DomovFAQPortálHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

Share | 

Útek do samoty

Goto down 
AutorSpráva
MattFoxiss

Male
Počet príspevkov : 55
Registration date : 30.06.2009

OdoslaťPredmet: Útek do samoty   02.07.09 21:32

Je noc. Kráčam po tmavej ulici a dnes chcem byť sám. Prší a ja pozorujem, ako ťažké kvapky stekajú po budovách, ktoré sú všade naokolo. Na sebe mám ťažký kabát a na hlave kapucňu, ktorá ma chráni pred padajúcimi kvapkami vody. Okrem dažďa, krokov a vlastného dychu, ktorý sa mi zráža pred očami na paru, nepočujem nič iné, alebo nič iné počuť nechcem. Konečne sám. Táto myšlienka na mňa pôsobí upokojujúco. Prejdem pár krokov a lampa, ktorá sa predo mnou nachádza, zhasne. Zostane úplná tma a tak sa zastavím. Práve keď chcem pokračovať vo svojej ceste ďalej, na oblohe zažiari blesk sprevádzaný mohutným hromom. Svoj pohľad nasmerujem hore. Nado mnou je len temnota a cítim, ako mi kvapky pomaly stekajú po tvári a odkvapkávajú z brady na zem. Som celý premoknutý, ale konečne mám voľnú myseľ. Sklopím zrak a utriem si tvár do rukáva. Prejdú mi zimomriavky po chrbte a ja si vychutnávam ten pocit samoty. Podarilo sa mi ujsť pred vlastným svedomím a cítim sa tak voľne. Naozaj? Nenamýšľam si to? Tieto otázky ma zarazia. Spomeniem si na rodinu, priateľov, svoju lásku... Z oka mi vybehne slza smútku, ale ignorujem ju. Otočím sa a idem preč, pričom vo mne stále zostáva ten zvláštny pocit. Pocit bezmocnosti voči vlastnému svedomiu, proti ktorému nepomáha ani samota.

Je to síce krátke, ale po dlhom rozhodovaní som sa rozhodol, že niekedy (v nedohľadne) nadviažem na tento začiatok a urobím z toho fantasy príbeh...
Návrat hore Goto down
http://foxiss.blog.cz/

Útek do samoty
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Vaša Tvorba :: Vaše poviedky a príbehy-
Prejdi na: