DomovFAQPortálHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

Share | 

corsets by Riwaa Nerona

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
sedatívum

Female
Počet príspevkov : 286
Registration date : 10.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   26.08.09 0:10

Equilibrius napísal:
Ten korzet je pravy, to ti garantujem Wink
No skor by som povedal ze je to neschopnostou fotografa dobre odfotit korzet na baculatej babe. Pretoze odfotit chudu babu za nie najlepsieho svetla aby vizerala dobre je jednoduche... nie je tam taky problem s tienami na zahyboch, co by budili negativny dojem.
Na mojej baculke vizera dost dobre Wink

no kazdy ma iny vkus.. a neschopnost fotografa odfotit korzet na buclatej babe?? to mi pripada ako dost chaby argument..(mozno fotograf nevie fotit vobec Surprised ) skor by som povedala, ze handry na tom e-shope niesu velmi prepracovane (aby ste ma nepochopili nahodou zle - zrejme ma krajcirka zle strihy, ved uznajte ze ak sa nieco takto skrci len pri jemnom utiahnuti tak to nemoze byt povazovane za kvalitny vyrobok a ja osobne by som si to nikdy nekupila.. - OBRAZOK

a k tomu tvojmu "korzetu" - to ze niekto napise k jednym vyrobkom ze "KORZETY" a k druhym ze "KORZETOVE TOPY" a ku "KORZETOM" napise vyssie ceny mi nepride ako zaruka toho ze ten vyssie spominany "korzet" co si kupil priatelke je naozaj PRAVY len preto ze je v tej ktorej kategorii a ma vyssiu cenu...
btw. normalny (ten PRAVY) sa niekolkymi "detajlami" lisi od ich napodobenin - tak napr. je velmi pevny (vylepeny predom nazehlenym platnom alebo klasickym vlizelinom), ak aj ma plastove kostice, niesu to tie lahko ohnutelne - z galanterie - a vzdy sa udava ich pevnost, poprip. hrubka - A,B,C.. alebo klasicke ocelove, dalej ma korzet ci uz vzadu alebo vpredu, alebo aj aj viazanie - snura musi byt pevna - priechody nezvyknu byt len jemnucko presite Ocka a cez ne pretiahnuta tenka satenova stuzka - zvyknu byt kovove.. (ved ak sa chce clovek riadne stiahnut musi to byt komplet vsetko zpevnene - aj viazanie musi vydrzat urcity tah - ak nieje, bud to cele pri snurovani prdne alebo sa to nebude dat zasnurovat tak, aby to stiahlo a vyformovalo postavu, ale to sa uz opakujem..)

SNUROVANIE A PRIECHODKY...

Navyse korzet ma postavu formovat a nie aby postava formovala korzet..

tymto mojim prispevkom som nechcela na teba nejak utocit, len som vyjadrila svoj nazor na vec a poukazala na par faktov..

Inak je lepsie sa obcas aj poradit s niekym, kto sa ako tak vyzna, ako kupovat nieco naslepo a zbytocne vyhodit za to kopu penazi, pricom nakoniec zisti ze ho okaslali.. :suspect:
Návrat hore Goto down
Umbra

Female
Počet príspevkov : 227
Registration date : 06.08.2009

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   26.08.09 11:26

Nemám čo dodať, súhlasím Wink .
Ja som si až teraz všimla tie vysoké ceny Shocked v porovnaní s kvalitou. Za hentaké niečo by som 150 euro isto nedala.
Návrat hore Goto down
http://www.last.fm/user/bloodyWHORE
cassiopeia

Female
Počet príspevkov : 18
Registration date : 26.08.2009

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   26.08.09 14:19

Zdravim...

Z admina webu som si vsimla, ze na tomto fore odkazujete na moju stranku, tak len par pripomienok...

citácia :
Chcela by som reagovat na vetu : "zrejme ma krajcirka zle strihy, ved uznajte ze ak sa nieco takto skrci len pri jemnom utiahnuti tak to nemoze byt povazovane za kvalitny vyrobok a ja osobne by som si to nikdy nekupila.. - OBRAZOK " ==

Ubezpecujem ta, ze krajcirka zle strihy nema... aby som ta uviedla do situacie, ..zohnat modelky v spravnych konfekcnych velkostiach da zabrat... ten model sa ti asi nezda z dovodu, ze dievca, na ktorom je foteny je chudsie, ako je konfekcna velkost modelu... preto na teba mozno posobi nekvalitne... som vsak vdacna za akukolvek pripomienku a preto fotky nafotime znova, aby som ti dokazala ze sa nejedna o nekvalitne kusky :)

dalej k nazoru :

citácia :
a k tomu tvojmu "korzetu" - to ze niekto napise k jednym vyrobkom ze "KORZETY" a k druhym ze "KORZETOVE TOPY" a ku "KORZETOM" napise vyssie ceny mi nepride ako zaruka toho ze ten vyssie spominany "korzet" co si kupil priatelke je naozaj PRAVY len preto ze je v tej ktorej kategorii a ma vyssiu cenu...

Asi si dobre nepochopila rozdelenie na stranke. "Korzetove topy" znamenaju topy so snurovanim, ktore vsak niesu spevnene kosticami ani nijako inak vystuzene, a KORZETY su uz klasicke vystuzene korzety s kosticami a vsetkym co ktomu patri...

Rozhodne za tym nehladaj nejaky podraz a vyssiu cenu kvoli rozdeleniu kategorii...viem ze to tak niekto robi, ale ja rozhodne nie a toto tvrdenie je maximalne neopodstatnene...
Ak by som mala zaujem predavat nekvalitne veci za vysoku cenu, tak by som na stranku nedavala fotky vo velkych detailoch, absolutne by som sa s tym nenamahala a na stranku by som dala fotky ako vacsina e-shopov, to znamena z dialky z predu a zo zadu...

Snazila som sa o vytvorenie novych modelov, nie queen of darkness a podobne, ktorych je vsade ako maku...
A este posledna vec.

citácia :
Ja som si až teraz všimla tie vysoké ceny Shocked v porovnaní s kvalitou. Za hentaké niečo by som 150 euro isto nedala.

Ako mozes oznacit nieco za nekvalitne, ked si to absolutne nevidela, nedrzala v ruke, nemohla zhodnotit strih a kvalitu prevedenia, nesili to deti v Taiwane po skole a nieje to ani strojova vyroba... ako je zname, fotky dost skresluju a o to viac v svojpomocnych podmienkach, tym myslim veci nefotene v ateliery...

Kazdopadne, slovo do bitky, slubujem, ze vsetky modely, ktore neposobia najlepsie nafotime znova, s novymi modelkami aby som ta presvedcila o tom, ze sa mylis...

S pozdravom

Cassiopeia
Návrat hore Goto down
http://www.gothic-fetish.eu
sedatívum

Female

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   26.08.09 16:10

to Cassiopea: ano je mozne ze modelke nesadol ten korzetovy top uplne ako zadok na serbel (nechap to prirovnanie v zlom slova zmysle, ba prave naopak :) ale myslim, ze je uz potom v zaujme prevadzkovatela e-shopu najst si take baby, ktorym by to oblecenie sedelo alebo ho usit prave na ich miery.. - predsalen forma predava, ako tu uz myslim Mortimer spominal.

btw. kategorie som pochopila spravne - korzetove topy - nesvystuzene a "korzety" - vystuzene.. - len mi akosi nejde do oci a hlavy ako moze ..takto riesene snurovanie a komplet "korzet" stiahnut babu, nech uz ma miery akekolvek - aj o 8 ci 10 centimetrov... ved uznaj, ak by snurovanie pri tom cervenom korzete nebolo vypodlozene - co u vacsiny korzetov nieje (poprip. maju lahko odparatelnu dosticku pod snurov.), tak by to bolo ovela napadnejsie - a kraje s ockami su od seba nerovnako vzdialene - v oblastiach pasu a hrudnika..

a to ci niekto vie alebo nevie posudit kvalitu vyrobku z obrazku je prinajmensom diskutabilne - osoby ktore mali na skole tovaroznalectvo ( a ani to vo vacsine pripadov nepotrebuju, staci zdravy usudok a mierne pohnutie rozumom..) su schopne rozlisit nieco co vyzera kvalitne od toho co nieje...

Tvoje "korzety" su mozno usite z kvalitneho satenu, vylepene dajme tomu tym vlizelinom s nejakymi pradlovymi kosticami a budis, je tam ta krajkova aplikacia...ALE STALE IM CHYBA FORMA - presypacich hodin..
resp. odporucam pozriet sem alebo sem :sice je to dama v rokoch - ale KORZET jej stale robi perfektnu postavvu.
Návrat hore Goto down
Morty

Male
Počet príspevkov : 1869
Registration date : 16.11.2008

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   26.08.09 17:26

cassiopeia- som rad ze si sa sem regla kedze spominana stranka je pod tvojim palcom.

myslim ze si to uz zobrala zo spravneho konca, ale predsalen dodam ze takato kritika bez servitky je najlepsia - ukaze na slabe stranky na ktorych treba zapracovat aby to stalo za to. sice reakcia na tie prispevky je uplne prirodzena dokopy nie je nic platna pretoze to otvori oci mozno 5tim ludom, ked sa taketo chybicky opravia a opravi sa dany web nie len ze sa zvysi jeho kvalita ale jedno s druhym, mozno aj vseobecna vizitka goth subkultury abo iba minority nosaicej korzety :)

ja som za teoriu ze ked nieco robit tak uz teda poriadne - ono sice zohnat modelku spravnej velkosti moze byt problem ale mat ako reklamu modelku nespravnej velkosti moze byt riesenie iba docasne. toto pouzivam iba ako priklad ale - ked je to docasne hodene ze je to lepsie ako nic, tak treba hladat dalej :)

no len tolko som chcel, ze hadam z tohto bude kvalitna konstruktivna kritika Thumb Up

Umbra

Female

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   26.08.09 17:54

cassiopeia napísal:

citácia :

Ako mozes oznacit nieco za nekvalitne, ked si to absolutne nevidela, nedrzala v ruke, nemohla zhodnotit strih a kvalitu prevedenia, nesili to deti v Taiwane po skole a nieje to ani strojova vyroba... ako je zname, fotky dost skresluju a o to viac v svojpomocnych podmienkach, tym myslim veci nefotene v ateliery...
Nenapísala som, že je to nekvalitné. Samozrejme nevidela som to naživo ani nedržala v ruke, netvrdím, že to šijú deti v Taiwane etc. Ale keď si porovnám pravý korzet, ktorý plní hlavnú funkciu korzetu - sťahuje a tvaruje postavu á la presýpacie hodiny vytvorený Riwou v prepočte za cca 100 eur a uvedený "korzet Nova" za 150eur, ktorý poriadne nesťahuje a možno, že aj je vystužený a má kvalitné kostice nemá na to uspôsobené šnurovanie! Keby sa dáma, ktorá si ho kúpi chce poriadne stiahnuť tak to šnurovanie akurát tak utrhne. Wink Myslím, že sedatívum dodala dobré fotky a ja nemám k tomu čo viac dodať.
Návrat hore Goto down
Erewan

Female
Počet príspevkov : 747
Registration date : 16.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   27.08.09 0:25

ja budem trosku off topic,aLe aby si Cassiopeia nemysleLa ze sme Len proti nim...
uz asi pred 2ma mesiacmi som nasla tuto stranku a chcem aj tak pochvaLit,niektore kusky tam mate uzasne...
a chystam sa odtiaL objdnat topanocky ^^

takze makajte makajte,iste je to Lepsie ako naprikLad nosferatu.cz s trapnou koLonkou "emo wear" alebo modou EmiLy the Strange :)

a paci sa mi aj ta praca ktoru ste si daLi,s tym mnozstvom fotografii pri niektorych produktoch,fakt je to tak super...posobi to fajn,cLovek si to moze poriadne pozriet,ked uz tak je nakupovanie cez net velke riziko...
pri tych korzetoch sa vsak ani mne nezda,ze su stahujuce ako ich ma napriklad taka Riwaa...
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
cassiopeia

Female

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   27.08.09 9:16

Ahoj,
posnazim sa teda odpovedat na tvoje pripomienky.

citácia :
je uz potom v zaujme prevadzkovatela e-shopu najst si take baby, ktorym by to oblecenie sedelo alebo ho usit prave na ich miery..
Ano, toho som si vedoma, ale uvedom si, ze ked ti niekto odriekne fotenie na poslednu chvilu, nemas moznost zohnat adekvatnu modelku len tak lusknutim prstu.
Iny pripad su velke korporacie, ktore maju na to zainvestovat do profesionalneho studia a vybrat si adekvatnu modelku.
To vsak nie je nas pripad a tak isto pokial si kazdy necha poznamky pre seba, nedokazeme si urcit priority, co na obchode vylepsit.
Preto ti dakujem za postrehy a dufam, ze sa nam podari web dotiahnut tak, aby nase vyrobky vazne vynikli.

citácia :
Tvoje "korzety" su mozno usite z kvalitneho satenu, vylepene dajme tomu tym vlizelinom s nejakymi pradlovymi kosticami a budis, je tam ta krajkova aplikacia...ALE STALE IM CHYBA FORMA - presypacich hodin..
To bude najskor tim, ze korzet je celkom neodborne viazany... ved skusime to nafotit znova, za lepsich podmienok a potom mozes zhodnotit Wink

Mortimer : dakujem za podporu Thumb Up
Návrat hore Goto down
Mystique

Male
Počet príspevkov : 797
Registration date : 05.08.2009

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   27.08.09 10:06

cassiopeia napísal:

Ano, toho som si vedoma, ale uvedom si, ze ked ti niekto odriekne fotenie na poslednu chvilu, nemas moznost zohnat adekvatnu modelku len tak lusknutim prstu.
Iny pripad su velke korporacie, ktore maju na to zainvestovat do profesionalneho studia a vybrat si adekvatnu modelku.

Toto zakaznik, ale vobec netusi a pravdepodobne by mu to bolo uplne jedno..
Ci chceme alebo nie, vo vsetkych webshopoch predava hlavne obrazok produktu.
ale to uz vieme vsetci tak to len pekne nafote znovu a hadam to bude ok :)

Ak hladas dievcata tak jednoducho napr. na stranku napis, ze ich hladas, nech sa ozvu alebo
by som sa kludne spytal aj tu na fore ci nemaju slecny zaujem pomoct pri nafoteni, pripadne na nejakych inych forach.

Btw. na to aby bola pekna fotka vhodna na webshop zas neviem ake profi studio nepotrebujes pirat
ak mi budete tvrdit, ze ano tak je to podla mna vacsinou len vyhovorka neschopneho fotografa, ze ma
zle podmienky atd.. (samozrejme, ze nebudete fotit na mobil ze)
Este jeden moj postreh: odstrante pozadie :) tie fotky budu krajsie Wink
Návrat hore Goto down
cassiopeia

Female

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   27.08.09 10:08

Zdravim,
az teraz som si vsimla ze sa to posunulo na 3tiu stranu, takze to
neberte, ze vas ignorujem Wink Som totiz v praci a nemozem byt na to nalepena..

bloodQUEEN
citácia :
uvedený "korzet Nova" za 150eur, ktorý poriadne nesťahuje a
možno, že aj je vystužený a má kvalitné kostice nemá na to uspôsobené
šnurovanie! Keby sa dáma, ktorá si ho kúpi chce poriadne stiahnuť tak to
šnurovanie akurát tak utrhne. *

Co sa tyka snurovania, pokial neposobi pevne tak je mozne spravit dalsi,
preberiem to s krajcirkou a uvidime, co z toho vznikne :) dufam, ze s
dalsim uz budete spokojni :)·

Ja ten korzet nosim cca pol roka a zatial sa snurovanie neutrhlo.
Ale dojem z fotografie je dolezity, to ti davam za pravdu.

Na svoju obhajobu poviem asi tolko, ze fotky su docasne a ked ti v den
fotenia modelka odriekne, tazko este niekoho zozenies... kazdopadne, som
vdacna za kazdu kritiku, aspon viem, co zlepsovat, fungujeme velmi
kratko a verim, ze to bude stale lepsie a lepsie :)·

Erewan,
dakujem za pozitivny ohlas :) velmi ma tesi, ze sa ti stanka paci :)·

Planujeme koncom roka, mozno zaciatkom buduceho verejnu prezentaciu
nasich modelov, takze si
to budete moct v klude pozriet a presvedcit sa, pretoze vidiet modely na
zivo je ovela lepsie... a myslim, ze topanockam, tym niet co vytknut :)·

Zdravi Cassiopeia
Návrat hore Goto down
Morty

Male
Počet príspevkov : 1869
Registration date : 16.11.2008

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   27.08.09 10:25

hm... no ciste pragmaticky marketingovo: poky nie je gro vasho obchodu cize eshop na patricnej urovni, nie je zbytocne vyhadzovat peniaze na verejnu prezentaciu?

a mystique to ohladom tych modeliek vystihol - vzdy sa najdu kvanta bab co su ochotne spravit to aj zadara... ja viem, najst tu spravnu tiez nie je lahke ale moznosti sa vzdy najdu. ono v principe zakaznikovi je jedno co stoji za tvorbou poduktu a jeho prezentaciou, zakaznik chce aby to bolo na prvy pohlad eno-nuno a ak nie je tak ani on tym zakaznikom nebude

Mystique

Male
Počet príspevkov : 797
Registration date : 05.08.2009

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   27.08.09 10:47

mortimer napísal:
hm... no ciste pragmaticky marketingovo: poky nie je gro vasho obchodu cize eshop na patricnej urovni, nie je zbytocne vyhadzovat peniaze na verejnu prezentaciu?

a mystique to ohladom tych modeliek vystihol - vzdy sa najdu kvanta bab co su ochotne spravit to aj zadara... ja viem, najst tu spravnu tiez nie je lahke ale moznosti sa vzdy najdu. ono v principe zakaznikovi je jedno co stoji za tvorbou poduktu a jeho prezentaciou, zakaznik chce aby to bolo na prvy pohlad eno-nuno a ak nie je tak ani on tym zakaznikom nebude

Presne tak :)

Ale inak eshop sa mi paci :)
Jedinu vec Ti Cassiopeia doporucim : Dajte si tam kategoriu "Novinky" alebo "Novo pridane produkty", jednoducho nieco v tom zmysle.
Preco ? Clovek, ktory castejsie navstevuje Vasu stranku nebude mat chut stale pozerat vsetky kategorie co kde pribudlo :)
Takto je to pre neho velmi "user friendly".
Návrat hore Goto down
Umbra

Female

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   27.08.09 14:09

cassiopeia napísal:
Co sa tyka snurovania, pokial neposobi pevne tak je mozne spravit dalsi,
preberiem to s krajcirkou a uvidime, co z toho vznikne :) dufam, ze s
dalsim uz budete spokojni :)·

Ja ten korzet nosim cca pol roka a zatial sa snurovanie neutrhlo.
Ale dojem z fotografie je dolezity, to ti davam za pravdu.
Tu je ešte pre istotu fotky na porovnanie ako si to šnurovanie predstavujem a ak sa dá môžeš to krajčírke ukázať. Wink

Neviem o koľko sa tým korzetom sťahuješ ale mi príde nepredstaviteľné sa stiahnuť s takýmto šnurovaním napr. o 8cm.
Ešte mám otázku. Koľko dielne sú tie korzety? Korzet, ktorý má dobre stiahnuť by mal mať 10 alebo 12 dielov. A ideálne je šiť na miery zákazníčky.
Dúfam, že to neberieš ako útok alebo niečo také na teba alebo na e-shop. Len mám pocit, že tieto veci treba ešte doladiť. :)
Návrat hore Goto down
Equilibrius

Male
Počet príspevkov : 34
Registration date : 20.08.2009

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   27.08.09 16:21

Prave si holka objednala novy korzet a ten mal snurovanie vyriesene podobne ako tento na obrazku hore.
Nikdy mi na korzete Nova snurovanie neprekazalo, potesilo ma, ako dokaze priatelke vytvarovat postavu, ked sa poriadne zatiahne.
Tie fotografie - nic moc. Treba to nafotit este raz. A hlavne vymenit viazaca :D
Ci vydrzi alebo nevydrzi nemozno posudit, kedze si to neoblieka kazdy den, ale len pri "prilezitostiach" :)
Ocka su vsak velmi pevne a nemyslim si, ze by sa to coskoro pokazilo. Kazdopadne esteticky to krajsie vizera s timi dierkami.
Tvar postavy ma v oboch korzetoch rovnaky. Uplne schovaju brucho a spravia tvar presipacich hodin.
Avsak na prvy krat sa mi to tiez nepodarilo, to musim uznat....

Co sa tika inak korzetu Nova, musim uznat ze kvalitou materialu predci ten co si prave kupila (netusim odkial, zakolko. Proste ma v nom prekvapila....), bo
hatou vyzdobou taktiez.
Pokial sa Cassiopeii (kua ako sa to sklonuje) podari tento nedostatok odstranit, myslim ze korzety na jej obchode budu hodne svojej ceny.

Treba hlavne brat ako velke plus, ze sa dakto snazi rozvinut tuto kulturu prave na slovensku a produkuje originalne modely.
Mna osobne stranka zaujala hlavne preto, ze gothic beriem prave ako fetish a nie iba ako modnu vlnu.

Btw. korzet Nova sa robi na mieru, tak ako vsetky ostatne originaly. baze to na tom obchode nemaju dobre poriesene a bezny zakaznik si to
zjavne nevsimne. Velmi dobre sa da s nimi ( s nou ? ) pokecat, pokial ma dakto nejasnosti.
Problem bude zjavne v tom, ze vacsina ludi si veci nechava pre seba.

Co mam k tomu dodat. Vela stastia v podnikani.
Návrat hore Goto down
sedatívum

Female

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   27.08.09 16:36

cassiopeia napísal:
To bude najskor tim, ze korzet je celkom neodborne viazany... ved skusime to nafotit znova, za lepsich podmienok a potom mozes zhodnotit Wink

v tomto pripade nejde o "neodbornost viazaca" ale skor o kvalitu toho snurovania, pretoze napr. korzet s klasickymi kovovymi priechodmi alebo aj hoc aka napodobenina nepotrebuje odborneho viazaca - staci naozaj len trosku pohnut rozumom a korzet postupne zatahovat ocko po ocku - a nie len hociako tahat za snury - tym by sa cele viazanie mohlo poskodit aj na kvalitne usitom korzete s (podotykam) kovovymi priechodmi.. - hlavne jemne a postupne.. ale myslim, ze pravy dovod preco ten cerveny korzet na Tvojej stranke nesiel utiahnut som uz napisala v predchadzajucom prispevku..

Prajem vela stastia pri dalsej uprave stranok, popripade hladani modeliek :)
Návrat hore Goto down
Morgianna

Female
Počet príspevkov : 29
Registration date : 23.11.2009

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   27.11.09 14:32

Je to super stránka, len tie ceny....ale nie sú prehnané to je jasné! Keď budem staršia tak si určite nejaký objednám...len teraz som v menšej "kríze"... Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/morgiannavirtual
Umbra

Female

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   20.12.09 0:00

Nová stránka: http://riwaa-nerona.com/ Tá uvedená na začiatku bude slúžiť ako osobný blog.
Návrat hore Goto down
Beast

Female
Počet príspevkov : 2
Registration date : 05.05.2010

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   05.05.10 16:45

Ja milujem korzety.Od romantických s umelými kosticami(v ktorých je príjemne) až po drastické sťahovacie kožené Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Llew

Female
Počet príspevkov : 50

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   10.05.10 0:45

Když už se tu strhla taková debata, tak bych teda nahodila ještě moje známé.http://draculaclothing.com/
Třeba se vám bude něco líbit, rozhodně bych je doporučila... (mám dva korzety a jedny čočky a jsem hrozně spokojená), co je hlavně super, že jsou to jejich navržené originály. Jinak teda zrovna na tomhle shopu je mi sympatické, že prostě modelky jsou různorodé a vesměs neprofesionální a prostě stejně se dají krásně vyfotit, i když korzety nejsou šité přímo na jejich míru. (jinak za příplatek se dá nakoupit korzet ušitý přímo na vás)
(a maj teda taky krásný pánský korzeto-vesty. (strašně se mi to líbí, ale ten můj by to nenosil ):
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/aitnei
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: corsets by Riwaa Nerona   

Návrat hore Goto down

corsets by Riwaa Nerona
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Gothic :: Gothic Web-
Prejdi na: