Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Novy Design

Goto down 
+16
japanlol
sinner
Umbra
KeNaCo
Morty
Llew
Michael Eyres Valkrie
Kerubi
Dwa®f
Chloë Noir
silmarill
Shuleek
RavenHeart
Martin
Mystique
Erewan
20 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime14.02.11 10:33

Je tu niekto koho napadne, ako pomocou JS (jQuery..etc) dat do prec... tu google reklamu hore aj dole ?

Ja sa vzdavam.. moje pokusy boli marne :D
Návrat hore Goto down
foggy

foggy


Male
Počet príspevkov : 256
Age : 103
Location : PO
Registration date : 02.02.2010

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime14.02.11 18:37

ked mas mozillu tak stiahni Adblock plus a v poho si to das prec, ale ako to dat prec zo stranky.. hmm.. jak to tam google umiestnuje? cez ? alebo ako?
Návrat hore Goto down
zombik

zombik


Male
Počet príspevkov : 149
Age : 46
Location : PN
Registration date : 26.01.2011

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 0:54

Mystique napísal:
Je tu niekto koho napadne, ako pomocou JS (jQuery..etc) dat do prec... tu google reklamu hore aj dole ?

Ja sa vzdavam.. moje pokusy boli marne :D

No pochybujem ze java script bude na to stacit. Forumn.biz to ma asi osetrene (predpokladam ze su to ich reklamy). Ak to das prec tak zrejme mozu podla ich TOS (terms of service) forum zrusit. Nebol by lepsi vlastny hosting?
Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 0:59

zombik napísal:

No pochybujem ze java script bude na to stacit. Forumn.biz to ma asi osetrene (predpokladam ze su to ich reklamy). Ak to das prec tak zrejme mozu podla ich TOS (terms of service) forum zrusit. Nebol by lepsi vlastny hosting?

Ano su to ich reklamy.
S vlastnym hostingom problem je a len z jedneho dvovodu:

Totiz Forumn.biz ti nedaju "nasu" databazu (ucty,prispevky,atd)

Neposkytuju to ani za peniaze.. Suicide
Návrat hore Goto down
foggy

foggy


Male
Počet príspevkov : 256
Age : 103
Location : PO
Registration date : 02.02.2010

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 1:08

ono by sa dalo v poho urobit cez nejaky pdf printer zaloha a nechat to len v pdf, pripadne kapely a take veci by sa doplnili, akcie by sa nemuseli, praca cca na 2-3hodky neustaleho pracovania.. niekde som mal nazov programu zalohoval som si cca 25000 prispevkov + info o uzivateloch a tak, zabralo mi to cca tyzden lol! ale to som robil s prestavkami :) zas tolko toho tu neni zeby sa to nedalo zalohovat :)
Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 1:12

Foggy napísal:
ono by sa dalo v poho urobit cez nejaky pdf printer zaloha a nechat to len v pdf, pripadne kapely a take veci by sa doplnili, akcie by sa nemuseli, praca cca na 2-3hodky neustaleho pracovania.. niekde som mal nazov programu zalohoval som si cca 25000 prispevkov + info o uzivateloch a tak, zabralo mi to cca tyzden lol! ale to som robil s prestavkami :) zas tolko toho tu neni zeby sa to nedalo zalohovat :)

Nejak si zabudol na uzivatelske ucty Wink
Návrat hore Goto down
zombik

zombik


Male
Počet príspevkov : 149
Age : 46
Location : PN
Registration date : 26.01.2011

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 1:14

No to hadam nie Sad To je ozaj na vrazdu Sad Asi ta coskoro bude cakat to co mna (mam tiez forum ale o cestovani). Mal som tam asi 15k prispevkov, potom ma hackli a zmazali mi cast databazy. To bolo peklo ... som normalne aj z google cache manualne bral stare prispevky a daval to dokopy asi mesiac. Traffic klesol (aj vdaka konkurencii) ale prezil som to. Mozno by to chcelo nejaky system/sposob ako vsetky novo pridane prispevky ukladat do nejakej tvojej DB a tak za 6 mesiacov to nahodit na tvoju vlastnu domenu a vlakna starsie ako 6 mesiacov presmerovat sem. Inak neviem Sad
Návrat hore Goto down
zombik

zombik


Male
Počet príspevkov : 149
Age : 46
Location : PN
Registration date : 26.01.2011

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 1:16

Mystique napísal:
Foggy napísal:
ono by sa dalo v poho urobit cez nejaky pdf printer zaloha a nechat to len v pdf, pripadne kapely a take veci by sa doplnili, akcie by sa nemuseli, praca cca na 2-3hodky neustaleho pracovania.. niekde som mal nazov programu zalohoval som si cca 25000 prispevkov + info o uzivateloch a tak, zabralo mi to cca tyzden lol! ale to som robil s prestavkami :) zas tolko toho tu neni zeby sa to nedalo zalohovat :)

Nejak si zabudol na uzivatelske ucty Wink

Rozposles hromadny mail nech sa preregistruju Wink
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 43
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 11:23

viem ze je to odveci, ale mna osobne ta reklama az tak moc nesere, samozrejme ze bez nej by to bolo viac profi ale ak je totaky velky problem zo zachovanym prispevkov a kont, zatial to pretrpim
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
zombik

zombik


Male
Počet príspevkov : 149
Age : 46
Location : PN
Registration date : 26.01.2011

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 11:44

Problem asi bude ze pani majitelia free hostingu si mozu kedykolvek zmysliet to tu cele zatvorit. Okrem toho ... admin fora by si zasluzil tu mat vlastne reklamy a nejaky aspon symbolicky prijem z fora na pivko Wink
Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 12:44

Este je tu moznost : toto forum nechat tak(nemazat, prispevky nechat), dat sem presmerovanie alebo link na nove , poslat kazdemu email nech sa regne na nove a pokracovat tam... domena slovakgothic.eu uz je.

Suhlasite s tym zalozit nove ktore sa bude dat uz upravovat podla chute alebo kaslat na to a budeme mat toto, na ktorom tazko nieco menit pretoze do zdrojakov zasahovat nemozme.
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 43
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 12:51

osobne by som bol za, aspon sa aj pretriedi "zrno od plev" vyriesi to problem neaktivnych clenov, a ked uz je ta domena je skoda to mat zaprasene reklamou, takze podla mna dobry napad M. Thumb Up
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
zombik

zombik


Male
Počet príspevkov : 149
Age : 46
Location : PN
Registration date : 26.01.2011

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 13:14

Jasne ze chceme nove ktore budes mat na 100% pod kontrolou Wink Ale treba pocitat s tym ze ubudne clenov ... teda aspon zatial.
Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 13:16

OK :) hned, ako to pojde to spravim :) zatial chvilu vydrzime este tu.
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 43
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 13:28

howgh Thumb Up
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
foggy

foggy


Male
Počet príspevkov : 256
Age : 103
Location : PO
Registration date : 02.02.2010

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 20:02

zombik ma predbehol s tou odpovedov na clenov Laughing
a ked uz by bola ta nova stranka, nejaky ten surf co nazenie vela navstevnikov by som aj poznal :)
Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 20:26

Foggy napísal:
zombik ma predbehol s tou odpovedov na clenov Laughing
a ked uz by bola ta nova stranka, nejaky ten surf co nazenie vela navstevnikov by som aj poznal :)

No schvalne som zvedavy na ten "surf" Wink pls posta.
Návrat hore Goto down
zombik

zombik


Male
Počet príspevkov : 149
Age : 46
Location : PN
Registration date : 26.01.2011

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime15.02.11 22:04

Dufam ze nejde o auto surfing program :)
Návrat hore Goto down
KeNaCo

KeNaCo


Male
Počet príspevkov : 142
Age : 33
Location : Trebisov
Registration date : 27.08.2009

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime16.02.11 10:35

To s uctami sa podla mna vobec riesit nemusi, vytvorit novy ucet je otazka par kliknuti..
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime16.02.11 21:04

ak ide o reklamy tak si vo Firefoxe treba nainštalovať Ad-Block.
Operisti - klik pravou myšou, klik na "blokovaný obsah", klik na banner - a už ho nikdy neuvidíte.
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
foggy

foggy


Male
Počet príspevkov : 256
Age : 103
Location : PO
Registration date : 02.02.2010

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime16.02.11 21:55

zombik napísal:
Dufam ze nejde o auto surfing program :)
surf, autosurf, etc.
hovor tomu ako chces, iste je to, ze ti to nazenie navstevnikov Razz
Návrat hore Goto down
zombik

zombik


Male
Počet príspevkov : 149
Age : 46
Location : PN
Registration date : 26.01.2011

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime16.02.11 22:14

Foggy napísal:
zombik napísal:
Dufam ze nejde o auto surfing program :)
surf, autosurf, etc.
hovor tomu ako chces, iste je to, ze ti to nazenie navstevnikov Razz

No zozenie ... o tom nepochybujem ... ale nikdy sa nevratia pretoze tuto stranku vidiet nechceli. Je to dobry ofajc pre pocitadla ale inak ziadny prinos. Skor by som sa zameral na SEO, prirodzeny link building a mozno troska cieleneho spamu :) Dalsia vec je urobit forum silne navykove co by udrzalo skalnych zasa. To je ale tazky oriesok.
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime17.02.11 9:32

autosurf to je toto kde ti vyhadzuje na nejaký čas nejakú stránku a tým, že si ich prezeráš získavaš body a ostatní môžu týmto sposobom vidieť aj tvoju stránku? Lebo ak je to to, tak tom som raz skúšala s blogom..síce návštevnosť bola ppči, ale inak sa nikto ani nepozastavil :D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Iris De Sang

Iris De Sang


Female
Počet príspevkov : 156
Age : 40
Location : Praha
Registration date : 19.02.2009

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime17.02.11 12:15

silmarill napísal:
ak ide o reklamy tak si vo Firefoxe treba nainštalovať Ad-Block.
Operisti - klik pravou myšou, klik na "blokovaný obsah", klik na banner - a už ho nikdy neuvidíte.

vidím, že nevidím reklamy!! mrte dík Wink
Návrat hore Goto down
http://www.akomaestenepoznate.blog.cz
KeNaCo

KeNaCo


Male
Počet príspevkov : 142
Age : 33
Location : Trebisov
Registration date : 27.08.2009

Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime17.02.11 17:18

Nejak som nepochopil ten antiad postoj, je milion stranok a miliarda reklam, pokial ma reklamy nezaujimaju nevsimam si ich a citam obsah stranky.. mi to pride taky o nicom problem ako ze nepaci sa mi tento odtien sedej..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Novy Design - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Novy Design   Novy Design - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Novy Design
Návrat hore 
Strana 4 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Novy web Slovak Gothic Community
» Design

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Forum :: Forum News-
Prejdi na: