Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Dark Angel

Goto down 
+6
WalkingCorpse
Black Cobra
silmarill
AloneSoul
Erewan
Morty
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
WalkingCorpse

WalkingCorpse


Male
Počet príspevkov : 92
Age : 113
Location : Far away ..
Registration date : 06.06.2009

Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime07.07.09 22:01

silmarill napísal:
Gracia: Keď troška podrastieš, tak ti dojde že si za to môžeš sama. Veľa z nás má 20 rokov a viac (údajne jeden starý zmrd to tu ťahá na 30, ale on tomu odmieta uveriť), takže patetické výlevy holky zo základnej školky nás veľmi neinteresujú. Skús si zrátať, koľko bolo tvojich egocentrických príspevkov o tvojej osôbke a koľko príspevkov bolo v témach o hudbe a ľuďoch okolo nej?

Kľudne občas prídi, napíš pár riadkov o svojej obľúbenej kapele, stiahni si nejakú novú muziku - ale prosím ťa, žiadne melodramatické pózerské výlevy typu "rada sa prechádzam po cintorínoch, mala som temné obdobie keď som sa rezala, celý svet ma nechápe" atď. Z aktívneho osadenstva na fóre tu NIKTO nemá záujem čítať takéto príspevky. OK?

Pusu a pac.
word up! Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime07.07.09 22:15

Dobre, stacilo povedat. Ja som to len zo seba potrebovala dostat, ale hlavne som sem isla za cielom spoznat novych ludi, spoznat novu hudobne kapely a dozvediet sa viac. Neviem, co je zle na tom, ze sa obcas prejdem po cintorine, je to kludne miesto a da sa tam oddychnut. A nepamatam si, ze by som niekedy spominala, ze sa citim nepochopena. A snazim sa vzdy snazim pisat k teme, ked uz o to ide. Priznavam, ze sa ma niektore prispevky naozaj dotkli, ale chcela som sa nad to povzniest, no to donekonecna nejde.
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime07.07.09 22:56

silmaril to vystihol zase raz. tie melodramaticke zalostne vylevy hladania vlastnej identity a osobnosti apod sem ozaj nepatria. toto nie je socialny server typu facebook/myspace/azet ale na kuluturu zamerane forum podla mna

btw ohladom toho "skoncovania z goth" -> to znamena ze mam o dovod menej sa hanbit priznat ked sa dakto opyta "ty si goth?" Laugh

gracia - za 5 rokov mozno budes pocuvat hiphop a ani nebudes vediet ako si sa k tomu dostala, tak to nejako s tym dospievanim chodi :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Anonymný
Anonymný




Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime07.07.09 23:00

hip-hop affraid V tomto suhlasim s jednym ucitelom v nasej skole. Rap a hip-hop, neviem, co sa na tom niekomu paci? Kazde druhe slovo nadavka, ako, nechapem zmysel tych textov. A schvalne ti taku radost nespravim, ja som s goth neskoncila a uz sa o tom nechcem bavit. Dlha biela ciara a uz sa v zivote nebudem rozoberat, iba hovorit k teme.
Návrat hore Goto down
WalkingCorpse

WalkingCorpse


Male
Počet príspevkov : 92
Age : 113
Location : Far away ..
Registration date : 06.06.2009

Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime07.07.09 23:02

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
dva prispevky do zadu končí s goth a teraz už nie...
tu vidiet ten charakter....učebnicový príklad dietata čo nevie čo chce Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime07.07.09 23:05

ja som zvedavy hlavne kedy splni svoje vyhrazky a spravi za nami dlhu bielu ciaru.
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Ewel

Ewel


Female
Počet príspevkov : 26
Age : 32
Location : RV-RK
Registration date : 31.01.2009

Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime08.07.09 0:54

Nepomôžem si,ale príde mi to ako vystrihnuté z Claudy666 lol!
Návrat hore Goto down
http://myspace.com/evela9
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime08.07.09 1:21

a nemoze urobit tu dlhu bielu ciarnu za nou my? :D
Návrat hore Goto down
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime08.07.09 17:00

... nooo ked tak rozmyslam... preco nie? clown
Návrat hore Goto down
Ewel

Ewel


Female
Počet príspevkov : 26
Age : 32
Location : RV-RK
Registration date : 31.01.2009

Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime09.07.09 1:49

Transilvania napísal:
a nemoze urobit tu dlhu bielu ciarnu za nou my? :D

Darinka toto si vystihla :D Ozaj,ICQ mi na teba hoď :)
Návrat hore Goto down
http://myspace.com/evela9
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime12.07.09 4:17

Ewelik dakujem :) jasne uz mas Wink
Návrat hore Goto down
ZombieGrave

ZombieGrave


Male
Počet príspevkov : 49
Age : 38
Location : Stará Turá
Registration date : 25.05.2009

Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime29.09.09 14:09

silmarill napísal:
Gracia: Keď troška podrastieš, tak ti dojde že si za to môžeš sama. Veľa z nás má 20 rokov a viac (údajne jeden starý zmrd to tu ťahá na 30, ale on tomu odmieta uveriť), takže patetické výlevy holky zo základnej školky nás veľmi neinteresujú. Skús si zrátať, koľko bolo tvojich egocentrických príspevkov o tvojej osôbke a koľko príspevkov bolo v témach o hudbe a ľuďoch okolo nej?

Pusu a pac.

Keď ste dosť starí na poučovanie, zišlo by sa trocha pochopenia pre to, ako píše a reaguje... Keď to čítam, nie ste ľudia, ona bola.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime29.09.09 14:18

Nightmare.aka.Najtmér napísal:
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
dva prispevky do zadu končí s goth a teraz už nie...
tu vidiet ten charakter....učebnicový príklad dietata čo nevie čo chce Rolling Eyes

môj, keby si riadne čítal, zistil by si, že ona iba skončila s ľudmi ako ste vy, trjú pjúr goths, s hudbou neskončila. Ste tu všetci tak chytrí do šľaka, black cobra má v príspevkoch o 100% viac gramatických chýb ako mala gracia, ale ona bola sprostá. Prepáčte jej, že je ešte iba decko a neprežila si to všetko čo vy a iba sa hľadá. Oháňate sa tým, že veľa z vás tu má cez dvadsať a na také reči už nie ste. Pripadáte mi ako banda pubertiakov. Vy by ste mali mať pre ňu pochopenie, ako tí skúsenejší by ste to mali chápať, ale ste tu takmer všetci tak obmedzení, že to ani možné neni. Fuck off!!!
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime29.09.09 16:39

sondzis napísal:
Nightmare.aka.Najtmér napísal:
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
dva prispevky do zadu končí s goth a teraz už nie...
tu vidiet ten charakter....učebnicový príklad dietata čo nevie čo chce Rolling Eyes

môj, keby si riadne čítal, zistil by si, že ona iba skončila s ľudmi ako ste vy, trjú pjúr goths, s hudbou neskončila. Ste tu všetci tak chytrí do šľaka, black cobra má v príspevkoch o 100% viac gramatických chýb ako mala gracia, ale ona bola sprostá. Prepáčte jej, že je ešte iba decko a neprežila si to všetko čo vy a iba sa hľadá. Oháňate sa tým, že veľa z vás tu má cez dvadsať a na také reči už nie ste. Pripadáte mi ako banda pubertiakov. Vy by ste mali mať pre ňu pochopenie, ako tí skúsenejší by ste to mali chápať, ale ste tu takmer všetci tak obmedzení, že to ani možné neni. Fuck off!!!


tak cau Laugh
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime29.09.09 17:43

sondzis napísal:

môj, keby si riadne čítal, zistil by si, že ona iba skončila s ľudmi ako ste vy, trjú pjúr goths, s hudbou neskončila. Ste tu všetci tak chytrí do šľaka, black cobra má v príspevkoch o 100% viac gramatických chýb ako mala gracia, ale ona bola sprostá. Prepáčte jej, že je ešte iba decko a neprežila si to všetko čo vy a iba sa hľadá. Oháňate sa tým, že veľa z vás tu má cez dvadsať a na také reči už nie ste. Pripadáte mi ako banda pubertiakov. Vy by ste mali mať pre ňu pochopenie, ako tí skúsenejší by ste to mali chápať, ale ste tu takmer všetci tak obmedzení, že to ani možné neni. Fuck off!!!

Keď už sa tu rieši môj pravopis... Disgrafia, Disortografia... use google. Len tolko k tomu že ma tu prirovnávaš ku grácii. Evil or Very Mad
Netvrdím že som nejaký génius ale trúfam si povedať že moje príspevky sú na trochu inej úrovni ako grácia.

Problém z gráciou tu bol ten že písala len výlevy zo svojej temnej gotickej duše a podla možnosti do tém o ničom úplne inom. Každú zo začiatku aj konštruktývnu kritiku ignorovala alebo začala z dalšími výlevmi. A keďže toto je fórum o hudbe a komunite okolo nej tak jej najčastejšie spomínaná kapela bola TH a zážitky zo stretnutí ich fanúšikov.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime29.09.09 22:02

Black Cobra napísal:


Keď už sa tu rieši môj pravopis... Disgrafia, Disortografia... use google.

ok, to beriem... nič v zlom teda :)

ale no tak, neviem koľko mala rokov, ale určite to bola puberta jak hrom. Hádam nečakáš od decka, že sa bude správať ako dospelý človek, alebo že si zoberie k srdcu "konštruktívnu" kritiku. Slovo konštruktívny som dala do úvodzoviek zámerne, keďže niektoré príspevky mali od konštruktívnosti ďaleko. To, že sa správala ako decko nijako neospravedlňuje, ako sa tu k nej podaktorí zachovali. Pubertu neurýchliš. Vrhli ste sa na ňu ako vlci na ovečku. Nulová tolerancia. Myslela som, že je tu dosť rozumných ľudí, hold, každý sa môže pomýliť, rovnako aj ja :D Zbytočné sa rozčulovať, je to veľmi smutné.
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime29.09.09 22:31

sondzis: ale ľudia sem prišli kvôli hudbe, nie na to aby chválilo mizerné básničky nejakej puberťáčke ktorá neznesie žiadnu kritiku. áno, je v puberte a potrebuje si troška obrúsiť drápky - ale nechápem prečo by si ich mala brúsiť práve o nás?

už nerieš, radšej poraď nejakú dobrú muziku :D mám chuť na niečo prudko rytmické Wink
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Anonymný
Anonymný




Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime30.09.09 2:53

silmarill: ide mi iba o toto, sľubujem ti, že to tu nebudem dlho riešiť... ja nehovorím, že jej báseň musíš chváliť, nebola dobrá, ale o to tu nejde. S objektívnou kritikou ste vydržali až tri príspevky. Potom ste na ňu začali hádzať špinu. Prepáč, ale ja si kritiku predstavujem inak. Black Cobra písal, že gracia od začiatku ignorovala vašu kritiku. Fajn, čo iné robíš ty, keď mi hovoríš, aby som to neriešila? Tiež iba odmietaš kritiku. Pár z vás sa tu riadne vyfarbilo, jednoducho povedané, (prepáč mi za výraz) zachovali ste sa ako hovadá. Aby si ma pochopil, súhlasím, že v puberte si človek musí troška obrúsiť drápky, ale to neplatí iba o puberte. Tvoja osobnosť sa formuje stále. To je dôvod, prečo to tu rozoberám. Hádam si aspoň jeden človek uvedomí, ako ste zhodili v prvom rade sami seba. Mortimer spomínal, že s jej príchodom klesla úroveň fóra. Mal pravdu, ale bohužiaľ zato nemohla gracia v pravom slova zmysle. Proste tu iba pár ľudí ukázalo, že im chýba charakter (to bol ten pokles úrovne). Nehovorím, že všetkým. Človek sa dá ľahko strhnúť davom.
Ak sa ti nepáči, že si mala brúsiť drápky o vás, tak tým hádam narážaš na to, že toto fórum je komunita. Áno, máš pravdu, hlavne komunita o hudbe. Lenže v prvom rade komunita ľudí. Tak sa ako ľudia aj správajte. To je všetko, čo som chcela povedať.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dark Angel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dark Angel   Dark Angel - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Dark Angel
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ice Angel
» Dark age...?
» AFTER|DARK
» Dark Room
» DARK NIGHT'S SYMPHONY XVI.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Vaša Tvorba :: Vaše poviedky a príbehy-
Prejdi na: