Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 váš hudobný vývoj?

Goto down 
+13
Erewan
Flejky
Veronika
sedatívum
Goth_Konigin
morbid-princess
Chloë Noir
Black Cobra
Morty
Dellanir
Transilvania
LizzieBathory
silmarill
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime13.04.09 11:24

uvítal by som tu takého animovaného smajlíka, ktorý drží tabuľku s nápisom "OFF-TOPIC!" a naštvane škrípe pri tom zubami

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Nospam váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Ontopic váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Ok Question váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Thx
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime13.04.09 11:39

ten by tu bol asi naujpouzivanejsi Laugh
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Flejky




Male
Počet príspevkov : 11
Age : 30
Location : Prešov
Registration date : 15.03.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime13.04.09 12:31

ja som začínal na rammsteine a horkýže slíže :D rammstein je srdcovka :D no to som mal asi 10, potom som počúval asi mesiac hip hop, a tak disko asi rok clown až som dospel kde som dospel a myslym že to mi ostane
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime13.04.09 21:15

neboj, neostane :) aj to sa casom zvrtne, maximalne ak tak ze to ostane v podobnych kolajach, ale secko sa casom zunuje a kapely jedneho dna dojdu :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime13.04.09 23:09

lol! omg... par dni tu niesom a ako sa to tu zase zvrtlo...hrozne Dead
Návrat hore Goto down
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime14.04.09 22:00

uuuff,ked tak nad tym rozmysLam,dost sa nad sebou smejem :)
najskor som pocuvaLa Smolkov :D mysLim ze do nejakych 6tich rokov,nooo... XD
potom prisLa Britney,tak ju som veLmi LubiLa...aLe maLa som Len 6,no :)
taketo vecicky ako Britney a Christina AguiLera (co musim priznat ze jej hLas sa mi paci doteraz :) )ma drzaLi do takych 12tich...
hm,nesorej prisieL stary dobry HIM..boLa to moja prva kapeLa,ktoru som maLa naozaj aLe naozaj rada,poznaLa som ceLu diskografiu a tak :)...aj ked teraz mi je z nich uz skor zLe...(aLe niektore,podotykam niektore z prvych pesniciek su nahodou podarene :) )
poto prisLo uupLne ze siaLene obdobie bLack metaLu...az death metaLu
a potom som,ach,priznam to,pocuvaLa Evanescence a pod....aLe Nightwish ma nikdy veLmi nebraL XD
noo,a nastastie,potom som zacaLa koketovat s Entwine a taketo krajsie veci :)
stretLa som mojeho miLacika,to uz som boLa na spravnej ceste,a on ma dokopoL k tomuto :)
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime14.04.09 22:20

a kedy počas tohto procesu si sa dopracovala k používaniu L?
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime15.04.09 17:19

to zaujima aj mna Laugh
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime15.04.09 20:19

Ech, a vraj kto zvrta temy!!!
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime16.04.09 2:48

Veronika napísal:
Ech, a vraj kto zvrta temy!!!
len sa snažím prispôsobiť väčšine na tomto fóre tongue
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime16.04.09 19:51

Aj rozhovory sa zväcsa zvrtnu tak to uz je ,ale nemozes popriet ,ze sa temy vratia po case spät ...no aspon väcsinou scratch .
Návrat hore Goto down
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime18.04.09 0:54

Veronika napísal:
Aj rozhovory sa zväcsa zvrtnu tak to uz je ,ale nemozes popriet ,ze sa temy vratia po case spät ...no aspon väcsinou scratch .
Jak kedy Laugh ...
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime18.04.09 0:59

má vôbec témam v diskusii dávať názvy? čo keby sme ich očíslovali a čakali ako sa to zvrhne?
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime18.04.09 13:23

Ale ved to je jedno,zaklad je ,ze kazdy (skoro kazdy) prispie prispevkom k teme ,a ked sa to nahodou zvrtne tak sa to stale moze vratit do spravnych kolaji a ak nie ...moze ti to byt jedno, ak uz tam väscina napisala svoj nazor...ak by sa ti nelubilo vzdy to mozes vratit naspät ty!!!
Návrat hore Goto down
Morena Felis

Morena Felis


Female
Počet príspevkov : 58
Age : 38
Location : Kosice
Registration date : 15.06.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime17.06.09 9:42

hehehe...brutal téma...takže s farbou von :D no tak ja ako malý krpec som začínala s vecami ako peter nagy a deti....doteraz si pamätám ako sme sa s bráškom naháňali pri pesničke od dubasovej a patejdla pes a mačka to je veľká naháňačka....stále keď si na to spomenieme tak poriadne zapracujeme na brušných svaloch lol! ....potom prišli 90.siate a s nimi BSB(uf ako vidím nie som jediná Wink )......nasledovalo moje punkové obdobie po ktorom som zakotvila na metale...milujem najmä black,dooom,pagan,symfonický a gothic...vlastne cez neho som sa dostala pri tých väčných hádkach o to čo je a čo nie goth ku gothickej hudbe...btw mám rada aj operu a alanis morissette na ktorej som vyrastala a stále ma dokáže neuveriteľným spôsobom ukľudniť(milujem jej hlas) Cool
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime25.06.09 20:23

Nájde sa tu niekto kto dokáže vysvetliť ako je možné že ja čo neznášam techno, trance... a podobné čisto elektronické veci som začal počúvať angelspit? scratch
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime26.06.09 1:51

Black Cobra napísal:
Nájde sa tu niekto kto dokáže vysvetliť ako je možné že ja čo neznášam techno, trance... a podobné čisto elektronické veci som začal počúvať angelspit? scratch

prečo neznášaš elektroniku? ja som bol kedysi zanietený raver...
dark electro je fajné... napríklad ja som už dllllhhooo zmotaný na Tzolk'In... ale to sú tie moje rituálne sr*čky :D
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime26.06.09 11:26

ja som dost podobne na tom (ako cobra). tiez tuc tuc neni zerovna pre moje usi tak sa v poslednej dobe divim ako si dokazem tak ulietavat na niektorych industrialikoch :) hehe v 16tich by som sam seba za to vysmial ze aha ho diskofil Laugh
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime26.06.09 11:48

no sak toto. Keď počujem Tuc tuc tuc...tuc tuc tuc... ide ma poraziť a teraz striedam Diary of dreams, Angelspit a All my faith lost (neni elektrika ale doráža to divutvornosť kombinácie)... WTF? keby mi toto niekto pustil vlani neveril by som že je duševne zdravý. jocolor
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime26.06.09 18:10

Black Cobra napísal:
no sak toto. Keď počujem Tuc tuc tuc...tuc tuc tuc... ide ma poraziť a teraz striedam Diary of dreams, Angelspit a All my faith lost (neni elektrika ale doráža to divutvornosť kombinácie)... WTF? keby mi toto niekto pustil vlani neveril by som že je duševne zdravý. jocolor

All My Faith Lost je fantastické! to sa dá proste počúvať s čímkoľvek... I love you
a k tým hudobným "prerodom"... človek cca každých 5 rokov zmení hudobné chúťky... možno sa práve z teba stáva technomaniak... :suspect: ale radšej choď tým smerom ktorý ti ukazuje All My Faith Lost Rolling Eyes

k tomu Angelspitu... istý čas som ho intenzívne počúval, potom som sa ho nejak presýtil. proste tuctuc nie je hudba ktorá dokáže ľudské ucho zaujať na nejaký dlhší čas, pretože jej technickou pravidelnosťou stráca po x vypočutiach náboj, iskru, atmosféru... na párty je to super, na dlhodobé počúvanie zrejme nie.
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime26.06.09 20:36

Udivuje ma to že doteraz všetko čo som počúval bolo melodické viac-menej kludné bez elektriky. A zrazu som si pustil dačo čisto elektrické, poskladané z príšerných nepočúvatelných zvukov čo o melódii ani nepočulo a ku kludu to má tiež ďaleko a počúvam to od rána. :suspect: A páčia sa mi ich texty. Také otvorenejšie sú neni to silou-mocou tlačené ho nejakej krabice.

Technomaniak somňa nebude nikdy... ak áno maj to srdce a zastrel ma. Dead
Ale ak máš ešte dáke podobné cybergoth záležitosti tak poraď. :*1:

A All my faith lost je nádherná hudba keď som si to na skúšku stiahol musel som si pustiť celý album lebo som sa od toho nevedel odtrhnúť... Shocked

Ale z tými zmenamy hudobného vkusu... čo ja viem... ono je to skôr podla nálady. Raz počúvam industrialové veci, inokedy, doom, potom neoklasiku o chvílu Gothic metal potom gothic rock... jediné čo sa nemení je to to nikdy niesu nejaké ódy na dokonalosť sveta, šťastie v živote a chvála nádhernej modernej spoločnosti. Skôr by som povedal že som v obdobý kedy si uprasňujem hudobný vkus. Keď sa tak nad tým zamyslím tak Evanescence alebo nejaký symphonic metal som si nepustil už skoro rok a už ma to ani moc neláka... scratch
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime27.06.09 12:16

vyskusaj Miss Construction, je to aj v downloadoch niekde alebo pod industrialom, uz netusim kam som to hadzal Embarassed
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime27.06.09 14:13

Black Cobra napísal:

Technomaniak somňa nebude nikdy... ak áno maj to srdce a zastrel ma. Dead
Ale ak máš ešte dáke podobné cybergoth záležitosti tak poraď. :*1:

A All my faith lost je nádherná hudba keď som si to na skúšku stiahol musel som si pustiť celý album lebo som sa od toho nevedel odtrhnúť... Shocked

podobné cybergoth veci? DIFUZZION, alebo fantastická YENDRI :D dával som to do downloads...
výborní sú aj slovenskí dISHARMONY, ale oproti ostatním menovaným sú o dosť pomalší...

All my faith lost... paráááda... skús aj Black Tape For a Blue Girl... mňamky... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime27.06.09 16:44

mno Balck tape poznam. vlastne sú dôvod prečo som stiahol all my fait lost. Razz
Návrat hore Goto down
Equilibrius

Equilibrius


Male
Počet príspevkov : 34
Age : 38
Location : Bratislava
Registration date : 20.08.2009

váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime20.08.09 2:34

Ja osobne nie som nejak zamerany na konkretny hudobny zaner. Ako basgitarista mam rad napr. i jazz, pokial je tam kvalitna basa.

Toto forum je vsak o gothic scene, preto nebudem pisat BTW.

Majradsej mam ponury darkwave v style Ordo Rosarius Equilibrio, ten par vie presne, co tvori :)
Dalej su moji favoriti Moonspell, Type O Negative, Tiamat. Zensky spev v tejto hudbe fakt nemusim....

Okrem ineho mam velmi rad industrial, ebm, cesku a slovensku scenu (nie Tasler, ale dISHARMONY, Anhedonia, Oxyd )

Z atmosferickejsieho metalu mozem veci ako Opeth, Therion, ale v metale preferujem skor death (Kataklysm je no 1.)

Hudobne som otvoreny vela zanrom, hlavne nemusim komercne sracky co tlacia radia. Kvalitna elektronika nie je na zahodenie...

Gothic je vsak viac ako hudba, je to vseobecne pojatie pojmu "krasa" .... Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





váš hudobný vývoj? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
váš hudobný vývoj?
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» vyvoj goth subkultury

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Music :: Gothic Music-
Prejdi na: