Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Co radi nosite???

Goto down 
+37
Kisha
Eilien
Skatarisa
dIGIMURDER
Hannes
KeNaCo
Llew
thebastard
Orrin Berzerk
Dwa®f
BloodyRaven
RavenHeart
Umbra
Black Cobra
Michael Eyres Valkrie
Shuleek
Mystique
Martin
Morena Felis
silmarill
renegad
WILDEWALDER
Goth_Konigin
without emotions
LizzieBathory
Morty
sedatívum
oziris.dreaming
bebe
Transilvania
Gothic_17
ViKtor
sinner
Erewan
Dellanir
Chloë Noir
Samael
41 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime04.08.09 11:42

haha tak steelky a to, co ma erewan na mysli je doost rozdiel Laugh
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Morena Felis

Morena Felis


Female
Počet príspevkov : 58
Age : 38
Location : Kosice
Registration date : 15.06.2009

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime04.08.09 18:01

veď viem....ale je to jedna z možností....no len v tom prípade,ked máte podobný pohľad na svet lol!
Návrat hore Goto down
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime04.08.09 22:51

no mne sa ceLkovo zda,ze bratia maju akysi "ochranny kompLex" voci svojim sestram...hocijaki su,ci si s nimi rozumeju,ci nie,ale iste je im divne,ked je ich sestra akymsi objektom pre muzske pohLavie (a uznajme,v tych topanockach by to boL dost provokativny objekt Razz )
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime05.08.09 1:53

vratim sa s5 k teme - momentalne si uzivam kratasy, zabky a kosele :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
WILDEWALDER




Male
Počet príspevkov : 9
Age : 36
Location : PREšOV
Registration date : 04.05.2009

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime06.08.09 15:52

Chloe napísal:
Som tu jediná, kto nemá žiadne steelky a iné podobné boty?!
To nie je fér...Keď mne ani moja dvojmesačná výplata nebude stačiť na boty ktoré som chcela
Sad

juj moja zlata.... :) ja som na svoje steelky robil tyzden 12-ky v pizerke :)
Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime06.08.09 15:57

Chloe napísal:
Som tu jediná, kto nemá žiadne steelky a iné podobné boty?!
To nie je fér...Keď mne ani moja dvojmesačná výplata nebude stačiť na boty ktoré som chcela
Sad

Nemat Steelky nie je tragedia.. to mi pripomenulo jednu vetu : "Vcera som plakala, ze nemam nove topanky.Dnes som sla po ulici a stretla som cloveka co nema nohy..."
Dalej to rozoberat netreba Wink
Návrat hore Goto down
Shuleek

Shuleek


Male
Počet príspevkov : 200
Age : 33
Location : Humenné
Registration date : 29.07.2009

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime08.08.09 17:14

ja sa pridam k ludom, ktory stale Steely nemaju :D isty cas som ich chcel, ale momentalne som spokojny s tradicnymi cinami :D snad do zimy nahrabem nejake tie peniaze na nieco, co sa po jednej zime nerozpadne :D

fakt, bratranko sa v kuse len zenie za novymi vecami, 2x do mesiaca musi vypadnut mimo mesta na nakupy a a vsetko po dvoch mesiacoh prestane nosit... a stale sa lutuje, ze nic nema, hlavne steely... takito ludia mi mierne idu na nervy...
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime08.08.09 17:23

erewan:fetish boots? tak to už slintám..

ja sa obliekam tak divotvorne :) v šatníku mám aj čierne kúsky, ale viac menej sa obliekam športovo-elegantne(asi niesom pjur goth boy Laughing )
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime08.08.09 20:07

Hehe tak to mna by ste typli skor na diskáča ako na Goth/darkwave/gothic metláka (Maskujem sa). A steely nechcem. Mám normálne armádne kanady a nič lepšie prosťe existovať nemôže... Je to pekné, pohodlné nepotia sa v tom nohy... mám ich min 4 roky a furt sú ako nové aj po nieklokých výletoch do slovenského raja.
Návrat hore Goto down
Umbra

Umbra


Female
Počet príspevkov : 227
Age : 32
Location : DCA/Laugaricio
Registration date : 06.08.2009

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime08.08.09 20:33

Fetish boots sa mi tiež páčia ale poprvé nemala by som ich k čomu nosiť a podruhé nie som zvyknutá na vysoké opätky. Pokiaľ sa nenaučím úplne bezproblémovo chodiť na 9cm ihličkách (za 1euro, nekúpte to Laugh ) nič si nekúpim.
Návrat hore Goto down
http://www.last.fm/user/bloodyWHORE
Shuleek

Shuleek


Male
Počet príspevkov : 200
Age : 33
Location : Humenné
Registration date : 29.07.2009

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime03.10.09 16:49

a nakoniec som predsa skoncil pri steelach :D pre istotu polskych, uvidime, co to vydrzi :D ale nezabudnem na tu chvilu, ked za mnou mama doklusala so Steelou v ruke a pytala "take daco nechces??? maju tvoje cislo..." :D

inak to zas tak nejak neriesim, mam rad svoje queen of darkness nohavice (riadne pozicherkovane, kedze sa mierne rozpadaju...), nejake tie klasicke jeansi, cierne nohavice s bielymi pruzkami... tricka, kosele... a z farieb cierna, biela, hneda, siva, obcas vyblednuta zlta ci oranzova :D a moentalne cierny kvazi trenckot :D
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime01.11.09 17:48

najcastejsie chodim v jeansoch , tenisky posobiace skor elegantne, nejaka kosela a na nej tenky svetrik-taky typicky slusny look....
zvacsa sa obliekam do elegantneho stylu....

a aby som nezabudol:na sebe mam rad ciernu,hnedu,bielu,FIALOVU, tmavo cervenu,tmavo modru,tmavozelenu
a milujem kabaty :)
Návrat hore Goto down
RavenHeart

RavenHeart


Male
Počet príspevkov : 102
Age : 31
Location : Bardejov
Registration date : 02.12.2009

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime03.12.09 22:35

tričko bez rúkavou s havranmi to je moje obľubené, klasické čierne rifle obojok neaky ten prívesok reťaze a botasky (tie ma dosť štvú) ale chystam sa v blízkej budúcnosti kúpiť neaké težké boty
Návrat hore Goto down
BloodyRaven

BloodyRaven


Male
Počet príspevkov : 4
Age : 30
Location : Knm
Registration date : 25.03.2010

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime25.03.10 17:53

hmm...to ťažko povedať....ale obľubujem taktiež sako...strašne rád nosím čierne dlhé kabáty...do toho tažké boty...a vychadzkovú palicu :)
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 43
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime01.04.10 17:57

zaklad urcite tazke botky, inak prevazne cierna farba, styl podla prilezitosti
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
sinner

sinner


Male
Počet príspevkov : 88
Age : 97
Location : medzi nebom a peklom
Registration date : 06.08.2008

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime06.04.10 10:40

tazke boty rifle a tricko The sisters of mercy ,nejaka retaz na boku a to je vsetko
Návrat hore Goto down
Orrin Berzerk

Orrin Berzerk


Female
Počet príspevkov : 16
Age : 33
Location : Slovakia
Registration date : 11.06.2010

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime17.06.10 1:28

Volné chuapícké triko s krátkym rukávom a nohavice.
- v tomto sa cítim najpríjemnejšie. A volné triko je môj oblúbený kus oblečenia.
Návrat hore Goto down
thebastard

thebastard


Male
Počet príspevkov : 30
Age : 35
Location : Austria
Registration date : 24.05.2010

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime17.06.10 22:35

inak co vsetci vidite na tych tazkych botach?:D mna z nich bolia len nohy
Návrat hore Goto down
Llew

Llew


Female
Počet príspevkov : 50
Age : 35
Location : CZ
Registration date : 26.08.2009

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime18.06.10 10:59

Nevím já se v nich vždycky cítím pohodlně.. ale na léto to fakt není no..

Já jinak poslední dobou většinou obyč tričko s krátkým rukávem s nějakým obrázkem/nápisem... něco co mám ráda prostě... (třeba Lenore, creepshow, beetlejuiceho a ták) a bud uzký kalhoty a kecky, nebo sukni a nízký demonie.
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/aitnei
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime18.06.10 14:10

O steeloch a pod. čisto image záležitostiach vela neviem ale čo mám kanady tak je to dosť pohodlné. Môžem to mať na nohách celý deň a nohy mám v poriadku (aj keď kanadám dám zabrať). Toto leto by som si rád kúpil nové lebo súčastné už chytajú taký post-apokaliptický look, ale na to bude treba došporiť... 150eur nie je málo za boty.
Návrat hore Goto down
bebe

bebe


Female
Počet príspevkov : 387
Age : 35
Location : frogpond
Registration date : 25.09.2008

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime20.06.10 22:07

no moje culty su velmi pohodlne, ako keby som na oblaciku chodila :)) ale zas kanady nie a nie rozchodit, proste stale na jednom mieste robia neplechu, ani hrube ponozky nepomozu
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime21.06.10 17:32

Máš tie slovenské kanady z tou koženou chlopňou čo zakrýva šnúrky a má to na boku dva remene z prackami?
dačo na tento štýl? http://www.pise.cz/blog/img/davidhavel/49652.jpg
Návrat hore Goto down
bebe

bebe


Female
Počet príspevkov : 387
Age : 35
Location : frogpond
Registration date : 25.09.2008

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime21.06.10 17:47

hej take, ale bez tej chlopne, tam kde sa to dotyka achilovky to mam ako keby trosku ohnute, a dost nepekne veci to dokaze narobit potom :/ au au
ale robi mi to len na jednej nohe, tak mozno mam len divnu nohu
What a Face
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime21.06.10 20:10

Slovenské kanady... Ak ich rozchodíš tak budeš asi prvá na svete. Ešte som na ne pekné slovo nepočul. Laughing
Návrat hore Goto down
bebe

bebe


Female
Počet príspevkov : 387
Age : 35
Location : frogpond
Registration date : 25.09.2008

Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime21.06.10 21:06

:D :D ale nie, priatel svoje rozchodil raz dva a cuduje sa akoze mne to nejde :)
ale tak na kratke vzdialenosti okej, ale ked uz cely den v nich chodim tak je to krute
vdaka bohu za culty :)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Co radi nosite??? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co radi nosite???   Co radi nosite??? - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Co radi nosite???
Návrat hore 
Strana 6 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Co by ste radi poculi na TOXIC PARTY od dIGIMURDERa

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Gothic :: Goth Style-
Prejdi na: