Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 hudobne nastroje

Goto down 
+8
Martin
Umbra
Erewan
AloneSoul
phoenix138
sedatívum
Morty
Samael
12 posters
AutorSpráva
Samael




Male
Počet príspevkov : 78
Age : 34
Location : Bratislava
Registration date : 04.09.2008

hudobne nastroje Empty
OdoslaťPredmet: hudobne nastroje   hudobne nastroje I_icon_minitime06.08.09 17:34

Hrate niekdo na niecom??chceli by ste?
Návrat hore Goto down
Samael




Male
Počet príspevkov : 78
Age : 34
Location : Bratislava
Registration date : 04.09.2008

hudobne nastroje Empty
OdoslaťPredmet: Re: hudobne nastroje   hudobne nastroje I_icon_minitime06.08.09 17:35

Prave sa pokusame s kamaratkou zalozit kapelu(goth/death rock) a docela by sa zisli niaky ludia :D Sme z BA inak :D
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

hudobne nastroje Empty
OdoslaťPredmet: Re: hudobne nastroje   hudobne nastroje I_icon_minitime06.08.09 18:05

tak niakych (tj ziadnych) mate Laugh nejakych by sa vam skor oplatilo hladat Laugh
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

hudobne nastroje Empty
OdoslaťPredmet: Re: hudobne nastroje   hudobne nastroje I_icon_minitime06.08.09 18:18

odpoved na prvu otazku - ee, nehram na nicom xD

odpoved na druhu otazku- chcela by som, ale vyvstava problem... Rolling Eyes - sice by sa teraz cez prazdky urcite nejaky cas nasiel, ale cez sk. rok by uz ziadny nebol.
lebo akonahle zacne skola, budem stihat svojho kona a nic ine :/ cize asi tak.. scratch
Návrat hore Goto down
phoenix138

phoenix138


Male
Počet príspevkov : 63
Age : 31
Location : HE
Registration date : 13.08.2009

hudobne nastroje Empty
OdoslaťPredmet: Re: hudobne nastroje   hudobne nastroje I_icon_minitime13.08.09 12:35

Guitarrr Twisted Evil Asi pred 3 tyzdnami sme zohnali garaz tak skusame uz hehe...ale nic temne hrat nebudeme asi bo z nas styroch iba ja pocuvam takuto hudbu a aj bubenik kus taky metal temny...
Návrat hore Goto down
http://phoenix138.deviantart.com/
AloneSoul

AloneSoul


Male
Počet príspevkov : 101
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 17.06.2009

hudobne nastroje Empty
OdoslaťPredmet: Re: hudobne nastroje   hudobne nastroje I_icon_minitime13.08.09 21:19

Samael napísal:
Prave sa pokusame s kamaratkou zalozit kapelu(goth/death rock) a docela by sa zisli niaky ludia :D Sme z BA inak :D
vela stastia...ked budes mat nejake nahravky posli link Wink
Návrat hore Goto down
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

hudobne nastroje Empty
OdoslaťPredmet: Re: hudobne nastroje   hudobne nastroje I_icon_minitime14.08.09 0:23

gitarka tiez :)
nie je to ziadna sLava,na hudobnu som chodiLa neceLe 2 roky,ale zaklady mam a take Lahsie veci zvLadam...a ucitel ma chvaLiL ze som taLent XD
tiez som chceLa ukojit svoju tuzbu po fajn a vlastnej hudbe s nejakou kapeLou,aLe hmm..je tazke dat dokopy nejaku horror punk kapeLu,ked nepoznam nikoho v mojom okoLi co ma take rad a vie na neicom hrat Sad
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Umbra

Umbra


Female
Počet príspevkov : 227
Age : 32
Location : DCA/Laugaricio
Registration date : 06.08.2009

hudobne nastroje Empty
OdoslaťPredmet: Re: hudobne nastroje   hudobne nastroje I_icon_minitime14.08.09 10:55

Najprv 4 roky som hrala na zobcovú flautu a potom som prešla na priečnu a na nej hrám 5. rok (ale hrám hrozne lebo sa tomu nevenujem). Oficiálne 7 rokov spievam (tiež nič moc) a dva roky (myslím) som hrala na klavíri, ktorý mi nikdy nešiel. Niekedy som hrávala len tak doma amatérsky na "gombičkovú" harmoniku.
Návrat hore Goto down
http://www.last.fm/user/bloodyWHORE
Martin

Martin


Male
Počet príspevkov : 169
Age : 32
Location : Somwhere between heaven and hell
Registration date : 18.09.2008

hudobne nastroje Empty
OdoslaťPredmet: Re: hudobne nastroje   hudobne nastroje I_icon_minitime16.08.09 19:08

No tak ja si rád zahrám sem tam na elektrickej gitare čo mám doma najviac asi nejaký dobrý rock teraz som začal ku podivu hrávať aj niečo od Wednesday 13. :D
Návrat hore Goto down
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

hudobne nastroje Empty
OdoslaťPredmet: Re: hudobne nastroje   hudobne nastroje I_icon_minitime17.08.09 1:38

ja sa musim pochvaLit,na akustiku som sa nauciLa hrat pred 2ma dnami AngeLike od All My Faith Lost...a dokonca do toho aj spievat viem (ci zavijat?)
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
morbid-princess

morbid-princess


Female
Počet príspevkov : 85
Age : 29
Location : dubnica
Registration date : 21.02.2009

hudobne nastroje Empty
OdoslaťPredmet: Re: hudobne nastroje   hudobne nastroje I_icon_minitime17.08.09 9:36

ja hrám na klávesy už siedmy rok, ale nič z toho neviem :D možno zahrám jednoduché noty, ale viac ne...
ale pár pesničiek od XIII. století som sa z počutia naučila, niektoré nie sú vôbec ťažké (napr. Stigmata vampire, julie umírá každú noc atd.)
a tiež "spievam" - len pre zábavu :D
Návrat hore Goto down
Equilibrius

Equilibrius


Male
Počet príspevkov : 34
Age : 38
Location : Bratislava
Registration date : 20.08.2009

hudobne nastroje Empty
OdoslaťPredmet: Re: hudobne nastroje   hudobne nastroje I_icon_minitime20.08.09 2:27

Ja hram cca 6 rokov na basovu gitaru a trochu i na klavesy.

Davam prednost skor tej base. Pokial sa vedia dobre zladit efekty, ma ten nastroj v sebe ohromnu silu... castokrat je basa (najma v metale) dost podcenovana. Nepravom.

Hram v zacinajucej kapele, nas styl je nieco na rozmedzi industrialu, rocku, hardcore, gothic a metalu :) Z kazdeho nieco...

Viacmenej sa snazim hrat skor technicky, nez konkretny styl.

Avsak solo basgitaru v gothic rocku s distortion a chorusom uplne milujem. Nieco na sposob Type O Negative....
Návrat hore Goto down
KeNaCo

KeNaCo


Male
Počet príspevkov : 142
Age : 33
Location : Trebisov
Registration date : 27.08.2009

hudobne nastroje Empty
OdoslaťPredmet: Re: hudobne nastroje   hudobne nastroje I_icon_minitime30.08.09 22:44

..ja chcem tento rok zacat chodit na bicie...
Návrat hore Goto down
Otep

Otep


Male
Počet príspevkov : 10
Age : 31
Location : Bardejov
Registration date : 01.09.2009

hudobne nastroje Empty
OdoslaťPredmet: Re: hudobne nastroje   hudobne nastroje I_icon_minitime01.09.09 15:01

Hrám 3 roky na akustickú gitaru, 2 roky na elektrickú gitaru. Predtým 7 rokov na klavír, ktorému som ale nevenoval dostatočnú pozornosť.
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/petergursky
Sponsored content





hudobne nastroje Empty
OdoslaťPredmet: Re: hudobne nastroje   hudobne nastroje I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
hudobne nastroje
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Music :: Gothic Music-
Prejdi na: