizzieBathory


Female
Počet príspevkov : 136
Age : 32
Location : tu
Registration date : 29.12.2008

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime07.02.09 23:46

Moja babka je iná morbiďáčka. Na narodeniny chcela aby sme jej nejak zaplatili nech sa zúčastní pitvy, ale dostala zas len kytice a kraviny
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime08.02.09 13:25

neni oldschoolgoth? lol!
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime09.02.09 21:54

Mas zvlasnu babku scratch

No a tie sudne siene ...ano pozeram to no nie vzdy ,ale tam vidno jaky su ludia sak si to sam pisal ...tak co ???zaklad je, ze tam nesom ja
Návrat hore Goto down
Morena Felis

Morena Felis


Female
Počet príspevkov : 58
Age : 38
Location : Kosice
Registration date : 15.06.2009

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime22.07.10 23:18

s vegetariánstvom som začala, keď som mala 12, potom okolo 18nástky ma donútili jesť mäso.vydržalo to asi zhruba 2 roky a vrátila som sa k vegetariánstvu.neskôr som prešla na vitariánstvo(extrémna forma vegetariánstva),no moje telo to vydržalo len 3 roky a po zdravotných komplikáciach som urobila krok späť- k vegánstvu.mäso som prestala jesť z etických dôvodov a viem,že ho už ani nikdy jesť nebudem...
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime10.08.10 20:38

Ja sa k vegetarianom hlasim uz cca 1 rok a skoro mesiac.
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime10.08.10 20:51

čo je vitariánstvo? scratch
Návrat hore Goto down
bebe

bebe


Female
Počet príspevkov : 387
Age : 35
Location : frogpond
Registration date : 25.09.2008

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime10.08.10 21:00

z wiki - Vitariánstvo je spôsob stravovania, pri ktorom sa preferuje konzumovanie surových, tepelne neupravených potravín rastlinného pôvodu. Jedná sa o formu vegetariánstva (alebo vegánstva), pretože väčšinu potravín tvorí zelenina, ovocie, orechy, obilniny a vylučuje sa mäso. Kombinuje sa tak forma vegánstva a surového stravovania. Dôvodom pre konzumovanie surovej stravy býva hlavne presvedčenie, že je pre človeka prirodzená a má lepší prospech pre organizmus. :)
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime10.08.10 21:03

Takže jesť veci tak ako rastú? Dosť hrozivá predstava... to by moje telo zvládlo tak 2-3 dni.
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime17.08.10 2:30

s ludmi z greenu sme robili taku hru, ktorej výsledkom/cielom bolo dokazat ze vegan a vegetarian dokazu prezit na uzemi velkom ako hracia plocha futbaloveho stadiona. Mäasožravec, respektíve vśežravec by neprežil(za predpokladu neprisposobenia sa a dodrzovania dennych potrieb, ci skor dávok kt. priemerne "obeť" príjme) na takej velkej ploche. Sám som to vše rátal, sám som bol pritom.

Ja určite nechcem byť vegetarián ani vegan. športujem a tam potrebujem bielokoviny z masa.
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime03.02.11 20:48

Tento clanok nie je o vegetarianstve....ale po precitani (koho to zaujima)... je odspodu druhe video tykajuce sa toho.
http://helar.wordpress.com/2010/02/11/maju-zvierata-dusu/
Návrat hore Goto down
zombik

zombik


Male
Počet príspevkov : 149
Age : 46
Location : PN
Registration date : 26.01.2011

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime04.02.11 22:52

Vegetarianstvo je dobry sposob na redukciu vahy co by sa mi aj troska hodilo po vianocnych food orgiach. Budem asi prvy zombik vegetarian :)
Návrat hore Goto down
Iris De Sang

Iris De Sang


Female
Počet príspevkov : 156
Age : 40
Location : Praha
Registration date : 19.02.2009

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime05.02.11 10:08

zombik napísal:
Vegetarianstvo je dobry sposob na redukciu vahy co by sa mi aj troska hodilo po vianocnych food orgiach. Budem asi prvy zombik vegetarian :)


vegetariánsky zombie, zásadne požiera iba mäsožravé rastliny
ale tepelne si ich radšej upravuj, lebo ti narastie sedem žalúdkov (a neviem koľko kníh v žalúdkoch) ako ozajstným surovobylinožravcom. viem čo vravím, už mi ich šesť vyoperovali :D
Návrat hore Goto down
http://www.akomaestenepoznate.blog.cz
zombik

zombik


Male
Počet príspevkov : 149
Age : 46
Location : PN
Registration date : 26.01.2011

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime05.02.11 11:12

Iris De Sang napísal:
zombik napísal:
Vegetarianstvo je dobry sposob na redukciu vahy co by sa mi aj troska hodilo po vianocnych food orgiach. Budem asi prvy zombik vegetarian :)


vegetariánsky zombie, zásadne požiera iba mäsožravé rastliny
ale tepelne si ich radšej upravuj, lebo ti narastie sedem žalúdkov (a neviem koľko kníh v žalúdkoch) ako ozajstným surovobylinožravcom. viem čo vravím, už mi ich šesť vyoperovali :D

Dobry napad ... zajtra behnem do baumaxu a pojem im tam vsetky masozrave rastliny. Aspon pomstim vsetky tie chudatka musky co pojedli tie zle masozravky Wink
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 42
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime07.02.11 0:14

Provokatérky so zeleninou: Túto reklamu museli zakázať!

Organizácia na ochranu zvierat PETA sa rozhodla, že pripraví ďalšiu provokatívnu reklamu, aby podporila boj proti konzumácii živočíšneho mäsa.

Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
zombik

zombik


Male
Počet príspevkov : 149
Age : 46
Location : PN
Registration date : 26.01.2011

Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime07.02.11 9:47

Dwa®f napísal:
Provokatérky so zeleninou: Túto reklamu museli zakázať!

Organizácia na ochranu zvierat PETA sa rozhodla, že pripraví ďalšiu provokatívnu reklamu, aby podporila boj proti konzumácii živočíšneho mäsa.


No ta reklama funguje presne naopak. Ja pri nej dostavam chut ma masko :)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vegetariánsto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vegetariánsto   Vegetariánsto - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vegetariánsto
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Miscellanous :: Rôzne-
Prejdi na: