Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Vampyrizmus

Goto down 
+11
Hunter Cruxy
XXX007
Michael Eyres Valkrie
RavenHeart
Veronika
without emotions
Morty
Martin
bebe
Goth_Konigin
oziris.dreaming
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime28.03.09 14:16

hej hej, tiger... inak ja to teda sakra pochopit neviem, ze sa citi ako macka v tele cloveka... odkial vie ako sa citi macka? :D
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime29.03.09 0:17

No ja uz som citala aj taky nezor jedneho cloveka,ze sa ten tigri muz stal clovekom prostrednictvom reinkarnacie a pred tym bol nejaky tiger ....no ja moc s tym nazorom nesuhlasim :D a asi ani ty nie heh

A mozno ,ze sa vie zhovarat so zvieratami. :D Alebo sa nevie len vcitit do koze druhych ludi ale aj zvierat.:D


A teraz odbocim od temy ....ale ten tigri muz sa tiez pomenil s vyzorom a tak ....no a jedna zena mala vsade koznu chorobu (alebo nieco take) a preto aby to zakryla sa nechala potetovat po celom celucickom tele od hlavy az po päty ...mne sa to az tak (moc nepacilo ....bolo to az az a este k tomu aj farebne a to ja moc nemusim).......ale jej to zakrylo tu chorobu
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime29.03.09 2:15

to viem, chuda ta to mala dost blbe... su ale aj ludia co spravia to iste a ani dovod k tomu nemaju :) vid akandsky zombieboy



ono predsalen, velkoplosne iba cierny tus pouzity pri tetovani vyzera neskutocne fadne, nehovoriac o tom ze farebne su aj trosku narocnejsie tak som skor za farebne tetovania
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime29.03.09 13:27

Ufff....no mat to stale na tele .... a najmä po tvari ....tak to eee.............chapem ,ked si da potetovat niekto trebars cely chrbat alebo este moze byt aj krk ....ale tvar nie
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime08.08.10 22:06

Boli reálne zapísané prípady, ale v nich vystupovali zosnuli na balkáne oblast transilvanie a tam okolo , a krátko po zosnutí ich príbuzní mali alebo mávali pocity ťažôb, bledli strácali chuť do jedla a mávali nočné mory, dokonca po exhumácií hrobov takto obvinených, niektorý aj po značnom odstupe času vykazovali stav ako čerstvo zosnulí. Ľudia to vyriešili oddelením hlavy a zabodnutím kola do hrude aby mŕtvy už nevychádzal v noci...inak okolo románu Dracula a jeho kundy tak to je čistá fikcia...
Návrat hore Goto down
RavenHeart

RavenHeart


Male
Počet príspevkov : 102
Age : 31
Location : Bardejov
Registration date : 02.12.2009

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime10.08.10 4:35

Odporúčam prečítať si knižku Upíři žijí zaujímava knižka o mýtoch ktoré sa týkajú vampírizmu, ľudí ktorý si myslia že su vampíri v dnešnej dobe a o psychickom vampírizme. V niektoré strany treba brať s nadhľadom ale mňa osobne kniha dosť zaujala. Recenzia: http://www.kosmas.cz/knihy/108892/upiri-ziji/ Thumb Up
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime14.08.10 23:37

.toter man will


Naposledy upravil Scarecrow dňa 18.09.10 16:22, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime15.08.10 12:50

odbiť? mylis si ich s ludmi, kt. ti len lezu na nervy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime16.08.10 22:27

Michael Eyres Valkrie napísal:
odbiť? mylis si ich s ludmi, kt. ti len lezu na nervy
Presne tak, ako napríklad Greenpissers... Laughing Laughing Laughing Treba zbierať Lykožrúta v tatrách je rozmnožený. .. What a Face
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime17.08.10 2:31

to si dost v piči kamarát :)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime18.08.10 20:43

Michael Eyres Valkrie napísal:
to si dost v piči kamarát :)

Re: Snažím sa byť pravidelne Cool


Naposledy upravil Scarecrow dňa 18.09.10 16:22, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime19.08.10 0:09

nejak nepotrebujem sirit to co si myslim Wink
inak pozor na slová. o vampirizme viem urcite o mnoho viac
Návrat hore Goto down
XXX007

XXX007


Male
Počet príspevkov : 15
Age : 42
Location : NB
Registration date : 03.10.2010

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime04.10.10 13:00

Vampirizmus?hm,minulosti ludia verili na ludi vracajucich sa s hrobov a preto robili okolo mrtvich rozne bezpecnostne opatrenia,ako vrazit kol do srdca mrtveho a pod.Potom historii vieme aj o ludich ktori pili alebo kupali sa v krve ako bathory grofka a grof dracula(este vzdy nesu nato jasne dvokazy).Aj dneska su ludia ktori bud chorobou,alebo psichikou pomliatenim zakradaju do nemocnic a kradnu krv.Alebo piju krv len kvoly magickim alebo dvovody pohnutku niakej sekty,alebo posadnutosti.Ale vampirismus ako v filmoch napr:underworld,malo fakto poukazuje nato ze by existovalo alebo existuje...tak ostanme v realnom svete,skvor su zname psichicki vampirizmus.
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime04.10.10 21:48

ale nehovor? to fakt? Laugh

maria kristus na nebi

Suicide
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Hunter Cruxy

Hunter Cruxy


Female
Počet príspevkov : 10
Age : 29
Location : Trenčín
Registration date : 14.09.2010

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime08.10.10 18:07

v celku zaujímavá stránka....ale nikdy som príliš neobľubovala čítanie z netu, tak mi prosím prepáčte ak mi niečo ušlo..... ale k téme :D je mi to tu na smiech ako sa ľudia vedia stále hádať :D podľa mňa "najsprávnejšie" je tvrdiť ak vampíri ( budem si to písať ako sa mne páči a nie podľa tzv. "významu") už dnes neexistujú - teda aspoň tí ktorých si človek pod slovom upír predstaví - v minulosti existovať museli...aspoň v nejakej forme (druhu)... ale ja osobne verím na upírov a moja viera je v tom - veriť a stane sa...inak neveriaci Tomáši :D mohli by ste sa len čudovať čo autosugescia dokáže :D :D :D :D
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime10.10.10 18:12

hmm prečo podľa teba museli existovat?
chytam sa slovicka "museli"- tym padom je nejaky padny dvovod preco tu boli(teda ty máš nejaky dvovod-vysvetlenie)...
Návrat hore Goto down
Hunter Cruxy

Hunter Cruxy


Female
Počet príspevkov : 10
Age : 29
Location : Trenčín
Registration date : 14.09.2010

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime10.10.10 18:18

no, môžem sa pridržiavať legiend že si to zrejme ľudia z čírej hlúposti nevymysleli...ale podľa mňa je možné že niečo také ako upíri existovalo... neviem to presne vysvetliť prečo, možno sa mi len nechce veriť že na svete boli, sú a budú len obyčajní ľudia a zvieratá
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime11.10.10 0:11

predstava ich existencie sa aj mne páči :)
Návrat hore Goto down
QueenMisery

QueenMisery


Female
Počet príspevkov : 9
Age : 31
Location : Žilina
Registration date : 29.12.2010

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime04.01.11 1:20

Jo... ako postavy do knižiek sú fajn.
Dracula forever dd
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 43
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime16.01.11 15:40

Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime17.01.11 17:00

takze vzhladom na to, ze sa mam ucit na skusky a miesto toho robim vsetko mozne len nie to co by som mal stiahol som si aj tento dokument... nuz preklikal som za 5 minut a idem radsej zase na korelacne koeficienty Laugh predsalen - je to od amikov a evidentne pre amikov
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 43
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime17.01.11 21:34

ono je to v tej USA vetko jaksi prepletene rpg,hrami a neviem cim, ty ludia su tam uz asi dost prepnuti :)
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime18.01.11 22:24

ako tak čítam asi si to pozrem... Takéto veci sa vždy javia kvalitnejšie keď to človek bere ako komédiu.
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 43
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime16.02.11 22:50

a opat USA a rozhovor s upirkou Cool

Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
foggy

foggy


Male
Počet príspevkov : 256
Age : 103
Location : PO
Registration date : 02.02.2010

Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime17.02.11 0:40

hmm, myslim ze tieto smajliky to vystihuju dost.. scratch Suicide
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vampyrizmus - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vampyrizmus   Vampyrizmus - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vampyrizmus
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Miscellanous :: Mágia a Fantasy-
Prejdi na: