Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 japonský gothic-derivát

Goto down 
+8
Lili
Chloë Noir
Black Cobra
Morty
sedatívum
Transilvania
Veronika
silmarill
12 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 113
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime30.03.09 20:23

počuli ste už niečo z tých japonských alternatív klasickému gothic štýlu? ich mix glam rocku, gothicu a punku... "visual kei" Razz
ja si neviem pomôcť, ale tá japončina je strašná reč, je mi to fakt smiešne... a ešte ak dáky japončík spustí growling tak konieeeec tongue



poznáte? čo na to vravíte? Question Question Question
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 30
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime30.03.09 20:55

Nepoznam.
Hoci su niektori azicania nakloneny ku goth ....mne to dokopy az tak moc nikdy neslo scratch ....ale tym nechcem byt nejaky rasista alebo co
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 113
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime30.03.09 21:04

to neni o rasizme, to je o tom ich násilnom kopírovaní kultúry... ako keď sa naši 15roční hiphoperi snažia tváriť ako negri z Bronxu :D
jednoducho sa im to nehodí...
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 36
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime31.03.09 0:11

poznam moi dix mois alebo malie mizer... zaujimava hudba no ale nehodi sa mi to k japoncom.... troxa divne neviem no....
Návrat hore Goto down
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 36
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime31.03.09 0:12

malice mizer :D ax ta moja klavesnica :D
Návrat hore Goto down
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime31.03.09 17:38

heh lol! , pripada mi to ako glam metal z 80. rokov spojeny s nejakou budhistickou omsou...

inak povedane je to dokopy nezlucitelne a dost divne znejuce... ako päsť na oko :suspect: Exclamation
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 39
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime31.03.09 18:21

inak vsimli ste si japonci ze ked idu do subkultury tak sa jej venuju viac nez stopercentne? nielen outfity ale u nich je to doslova zivotny styl. to je v istom ohlade nahodou velmi sympaticke.
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 33
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime31.03.09 19:21

Nielen subrultúry. Oni tak berú všetko. Súto neuveritelný perfekcionalisti v každom obore od módy (z extrému do extrému) cez hudbu (japonský Grind core metal... hluk, chaos, šialenstvo affraid absolutne nepočuvatelne) po každú prácu. Čo je vlastne dobre lebo nič nespravia horšie ako sú ich maximálne možnosti ale to vyťaženie by väčšina európanov psichycky nezvládla.
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 113
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime31.03.09 19:34

ťažko odlíšiť kedy je to 100%ný zápal pre vec a kedy 200%né pózerstvo.
hoďte si do googlu "visual kei" a prepnite na hľadanie obrázkov... horšie niež emo Dead
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 30
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime31.03.09 19:40

Ale aj pre ten ich zivotny styl ...ze uz od malicka sa snazia byt tymi najlepsimi vo vzdelani, v praci atd. ....stupa pocet samovrazd aj u deti a mladych ........to su proste japonci a dost popularny niekde vidno ten Lolyta style /neviem jak sa to pise/ ...ale teraz neviem ,ci je to japonske alebo cinske scratch ....a vseobecne som o tom len citala a videla par obrazkov
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 113
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime31.03.09 19:46

Veronika napísal:
Ale aj pre ten ich zivotny styl ...ze uz od malicka sa snazia byt tymi najlepsimi vo vzdelani, v praci atd. ....stupa pocet samovrazd aj u deti a mladych ........to su proste japonci a dost popularny niekde vidno ten Lolyta style /neviem jak sa to pise/ ...ale teraz neviem ,ci je to japonske alebo cinske scratch ....a vseobecne som o tom len citala a videla par obrazkov

a možno si ich len takto predstavujeme. možno si ich zbytočne idealizujeme.
to že je to životný štýl všetkých japoncov je podľa mňa mýtus. je to ako tvrdiť, že každý slovák je ožran a má rád halušky s bryndzou.

je to pohľad jednej kultúry na druhú. možno oni teraz na nejakom "visual kei" fóre píšu: "chápete tých slovákov? vôbec nemajú štýl. im sa nepáči Moi dix mois. a ako vôbec môžu stále žrať tie bryndzové halušky?"

lol!
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 30
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime31.03.09 19:55

Ale to ,ze su pracovitejsi a inak pristupuju k zivozu, k svojmu okoliu v ktorom ziju atd. ....nemozes popierat.

Heh sradna ,ze som prave pisala do oblubeneho jedla o bryndz. haluskach :D
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 113
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime31.03.09 20:21

Veronika napísal:
Ale to ,ze su pracovitejsi a inak pristupuju k zivozu, k svojmu okoliu v ktorom ziju atd. ....nemozes popierat.

Heh sradna ,ze som prave pisala do oblubeneho jedla o bryndz. haluskach :D

to je rasová diskriminácia (našťastie pozitívna). súdiš všeobecne nejakú rasu s ktorou si nikdy nebola len na základe nejakých povier... ale nič v zlom
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 30
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime31.03.09 20:47

Povier??? scratch .....dobre tak celkovu rasu uz nebudem spominat
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 113
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime03.04.09 12:57

vieš je to ako tvrdiť že všetci japonci sú pedofili. a toto má nanešťastie skôr k pravde ako to o pracovitosti...
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 39
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime03.04.09 14:13

no v akzdom rpipade cca 80% su fetisisti - oficialne statistiky Laugh ale tak treba to chapat komlexne - este dnes je bezne ze si mlade divcatka ktore chcu byt gejsami deformuju chodidla do trojuholnikvoeho tvaru aby splnali stredoveke japonske kriteria krasy...

veronika: co sa samovrazd tyka to si strelila mimo a poriadne, zase kukaj sa na to komplexne: v ich kulture neexistuje ziadna brzda samovrazdam, kym v krestanstve to patri medzi najtazsie hriechy a samovrah mal ostat na veky vecne v ocistci ci v pekle, v japonsku bolo harakiri forma ritualnej samovrazdy z toho titulu aby si samuraj uchranil aspon takto svoju cest kedze uz nebol schopny ochranit svojho panovnika. kym u nas ta strasia ze za samovrazdu budes pykat este celu vecnost tak tam je to proste prejav hrdosti a charakteru. obchodnik alebo makler zbankrotuje = harakiri, student prepadne = harakiri... a tak no, je to zalezitost ich kultury.

lolity su japonske, prakticky vsetky vystrednosti na vychode pochadzaju z japonska, ostatne rkajiny nie su natolko vyspele aby si to mohli dovolit, nehovoriac o tom ze v cine je stale pri moci komunisticka strana, aj ked je liberalnejsia uz ale stale...

ohladom toho ako pracuju - robil som uz v japonskej aj korejskej firme a ano, je to pravda :) je to banda veselych workoholickych trtkov co po jedle grgaju a nevedia pit :) za to su vsak extremne slusni a aj ekd s ato neda aplikovat plosne tak na tych minimalne 90% to plati. zvysnych 10% ponechavam pre yakuzu ci ako sa to vola ta ich mafia :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime03.04.09 17:21

Okej. Nemám čas čítať odpovede, ale čo ja viem tak visual kei sa v podstate neradí ku gothic a sami vk-ci často odmietajú akékoľvek spojenia.
Ale zase v niektorých prípadoch sú v hudbe podobnosti, často napríklad v textoch a tak.
A keď sa to tak vezme...veď aj európania berú od nich veci..najmä čo sa týka tých lolít. :D V tomto prípade špeciálne tých gothických :D

Ináč silma...ja mám japončinu rada a aj sa ju učím..jazyk to je rovnako smiešny ako všetky iné cudzie jazyky pokiaľ ho nepoznáš alebo naňho nie si zvyknutý. A krom toho..taká koreičina alebo čínština..tie sú podľamňa oveľa smiešnejšie :D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 113
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime03.04.09 19:22

mortimer: máš pravdu, fetišisti sú to a to riadni... čítal som že u nich obľúbeným artiklom v sexshopoch je špeciálny "balíček" v ktorom sú použité dievčenské nohavičky, nejaká osobná vec toho dievčaťa (napr. sponka), ústrižok vlasov a nejaký nadržaný lístoček... ani nexem vedieť čo s tým tí úchyláci robia Evil or Very Mad

chloe: vieš, bežnému vidlákovi ako som ja je japončina/čínština/kórejčina/vietnamčina len zhluk zváštnych pazvukov bez nejakého rozdielu :D
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 30
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime03.04.09 21:37

Ako ja netvrdim ,ze kazdy je tam samovrah ...to nie ...boze chran!...ale aj tak si stojim za tym ,ze dost casto sa tam deje to ,ze sa sam niekto odkragluje a to akym je to sposobom ,ci harakiri ,ci nieco ine...je len na nich .......a VRAJ si jeden japonsky policajt ,kvoli tomu ,ze mu nedali v praci volno bodol ostrym predmetom do brucha (ci odisiel do vecnych lovisk ...neviem)....caste priciny su prepracovanost a take napr. ako pisal napr. mortimer.
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 113
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime03.04.09 21:51

keď sme mali v škole personalistiku tak nám profák vysvetľoval japonský model firmy: vo veľkých korporáciách pracujú japončíci ako v jedinom zamestnaní počas celého svojho života, posúvajú sa po rôznych pozíciách nielen smerom hore ale aj horizontálne v rámci organizačnej štruktúry aby sa toho naučili čo najviac. firma je tam ako rodina - takže si viem predstaviť že keď niekto v tejto "rodine" zlyhá tak mu z toho môže aj trocha hrábnuť a spáchať seppuku.
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 30
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime03.04.09 22:00

Dobre si to napisal najme slovo NIEKTO ....cize nie vsetci. A pekne vam to vysvetluju.

A mimochodom ...jak sa to tu pekne rozrastlo z hudby do samovrazd, fetisizmu .....bolo by zvlastne pisat o roznych krajinach ......mame jeden svet i to na roznych uzemiach rozny .

A myslim,ze to mortimer pisal s tym graganim .....u nich prdnutie a grgnutie nic nerobi je to prejav zdravia a neviem nahodou ,ci nie aj toho ,ze ti chutilo jedlo ....neviem ci by som zdravie vedela takto prejavit na verejnosti dobrovolne ....hahaha
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 39
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime04.04.09 12:21

prdnutie? o tom pocujem porvy krat, ale ano, grganie je pochvala kuchara ze jedlo bolo dobre

vseobecne si myslim ze cely ten poplach okolo stereotypyzovania a politickej korektnosti je len prozapadny liberalistycky vymysel, vdaka snahe robit svvet lepsim miestom sa z toho stava obycajny cirkus a fraska. v statoch za tuto debatu by nas zrejme celkom uspesne odsudili za rasizmus, v anglicku by sme s tym mali tiez opletacky... stereotypy vznikali na zaklade niecoho a pokym sa hovori o celej skupine ze su taki a onaki tak kazdemu myslim samovolne dochadza ze to neplati na 100% danej populacie a existuju vynimky... ehm trosku retrospektivny prispevok, napadlo ma to este ohladom neakeho prispevku o stranu dozadu

btw co sa jazyka tyka, neviem ako severovychodo azijske ale juhovychodo azijske krajiny maju dokonca niekolko slov toho isteho vyznamu a vyznam zavisi od prizvuku vlozeneho do slovo, preto nam sa to moze zdat este komickejsie... a tazsie na naucenie
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 30
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime04.04.09 20:50

No o tom prdeni mi len niekto hovoril ,ale asi to neni pravda ,ale s tym grganim a este srkanim polievok mas prvadu .

O tych jazykoch ....mne sa pacia asi vsetky jazyky sveta ,ale vediet ich plynule scratch ..sak v nasom mam tlacove chyby nie to v cudziom ....ale celkovo je japonske atd. ...velmi tazke ....minule ,ked islo s Janom Krau. Uvonete se prosim! ...tak tam jeden ukazoval ,ze zavisi aj na tom akym smerom tahas tie ciary .....no oh!

Ale uz sa tie veci trochu odbocili od hudby a sudi sa tu japonsky lud :D . ....no ja uz som sa vyjadrila v prvom prispevku ,ze ja nic proti nim ...ale dokopy goth a japonci mi neide ....ale ktovie ....
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 39
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime04.04.09 21:43

no ohladom polievok - vyskusaj bezne "malo palive" vychodoazijske polievky a skus to zjest bez srkania :*1:
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Lili

Lili


Female
Počet príspevkov : 63
Age : 31
Location : Spiššská Belá
Registration date : 19.03.2009

japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime04.04.09 22:25

Ou Tak ToTo je supeeeeeeeeer....Srry ale som kusok uchyl co sa Tika sikmookych...milujem ich!..a najme ich sweeT loliTky {Teda mne sa pacia vseTky loliTky, ale sweeT su naj :D }... I love you
Návrat hore Goto down
Sponsored content





japonský gothic-derivát Empty
OdoslaťPredmet: Re: japonský gothic-derivát   japonský gothic-derivát I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
japonský gothic-derivát
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gothic decades
» alchemy gothic
» Gothic kreatury
» Gothic Richmond

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Music :: Gothic Music-
Prejdi na: