Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Sonya Scarlet

Goto down 
AutorSpráva
LadyMaggie

LadyMaggie


Female
Počet príspevkov : 28
Age : 30
Location : Nové Zámky
Registration date : 14.06.2010

Sonya Scarlet Empty
OdoslaťPredmet: Sonya Scarlet   Sonya Scarlet I_icon_minitime22.06.10 21:07

Rozhovor s jednou z mojich obľúbenkýň a predstaviteľkou vampiric metalu som prekladala asi pred polrokom,
rozhodla som sa, že ho sem hodím, pretože je tu dosť pusto, čo sa týka rozhovorov, tak, nech sa páči:
P.S. ak sú tam drobné nezrovnalosti, vopred sa ospravedlňujem, vlastný preklad, treba to brať s rezervou:)

Bola si v nejakých kapelách skôr ako v TDV a vypustila si von nejaký materiál?

-TDV bola moja prvá a jediná skutočná kapela, nevypustila som do sveta predtým nič. Rok predtým, bol nemožný pre mňa mať serióznu kapelu, tak som bola úplne posraná. Mala som kapelu, keď som bola na výške, ale to bola len kapela zložená z alkoholikov a narkomanov. Bolo to akokoľvek posrane zábavné.

Ako malé dieťa, zbierala si niečo?

-Nikdy som k tomu nemala určitý druh vzťahu, pretože som bola veľa ráz unavená , zo všetkého. Nenávidím druhy zbierok ako vtedy, myslím si jedno: si len stratená, tvoj čas je niečím nudným. Keď som bola dieťa, menila som si hračky a knihy veľmi často, všetko bolo zlomené každý mesiac.

Povedz mi, aký dojem majú na teba peniaze?

-Myslím, že dojem na mňa i na väčšinu robia veľmi dôležitý, je to prvá vec, čo tento svet zvyčajne berie na ohľad. V hudobnom biznise, mať cool image je jedna z prvých vecí. Môžeš mi povedať, že hudba prichádza prvá, toto je pravda, a toto je hlavná vec ako byť zhodnotený, ale hudba prichádza spoločne s nami. Myslím si, že šaty sú moja druhá koža, som ten istý človek, keď som oblečená, tak ma môžeš vidieť na mojich obrázkoch, alebo, keď som nahá, tak pre mňa je to úplne to isté. Toto je cesta života, musíš veriť v čo si.
Tiež si myslím, že krásne šaty na prázdnom tele je ako maliar bez duše, tak prázdny a chladný, len kópia z miliónov iných, prach... to je všetko.

Koho obdivuješ zo speváčok?

-Diamanda Galas,Tarju z NIGHTWISH, Angela Gossow z Arch Enemy.

Si vydatá?

-Nie, nikdy v mojom živote, žiadna dohoda...

Na aký koncert si bola prvýkrát?

-Môj prvý koncert bol Malmsteen gig, keď som mala 13, nebolo zle...

Akú prvú dosku si si kúpila?

-Bolo to Appetite for Destruction - Guns N' Roses.Stále milujem sex, drogy, alkohol a posraný rock n roll.

Ako si vystúpila s tvojim umeleckým imidžom?

-Môj umelecký vzhľad nie je odlišný od toho, aká som každý deň, ako som povedala predtým, toto je cesta môjho života...Možno mám teraz silný imidž, cítim sa však voľne, bez maskovania, nenávidím masky! Na javisku dávam divákom moju energiu a moju krv!

TDV teda používajú krv počas tvojich LIVE show?

-Myslím, že krv je najviac dôležitá pre ľudstvo. Krv je život...cez krv môžeš niekoho ľúbiť alebo nenávidieť, môžeš zabiť alebo zomrieť...Režem sa na pódiu, žiadosť mojej posranej krvi, toto nie je pre show, toto je moja skutočná krv, môj život, a ja dávam ľuďom, že verím v nás...Krv navždy, navždy zatratená spolu so mnou...

Čo si myslíš o:
Vampire:Pátranie večného života prostredníctvom krvi
Video:Vypínam filmy...
Ego:moje ego...milujem to a nenávidím väčšiu časť ľudstva, tak úbohé
Men: Nenávidím mužov.
Death:Bledá dáma, tak chladná ako ľad, desivá a zázračná inšpirácia pre mnoho skvelých spisovateľov vo všetkom. Len vec, že nemôžeš byť zaručene navždy opustený...
Internet:Verejné vzťahy, práca a skúmanie celkom nudných ale užitočných vecí
Love: Preferujem nenávisť.
Rituál: Je to tajomstvo sveta. Nikdy o tom nerozprávam.
Na záver ďakujem ľuďom, že podporujú TDV a veria v nás...sme tu tiež, pretože ste!

Návrat hore Goto down
http://www.dyingangel.blog.cz
 
Sonya Scarlet
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Miscellanous :: Rozhovory-
Prejdi na: