Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Účesy

Goto down 
+31
Iris De Sang
zombik
Werevolf
Kisha
Reznor
DireGoth
KeNaCo
Lili
Quietus
dysharmonya
Kerubi
RavenHeart
AloneSoul
silmarill
Black Cobra
Umbra
Shuleek
Morena Felis
morbid-princess
Veronika
LizzieBathory
Goth_Konigin
Erewan
Morty
Transilvania
sedatívum
Samael
sinner
bebe
Gothic_17
Chloë Noir
35 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Účesy   Účesy I_icon_minitime26.09.08 17:28

Síce na fotkách mám vlasy väčšinou rozpustené nosím ich tak málokedy..je to podľa mňa dosť nepraktické...takže klasicky v cope alebo vo vrkoči. Ale najnovšie sa mi zapáčilo niečo takéto:

Photo

Je to praktické a určite to vyzerá lepšie ako obyčajný cop. Ale len čo skončím tú hnusnú školu, plánujem veľkú zmenu. Buď číro, alebo aspoň niečo podobné. Dosť som rozmýšľala nad niečím takýmto :

Obr.

Čo vy? Aký účes uprednostňujete alebo čo by ste odporúčali? :D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Gothic_17

Gothic_17


Male
Počet príspevkov : 93
Age : 33
Location : Štúrovo
Registration date : 27.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime26.09.08 19:05

Mno aspon podla mojho názoru sa nekos na krajoch hlavy radsej to prvé alebo ked neco ine tak napr taky ten co mala tá babena v Sweeney Todd to je podla mna krajsie.
Mno a moja gebula by si ziadala daco menej kučeravého ako je alebo aspon ked uz tak uz aspon také dačo čo drží po kope dd
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime26.09.08 20:15

No..kučeravé mám aj ja. Vlastne nie kučeravé ale len vlnité..a to je podľa mňa niekedy ešte horšie...ani nie kučeravé, ani nie rovné...a žiaden normálny účes sa z toho nedá.
Ale díky za radu. Ešte mám čas rozmýšať a zháňať nápady :D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
bebe

bebe


Female
Počet príspevkov : 387
Age : 35
Location : frogpond
Registration date : 25.09.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime26.09.08 20:30

to je tak, kto ma kucerave, ten chce rovne a naopak
ja mam rovne a co by som dala aspon za vlnite :)
momentalne mam co sa dlzky tyka take polodlhe, vzadu kratsie, po bokoch dlhsie
predvcerom nafarbene, mala to byt cervena, ale je to taka mrkvoidna
samozrejme na vrchu az svietivo, konce su este z predoslych farieb tmavsie, takze to vyzera celkom smiesne :D
Návrat hore Goto down
sinner

sinner


Male
Počet príspevkov : 88
Age : 97
Location : medzi nebom a peklom
Registration date : 06.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime27.09.08 21:58

Punk moja kotrba uz toho mala vela porobeneho What a Face


Naposledy upravil sinner dňa 14.06.10 17:14, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Samael




Male
Počet príspevkov : 78
Age : 34
Location : Bratislava
Registration date : 04.09.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime28.09.08 13:34

ja najcastejsie nosim vlasy v cope.....obcas rospustene.....rozmyslam o niakej zmene pretoze ich mam uz mrte dlho bez zmeny...ale ostrihat nechcem....skusil bi som niaky death hawk alebo nieco jak ma robert smith the Cure :D
Návrat hore Goto down
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime30.09.08 15:24

zmenila som farbu na rysavu What a Face vlasy nechavam rast...momentalne su pod lopatky...nosim ich bezne rozpustene, v cope, vrkococh.. alebo spletene kozami - co sa na ne vesaju suveniry... do keltskych ucesov :) , no rano ked nestiham, tak ich len precesem zapletiem a letim na bus Dead vacsie kadernicke upravy sa konaju az v skole Laugh ale rozmyslala som, ze si kupim farbu - v spreji (tu na par umyti) - zelenu... a pri najblizsej eksn vykuzlim uces a nastriekam niektore pramienky nazeleno... tongue
Návrat hore Goto down
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime06.10.08 4:41

fuuu ja by som tiez rada xcela zmenu... ale dlhe ix mat xcem nie kratke ... no ale aku zmenu netusim.... Sad vacsinou su rozpustene alebo v cope no neviem co s nimi Sad ko by mi poradil? scratch
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime17.11.08 13:29

na slecnach je super ofina pod bradu a vzadu kratie bud strapate ab natupirovane... hehe 69 eyes mali dobrych marketingovych poradcov ked riesili image kapely :D

ja sa tiez radim medzi tych ktorych hlava si pretrpela vsetky mozne vystrelky, v anglicku som sa odvazil aj na deathhawk, neaku dobu som mal vybuch na hlave ala cure abo aj ofinu pod bradu a vzadu kratke ale nebavilo ma vysvetlovt ze to nie je emo :D

posledne ma tak ucvhatil sweeney todd ze som zmenil svoju hlavu na jeho tribute, nuz ale len v kratkovlasej forme

co sa mi ale poslednych par rokov pacilo a ked som sa o nieco podobne pokusal tak sa mi to hodne nehodilo je nieco ako ma na hlave nikki sixx, ak neviete vygooglite, posobi to zaujimavo

a ked riesite tie kucery - probuh ved zehlicka nie je az taka draha, blizia sa vianoce a tych 5 minut rano sa s tym hrat nikoho nezabije
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime17.11.08 17:56

mortimer:
njj,zehlicku mam napr aj ja...aLe zasa to moc nici wLasy,aby som si kazdy den zehLiLa hLawu..potom w 30 rokoch,ak sa dozijem,budem mat asi plesatu hLawu Razz
a potom si uz jedine dam na nu wytetowat netopiera,nic ine mi nezostane :D
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime17.11.08 19:03

hm.. o tom pocujem prvy krat ze by to sposobovalo nasledky :D dobre no vlasy sa znicia ale tie co dorastu to nezdedia :)
zase raz - zivot je otazkou priorit, ja osobne byt kuceravy tak idem asi do hola radsej :D
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime17.11.08 19:11

chjo...daLsou wecou je zase to,ze nie na kazdej skole si mozeme dowoLit wyzerat ako chceme..wid ako prikLad mna..nebyt na gympLi,uz mam wyhoLene boky :)
a to nehoworim o dierach w teLe,ktore by som maLa nawiac od tych prirodzenych Wink
aLe proste niekedy je Lepsie sa asi stiahnut do uzadia,autorita je autorita a prepadnut mi nestoji za to,aby som si daLa wLasy tak ak ochcem Wink
iste aj ty sa musis prisposobowat :)
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime17.11.08 19:18

nastastie ked mi najviac jebalo s imidzom bol som akurat dva roky v anglicku tak som ani nemusel :D ale jasne chapem, extravagancia v realnom zivote moze ist iba do istej miery, ja osobne to tiez tvrdim, ale da sa vsetko vykombinovat. jasne ze do skoly idem slusnejsie ako na koncert ale zase zasadny rozdiel v tom neni... napr vlasy nezakrijem a tie mi svietia teraz ako majak na prednaskach :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime28.12.08 5:03

Erewan no ja by som si tiez rada vyholila jeden bok troxa ale tak zatial to nejde... snad niekedy... no aj ak nie nic sa nedeje.... :) bude ako ma byt :)
Návrat hore Goto down
Goth_Konigin

Goth_Konigin


Female
Počet príspevkov : 210
Age : 30
Location : Košice
Registration date : 06.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime28.12.08 13:54

No ja vám neviem ľudia, ja som tiež na gympli, ale my máme asi iný prístup profesorov :D Aj keby som prišla so zelenou hlavou či hlavou vyholenou, je im to asi úplne jedno :D
Moja hlava toho veľa zažila :D Hlavne čo sa týka farby.. Od fialovej, červenej, bordovej, svetlo hnedej, čiernej atď sa mi to podarilo prebojovať k mojej pôvodnej hnedej :D Aj keď som už pomaly nevedela aká je moja prirodzená farba :D Teraz sa mi už nejak začala páčiť viac taká jednoduchá.. prirodzenosť? :D A k tomu mi to farbenie dosť poškodilo vlasy Sad Teraz to už nechávam len na drahých šampónoch.. Teraz sa dá povedať, že vlasy mám pomerne dlhé :D A niečo také, čo kedysi bola ofina :D teraz to dosiahlo asi dĺžku brady, teda po bradu :D A inak ako s rozpustenými vlasmi ma neuvidíte, možno nepraktické, ale ja osobne neznesiem keď mám vlasy nejak inak a keď mi nikde nepoletujú :D
Návrat hore Goto down
LizzieBathory

LizzieBathory


Female
Počet príspevkov : 136
Age : 32
Location : tu
Registration date : 29.12.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime29.12.08 15:07

ja mám vlasy "až" po plecia, keďže jedna teta kaderníčka mi raz ošmýkala vlasy presne na ten štýl-ofina pod bradu a vzadu krátke (a ja som to tak NECHCELA). Keď som ich rped mesiacom mala konečne dosť dlhé a husté, musela som si ich dať zarovnať aby som to nemala vzadu o toľko krátke.
S farbami som si tiež trošku experimentovala, pôvodnú mám takú nevýraznú tmavú blond ale s mojou bledou kožkou to vyzeralo strašne nevýrazne. Potom som špekulovala s ryšavou-vyšla na oranžovo. Prešla som k hnedej a toto leto som mala brutálnu červenú :D no a minulý týždeň som sa vrátila k mahagónovej hnedej, vyzerá najprirodzenejšie a zároveň celkom vyzdvihuje farbu mojej pleti.
Nosím ich hlavne rozpustené, občas si pripnem príčesok s čiernymi vrkočikmi ako mám na fotke :)
Vyholené pásy na hlave sa mi vôbec nepáčia, neviem prečo. Zrejme by som nijak takto neexperimentovala. Ani s ofinou dorovna-nedrží mi tak. Ale ofinku došikma budem mať už asi doživotne.
A mám vlasy rovné rovnučké a nikdy sa mi nevlnia, ani vo vlhkom prostredí, a málokedy cítiom potrebu mať vlnité. Vtedy si hodím nátačky a idem :D
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime04.02.09 23:15

Ja najradsej nosim vlasy rozpustene a uz ich chcem konecne nechat narast dlhe predlhe a vlasy si nefarbim a ani s chemickou farbou nechcem ...od prirody mam plave vlasy a ked ich chcem mat dlhe tak by bola velka skoda si ich takto nicit ....aj ked je aj henna na vlasy ale ta ma dost otiene do cervena...zehlicku nepouzivam ,lebo nemusim no keby som sa dala ostrihat tak potom by sa mi automaticky vlasy skuceravili ...ofinu si uz tiez nechavam dorast ...hmmm a rano si vlasy trosicku natupirujem a len jemne zalakujem inac by som sla jak bosorka do skoly....taze tak no ja dlhe vlasy mam hrozne rada a dufam ,ze si ich fakt uz necham poriadne narast
Návrat hore Goto down
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime09.02.09 23:36

no po dlhšom čase o5 prispejem... clown v poslednej dobe ráno nič nestíham, ledva sa namalovať.. tak tie vlasy už toľko neriešim Laugh
Návrat hore Goto down
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime04.04.09 2:00

ja som posLednu dobu opat zacaLa tupirowat,a ked mam dobry den,tak by ste sa smiaLi ked ma stretnete..
mama ma woLa Striga ALica...
aLe aspon mam wacsiu hLawu :D
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime04.04.09 19:29

Hej ,hej :D ...ale aj tak vecsinou sa to splasne ,ale niekedy to vydrzi dlhsie ...ba vidim to az v tedy ,ked sa idem cesat auuuu :D ,ale to skor kricia moje vlasy:D
Návrat hore Goto down
Goth_Konigin

Goth_Konigin


Female
Počet príspevkov : 210
Age : 30
Location : Košice
Registration date : 06.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime05.04.09 9:31

Tak to mne vlasky pekne rastu a rastu... a pod noznice ma nikto nedostane!!! :D Mozno podstrihnut trosku, lenze to ma tiez desi, kedze naposledy ked som bola u kadernicky a povedala som, ze chcem ostrihnut maximalne 5cm, ona odstrihla najmenej 15!! Sak som si to s nou aj vybavila potom :D Tak teraz mam vlasy nejak do pol chrbta, ale farbu... zvlastna! :D Ono to uz je moja prirodzena farba, lenze v tieni je hneda, na dennom svetle mooc svetla hneda, ked zasvieti slnko tak cervena... :D Ale poslednu dobu rozmyslam o nejakych cervenych pramienkoch... ale farbit celu hlavu uz ne... no a este, vlasy mam rovne, ale aj tak im dopomaham zehlickou :D
Návrat hore Goto down
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime05.04.09 13:40

no,ja som si dost zniciLa vLasy farbenim,Lebo jednu dobu som to dost prehanaLa,este moje prve experimenty s bLond farbou..aj ked ja mam vLasy same o sebe slabe Sad mysLim aLe vazne,ze bLond mi najviac dobabraLa vLasy...
posLedne dva roky si vLasy farbim uz iba cervenou hennou,a zda sa mi dost,ze mi to pomaha...a niekto hovori ze sa nou neda dosiahnut taka pekna farba,ale ja som boLa vzdy spokojna s vysLedkom... :) aj ked to mozno nie je az taka cervena ako Manic Panic :)

Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Goth_Konigin

Goth_Konigin


Female
Počet príspevkov : 210
Age : 30
Location : Košice
Registration date : 06.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime05.04.09 17:29

*pozor na to L* :D:D:D
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime05.04.09 17:35

Jej ja pojdem na modro :D
Teda nie nie, robím si srandu, aj keď, raz to určite skúsim. Na začiatok mi úplne postačí modročierna, uvidíme ako to vyjde. Mimochodom..je sranda, že mám stále hnedšie a hnedšie vlasy a to len tým, že mám kondicionér s henou na hnedé vlasy. :D Kruté...ale niekto ho použiť musí :D A vlasy sú po ňom tak pekne poddajné :D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime05.04.09 18:30

tak moj posledny experiment - (vcera Laugh) - tmavsie rysava - a spodok podfarbeny modro-ciernou - no ta modro-cierna je viac cierna a podla svetla sa to rozne meni do modra.. - a dala som to podfarbit len do stvrtiny, najprv som chcela vediet ako to bude vyzerat.. - ked su rozpustene, nieje to az take napadne, ale ajtak sa mi to paci... nabuduce si to necham podfarbit asi do pol hlavy... poprip nie modrociernou ale modrou :D (som zvedava kolko krat za ten mesiac este zmenim nazor... a "skoncim" pri fialovej lol! )
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Účesy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Účesy   Účesy I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Účesy
Návrat hore 
Strana 1 z 6Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Gothic :: Goth Style-
Prejdi na: