Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Na čo práve myslíte?

Goto down 
+32
Lee.Underground.Manson
foggy
Morena Felis
Orrin Berzerk
Dwa®f
RavenHeart
KeNaCo
Mystique
Umbra
Shuleek
dysharmonya
Michael Eyres Valkrie
AloneSoul
WalkingCorpse
sedatívum
Black Cobra
Erewan
silmarill
F.W.Murnau
Iris De Sang
LizzieBathory
Transilvania
without emotions
asad
Veronika
Goth_Konigin
oziris.dreaming
Morty
Gothic_17
bebe
Martin
Chloë Noir
36 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
AutorSpráva
HorrorPops

HorrorPops


Male
Počet príspevkov : 67
Age : 29
Location : Košice
Registration date : 03.08.2010

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime11.10.10 10:31

rozmyslam ako mozu byt niektore hodiny take nudne a nezaujimave...
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime11.10.10 17:57

mi dačo hovor... minule som na matematike zaspal a nevedel som o sebe celú prednášku.
By som rád vedel koho napadlo spraviť 2-3 hodinovky matematiky bez prestávok.
Návrat hore Goto down
HorrorPops

HorrorPops


Male
Počet príspevkov : 67
Age : 29
Location : Košice
Registration date : 03.08.2010

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime11.10.10 18:06

Laughing nechcel by som mne staci 45 minut matiky a chcem sa obesit
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime11.10.10 18:46

A to si na strednej kde sa rátajú reálne nevyužitelné veci... na výške už sú to reálne neexistujúce veci. z tým že predmet treba spraviť na 65% (65% súčtu maxima bodov všetkých písomiek) aby si vôbec prešiel.


Naposledy upravil Black Cobra dňa 11.10.10 20:08, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 43
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime11.10.10 18:57

Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
HorrorPops

HorrorPops


Male
Počet príspevkov : 67
Age : 29
Location : Košice
Registration date : 03.08.2010

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime11.10.10 20:44

hej viem ze na vyske to je o niecom inom ale mna ani tak nestve ta hodina, skor vedenie hodiny kde nemozem vyjadrit vlastny nazor pretoze nedodrziavam skolsky poriadok a same dristy :D :D
Návrat hore Goto down
Lee.Underground.Manson

Lee.Underground.Manson


Female
Počet príspevkov : 65
Age : 32
Location : SK
Registration date : 27.08.2010

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime25.10.10 22:51

SOM ZASE NAZIVE!!!!!
MWAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime26.10.10 23:58

Že prečo som sa ja debil dlásil n výšku... Vybral som si blbý odbor a teraz musím počúvať mamina pindanie že tam musím makať bez ohladu nato že NECHCEM prejsť a mám úplne uriti ako tam dopadnem keďže narok aj tak idem odznova na inom odbore. ... ak vôbec.
Návrat hore Goto down
KeNaCo

KeNaCo


Male
Počet príspevkov : 142
Age : 33
Location : Trebisov
Registration date : 27.08.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime27.10.10 0:02

Black Cobra napísal:
Že prečo som sa ja debil dlásil n výšku... Vybral som si blbý odbor a teraz musím počúvať mamina pindanie že tam musím makať bez ohladu nato že NECHCEM prejsť a mám úplne uriti ako tam dopadnem keďže narok aj tak idem odznova na inom odbore. ... ak vôbec.

Ja mam presne opacny pocit z vysky, chcem prejst, bavi ma to, len kedy mi bude pri programovani dobra teoria mnozin a podobne hovadiny??
Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime27.10.10 0:10

KeNaCo napísal:
..len kedy mi bude pri programovani dobra teoria mnozin a podobne hovadiny??

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 385873 vzdy ? Logicke operatory, podmienky, vyroky atd ..

Skoro, ako keby si sa spytal na co su mi pri programovani "podmienky" Wink

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Einstein
Návrat hore Goto down
KeNaCo

KeNaCo


Male
Počet príspevkov : 142
Age : 33
Location : Trebisov
Registration date : 27.08.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime27.10.10 1:06

No ked vravis, ale stale mi unika pointa topologie, dokazu ze je funkcia na dve relacie spojita a pod..
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime27.10.10 1:11

Tak časť o programovaní ma na informatike baví a rád by som to doštudoval... Problém je že z matiky som dosť blbý + nestíham a to mám zatial len tú lahšiu matiku... Aj keby som to zázrakom prešiel tak v druhom semestri mám Siváka čo je už legendárny kus debila čo sa zabáva tým že filtruje 80% študentov (nie že by ich nenechal prejsť on ich vyhadzuje z prednetu kedy sa mu zachce). A viem že niesom v tých 20% najlepších ani keby som mal možnosť stíhať na hodinách... Tak račej odísť ako drieť a aj tak viletieť. A keďže prestúpiť sa nedá tak môžem ísť len narok odznova na učitelstve praktickej prípravy kam som aj pôvodne chcel ísť ale zlakol som sa "pedagogiky" na prímačkách. Kôli peniazom som mohol dať len jednu prihlášku tak som dal na informatiku... "Pedagogika" nakoniec bola tvorená otázkami typu "kto zaviedol povinnú školskú dochádzku?" ... čo trochu nasralo. Som nemusel mať žiadny problém.
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime27.10.10 9:55

Myslím na tú blbú stávku, na ktorú som pristala a teraz som nútená pobehovať po svete ako "normálny" človek bez mojej milovanej čiernej a mojich milovaných reťazí, retiazok, pyramidiek a ostňov...
A tiež na to, že niektorí ľudia si vážne myslia, že sa mi za týždeň nosenie farebného oblečenia zapáči natoľko, že ho začnem nosiť nastálo..haha...akí sú vtipní :D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 43
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime27.10.10 10:07

Chloe napísal:
Myslím na tú blbú stávku, na ktorú som pristala a teraz som nútená pobehovať po svete ako "normálny" človek bez mojej milovanej čiernej a mojich milovaných reťazí, retiazok, pyramidiek a ostňov...
A tiež na to, že niektorí ľudia si vážne myslia, že sa mi za týždeň nosenie farebného oblečenia zapáči natoľko, že ho začnem nosiť nastálo..haha...akí sú vtipní :D

To si ako nejaku stavku prehrala a teraz musis chodit vo viacfarebnom obleceni ? Alebo ak takto budes chodit nieco vyhras? :)
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime27.10.10 11:42

Ak budem tak vyhram...Čo vyhram, to nie je podstatne... :D To mám za to, že mám veľkú hubu....tiež si viem zavariť, hehe :D
Ale inač je skutočne zaujímave zistiť, že keď chodím inak oblečená, tak ľudia nemajú žiaden problém si ku mne v autobuse sadnúť alebo sa postaviť...Ale nech je už piatok, toto mi chýbať rozhodne nebude :D

Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 43
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime28.10.10 8:30

Zaujimave, nakoniec by si to mohla jednou vetou zhrnut, ake si mala postrehy, pripadne nejaku pikosku :)
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime28.10.10 9:19

ok, pokúsim a potom :D Ale už nech je konečne piatok..babka sa určite poteší, keď k nej pôjdem tak nejako "normálne" nahodená :D :D hehe
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime31.10.10 12:28

Prežila som pracovný týždeň vo farebnom, zriekla som sa kovu v podobe ostňov, pyramidiek a reťazí, a najmä čiernej farby.
Určite to bol zaujímavý zážitok...Zrazu som okolo seba nemala tri metre voľného priestranstva a aj v autobuse ľudia nerozmýšľali kým si ku mne sadli.
Síce to okolie bralo ako obrat k lepšiemu, vraj mi to sluší, a vraj by som tak mala chodiť stále, no pohodlne som sa necítila. Teraz som bola vlastne pózerom, pretože som sa hrala na niečo, čo nie som. Niesom "normálny" človek a môj vkus sa od väčšiny pravdepodobne líši. No nemám potrebu meniť sa, lebo niekto má pocit, že by mi to viac pristalo. Mám rada svoj štýl, mám rada čiernu, mám rada kov...
Jednoducho...toto som ja.Buď sa s tým ľudia zmieria a pokúsia sa zistiť, či som naozaj tak "zlá" ako si podľa čierneho oblečenia myslia, alebo sa mi budú vyhýbať a riadiť sa hlúpymi predsudkami.
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Iris De Sang

Iris De Sang


Female
Počet príspevkov : 156
Age : 40
Location : Praha
Registration date : 19.02.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime31.10.10 18:24

nech si myslia čo chcú, kašlať na nich. mne celkom vyhovuje, že si ku mne v metre nikto nechce sadnúť, aspoň mi nenakúka do knihy (neznášam to). a keď si ma pravidelne vytiúuje revízor a chce vidieť jízdenku, tak mu ju podám a teším sa z toho, ako som mu prekazila tip na čierneho pasažiera :))
Návrat hore Goto down
http://www.akomaestenepoznate.blog.cz
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 43
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime01.11.10 3:05

Chloe, dik za pekne zhrnutie, urcite zaujimavy pokus, co to cloveku asi aj o sebe ako takom a samozrejme aj voci spolocnosti vela odhali.
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime01.11.10 11:58

nemozem si pomoct ale vzdy ked vidim tuto temu po kliknutina Zobraziť nové príspevky od poslednej návštevy tak cakam kedy konecne zbadam napisane to magicke "na sex" ktore je jedinou uprimnou odpovedou a stale nic Laugh
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Iris De Sang

Iris De Sang


Female
Počet príspevkov : 156
Age : 40
Location : Praha
Registration date : 19.02.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime01.11.10 14:55

no keď si ho už spomenul.. :D
Návrat hore Goto down
http://www.akomaestenepoznate.blog.cz
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime02.11.10 0:23

keby sme to mali písať tak by táto téma mala snáď aj 1000 strán... z toho dobrých 500 by tvorili moje príspevky :D
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
bebe

bebe


Female
Počet príspevkov : 387
Age : 35
Location : frogpond
Registration date : 25.09.2008

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime01.12.10 14:24

vytesujem sa z fb statusu stevena severina

Working on more BLOOD shows for Feb-April next year. Windsor, Worcester, Gloucester, Hereford and a clutch of East Euro shows hopefully. Czech, Austria, Croatia, Slovakia.


Shocked yeeessss
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime01.12.10 17:03

zaujímalo by ma kedy svet zistí že medzi západnou a východnou európou je ešte stredná...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Na čo práve myslíte? - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 23 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Na čo práve myslíte?
Návrat hore 
Strana 23 z 26Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
 Similar topics
-
» Co prave citate?
» Co prave pocuvate?
»  Ktore nabozenstvo je prave?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Miscellanous :: Rôzne-
Prejdi na: