Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Front Line Assembly

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime08.06.10 9:55

Front Line Assembly

Dátum: Piatok 23.7.2010 19:00
Miesto: Majestic Music Club Bratislava
Cena: 18 eur

Front Line Assembly L_984aa81c26f948a8a4a2266a949a2608
Návrat hore Goto down
Llew

Llew


Female
Počet príspevkov : 50
Age : 35
Location : CZ
Registration date : 26.08.2009

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime08.06.10 14:19

A kdyby to měl někdo do Prahy blíž ... 490/600 Kč

Front Line Assembly 28291_402430653954_167473218954_4098866_5630345_n_1275556244
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/aitnei
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime01.07.10 0:22

FLA teaser ...
Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime15.07.10 19:41

Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime23.07.10 0:26

Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime24.07.10 13:13

Vcera v BA Leeb pekne diktoval Cool
FLA SUPER!!

Ale predkapela.. Terminal State...No comment :)
Návrat hore Goto down
Llew

Llew


Female
Počet príspevkov : 50
Age : 35
Location : CZ
Registration date : 26.08.2009

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime24.07.10 13:50

V praze byli předkapela Akimbo a tu jsem viděla v podstatě prvně dobře nazvučenou a fakt to dobře šlapalo :)
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/aitnei
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime24.07.10 16:45

Llew napísal:
V praze byli předkapela Akimbo a tu jsem viděla v podstatě prvně dobře nazvučenou a fakt to dobře šlapalo :)
Akimbo som videl prvy krat na PEF a tiez sa mi moc pacili hlavne song "G" a tie ich kolajnice atd.
Aldo vravel, ze nazov nie je odvodeny od ziadneho bodu :))



Návrat hore Goto down
minor




Male
Počet príspevkov : 4
Age : 36
Location : anywhere out of the world
Registration date : 17.08.2010

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime17.08.10 20:01

co konkretne sa ti na Terminal State nevidelo?
Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime17.08.10 20:21

minor napísal:
co konkretne sa ti na Terminal State nevidelo?

Nepacilo sa mi ich vystupenie :)
Hudba obycajna pre mna ani zla ani nejak extra
dobra, ale to vystupovanie, ako mali chlapci ked sa
hraju na drsnu bandu :)

Nic v zlom, ale z CZ/SK podobnych projektov asi najslabsi co som videl.
Samozrejme je to len moj nazor niekomu sa to pacit moze. Bunny
Návrat hore Goto down
minor




Male
Počet príspevkov : 4
Age : 36
Location : anywhere out of the world
Registration date : 17.08.2010

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime18.08.10 10:59

ked budeme hrat najblizsie, rad ta uvitam na mojom mieste a skusis si sam. ja som v kazdej skladbe dohraval svoj part poctivo - mal som k tomu 4 rozne nastroje a este notas, takze som ani nemal cas rozmyslat ako vyzeram a ci sa na nieco hram, pretoze som prisiel zahrat co najlepsie. rad ti aj ukazem, kolko je to prace setupnut vsetko na mieste, kolko treba pripravit doma, aby si sa na mieste len rozbalil. a vsetko fungovalo.
je udelom predkapely, ze ma uplne iny zvuk ako by mala mat. ludia su nabudeni na headlinera a preto sa na predkapelu pozeraju cez prsty, vyslovene ich nebavi. mam sa snad na podiu spravat ako Combichrist a rozbit aparat na konci? to povazujem za vysoko neprofesionalne a pouzijuc tvoje slova - toto je hranie sa malych chlapcov na drsnu bandu. na druhej strane si prosim uvedom, ze musime robit aj nejaku show, ludia neprisli len kvoli muzike.
aby si si nemyslel, ze si nevazim tvoj nazor, vazim si ho, a velmi, na tvojej kritike totiz nieco je. ale nesuhlasim s nazorom, ze sme najslabsim projektom. ja si ako hudobnik nedovolim hodnotit takto otvorene ineho hudobnika, pretoze viem, co za tym je. hlavne v CZ/SK, ked od rana do vecera makas v praci, viaceri maju rodiny, a este sa stihaju venovat muzike. kazdy, kto sa odhodla k zverejneniu cohokolvek, k vystupeniu, releasu alebo k inemu pocinu, ma za sebou dni a tyzdne tvrdej prace, investicii a odriekania. ked sa ti potom dostane takej cti hrat pred FLA, spomenies si na vsetky tie prebdene noci, problemy a dalsie veci okolo, ked si nieco robil, to je najvyssie ocenenie ake sa moze dostat slovenskej bande.
Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime18.08.10 13:28

minor napísal:
ked budeme hrat najblizsie, rad ta uvitam na mojom mieste a skusis si sam. ja som v kazdej skladbe dohraval svoj part poctivo - mal som k tomu 4 rozne nastroje a este notas, takze som ani nemal cas rozmyslat ako vyzeram a ci sa na nieco hram, pretoze som prisiel zahrat co najlepsie. rad ti aj ukazem, kolko je to prace setupnut vsetko na mieste, kolko treba pripravit doma, aby si sa na mieste len rozbalil. a vsetko fungovalo.
je udelom predkapely, ze ma uplne iny zvuk ako by mala mat. ludia su nabudeni na headlinera a preto sa na predkapelu pozeraju cez prsty, vyslovene ich nebavi. mam sa snad na podiu spravat ako Combichrist a rozbit aparat na konci? to povazujem za vysoko neprofesionalne a pouzijuc tvoje slova - toto je hranie sa malych chlapcov na drsnu bandu. na druhej strane si prosim uvedom, ze musime robit aj nejaku show, ludia neprisli len kvoli muzike.
aby si si nemyslel, ze si nevazim tvoj nazor, vazim si ho, a velmi, na tvojej kritike totiz nieco je. ale nesuhlasim s nazorom, ze sme najslabsim projektom. ja si ako hudobnik nedovolim hodnotit takto otvorene ineho hudobnika, pretoze viem, co za tym je. hlavne v CZ/SK, ked od rana do vecera makas v praci, viaceri maju rodiny, a este sa stihaju venovat muzike. kazdy, kto sa odhodla k zverejneniu cohokolvek, k vystupeniu, releasu alebo k inemu pocinu, ma za sebou dni a tyzdne tvrdej prace, investicii a odriekania. ked sa ti potom dostane takej cti hrat pred FLA, spomenies si na vsetky tie prebdene noci, problemy a dalsie veci okolo, ked si nieco robil, to je najvyssie ocenenie ake sa moze dostat slovenskej bande.


Ahoj Minor,
No vidim, ze moj nazor sa velmi dotkol tvojej osobnej domeny.
Ja som nikde nevravel, ze to neni makacka, ze podcenujem to co je za tym prace..
Ja len vravim, ze ste sa mi nepacili na co mam pravo. Nekritizoval som hudbu, ale vystupenie (celkovy dojem) a ten mi nesedel. Nevravim, ze mas robit nieco ako napr. Combichrist, ver never keby ste tam stali a nehybali by ste sa (napr.: Frontier Guards) kde Martin a Tom len stoja tak by sa mi to pacilo viac..
neprislo by mi to ako som pisal : "ako mali chlapci ked sa hraju na drsnu bandu"..

A to, ze nieco robis aj ked ta ta stoji neskutocne casu namahy atd atd tak to automaticky neznamena, ze sa to musi kazdemu pacit.To ci ste silnejsi projekt, alebo slabsi nechaj skor na fanusikov .. samozrejme sam si mysliet, ze ste silnejsi alebo najsilnejsi mozes tak ak osi ja mozem mysliet, ze ste slabsi je to len moj nazor tak ako mas aj ty svoj.

Keby som ja stal na tvojom mieste tak by to dopadlo katastrofalne, nedalo by sa to pocuvat a nebol by som schopny to spravit.
Ale ak si niekto plati za koncert tak ma pravo povedat si aj nazor na kapely/predkapely :)
Tak sa nehnevaj alen sa nad mojim postojom pousmej.
Ak mas chut to prebrat osobne kludne, na Frontoch si mozme pokecat. :)
Návrat hore Goto down
minor




Male
Počet príspevkov : 4
Age : 36
Location : anywhere out of the world
Registration date : 17.08.2010

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime18.08.10 13:57

nie nedotkol, mas pravo na svoj nazor. rovnako netvrdim, ze sa ti musi pacit to, co robime. nemusi. tazko moze byt support lepsi ako headliner. my sme vydali zo seba vsetko bol to pre nas life-time gig. pridi na induktiv v2.

este raz pisem, ja osobne si nedovolim hodnotit ziadneho hudobnika ani sa nejak porovnavat. za tych X rokov som sa naucil rozoznat profesionalny pristup a to je ten pohlad, ktory mam. vsetko ostatne ide bokom.

a btw, myslis, ze na toto sa ti da len tak stat a nehybat sa???

Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime18.08.10 14:07

minor napísal:
nie nedotkol, mas pravo na svoj nazor. rovnako netvrdim, ze sa ti musi pacit to, co robime. nemusi. tazko moze byt support lepsi ako headliner. my sme vydali zo seba vsetko bol to pre nas life-time gig. pridi na induktiv v2.

este raz pisem, ja osobne si nedovolim hodnotit ziadneho hudobnika ani sa nejak porovnavat. za tych X rokov som sa naucil rozoznat profesionalny pristup a to je ten pohlad, ktory mam. vsetko ostatne ide bokom.

a btw, myslis, ze na toto sa ti da len tak stat a nehybat sa???

No myslim, ze som sa ta dotkol pretoze mas stale tendenciu ma o niecom presvedcit ..
Zaciname byt uz OT takze uz to nechajme, ak tam pojdem (INDUCTIV 2) tak sa zastavim.
Tak nech vam to dobre hra chlape a nelam si hlavu mojim nazorom, mozno som jediny,
ktory ho taky ma :)
Návrat hore Goto down
minor




Male
Počet príspevkov : 4
Age : 36
Location : anywhere out of the world
Registration date : 17.08.2010

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime18.08.10 14:12

nie nedotkol, chcel som vediet, co sa ti nevidelo. to som sa dozvedel a nasledne som ti aj odpovedal, aby si vedel, ako sa veci maju. Wink howg
Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime09.09.10 16:25

Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime29.10.10 15:27

Návrat hore Goto down
Sponsored content





Front Line Assembly Empty
OdoslaťPredmet: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Front Line Assembly
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Front Line Assembly
» Front Line Assembly
» Front Line Assembly
» Rozhovor s Front Line Assembly, Praha
» Side - line magazine

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Music :: Koncerty a Festivaly-
Prejdi na: