Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Čo máme/nemáme radi/-y

Goto down 
+5
LizzieBathory
Veronika
Chloë Noir
Martin
Morty
9 posters
AutorSpráva
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime04.04.09 13:40

necakam hned cele zoznamy top 10 najmilvoanjesich a najnenavidenejsich veci na svete, skor ze co vas zrovna extra potesilo/nasr... nasrdilo :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime04.04.09 13:43

a zacnem hned z prvej ohladom toho pisania velke pismena uprostred slova a w miesto v, q miesto k, atd... neberte to v z lom ze by som na vas isiel za to utocit abo co, ale.. hm.. neviem no, ohromne zle sa mi to cita, ako internetovy odchov este dialupu a windowsov nepodporujucch jazykove rohrania dokazem prelustit fakt hocico, aj suvisly text kde miesto diakritiky komp zobrazi stvorceky a ine uzasne symboly ale proste toto mi je jak pest na oko Dead
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Martin

Martin


Male
Počet príspevkov : 169
Age : 32
Location : Somwhere between heaven and hell
Registration date : 18.09.2008

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime04.04.09 15:21

Takže štve ma že nemôžem nájsť žiadny album od Devilish Presley na nete zase ma raz internet sklamal. Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime04.04.09 17:53

Na..hnevalo ma to, že práve keď som sa rozhodla, že sa začnem poriadne na tie matury učiť, tak došla mama, zjazdila ma pod čiernu zem a povedala, že mi odpojí počítač, telku a zoberie knihy. (teda okrem učebníc) ...To vážne naštve...
Ale zase..potešil ma nový soundtrack z D Gray Man...

morti..ako..keď niekto píše len jedno písmeno, ešte sa to dá..ale keď niekto vždy strieda malé a veľké písmená a ešte k tomu dáva za každé t h a stále w namiesto v a ešte k tomu používa slová ako upa, pjekne a podobne..to vie nasrať :D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime04.04.09 20:13

Uf tak to hej Chloe.

Jak hned prvy traja tu pisali co ich serie a nic radostne :D. ......ale inak dobra tema .....mortimer : budes tu mat pekne dlhe zoznami veci. ....zasiahol si do cierneho.

Jaaaj mne sa tie veci s rozculovanim stale kopia a rastu ...hoc pridu aj dobre ...no nie na darmo sa hovori ...raz si hore a raz si dole. ....je to asi tak pol na pol co mame radi a co ne.

Asi ani neviem najst vec co ma v poslednej dobe stve najviac ...je ich tolko ,ze ajajajaaaaaaj ,ale pridu aj lepsie ...sa to tak urovna

S tym pisanim pismeniek na chatoch ,vo forach atd. ako sa to tu uz viackrat pisalo niekomu nepaci niekomu nie ....ak sa to niekomu paci tak naj ma! ....no teraz zvrtnem temu a spomeniem pisanie rukou ....na zakladke si na to niektore daju zalezat ...jedna je na skole ,ktora keby ma ucila ....nie jeden clovek mi povedal: ze by ma ucila hodiny pisat pismena na tabuli. No lenze ja nepisem velke L atd. ale moje pismo ani nasa slovencinarka nerada cita ...hoci ludia tvrdia ,ze pisem pekne no necitatelne...ale zaklad je ,ze to viem citat ja a je to moja osobna vec ako pisem ....ved aj podla pisma sa da urcit o aky typ cloveka ide ............noproste nemam rada ak mi niekto ide menit niektore moje osobne veci .....hoci s tym internetovym pismom ani ja moc nesuhlasim a priznam sa ,ze sa mi to cita tazko alebo niekedy ani neviem precitat a sustredim sa na lustenie hieroglyfov .....ale Erewan a Lilly este pisu oproti inym primerane taze u mna to neni az tak tragicke :D

Jedna z point tohto kratsieho textu: niekedy ma fakt stve ak ta ucitelka niekedy ide doslovne menit cloveka .......(to uz je aj k hlavnej teme ..:D)

Navrh urobme kompromis ...baby sa pokusia pisat miernejsie a ostatny uz budu v lepsej pohode.
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime04.04.09 21:47

martin: http://www.4shared.com/file/81570019/a6425632/Devil_Presley_-_Hell_Rock__1999_.html?dirPwdVerified=bb9882c0 -> a zase ma to stalo (teraz som to schvalne stopol) az 18 sekund :D teda ak to je ono, nekontroloval som file ze ci su to ozaj oni :*1:

daj si blogsearch.google.com zadaj nazov kapely rsp albumu alebo aj oboje, pripoj tam slovo download a z vyhodenych stranok zarucene uz na prvej stranke najdes neaky blog ktory to obsahuje Thumb Up


Naposledy upravil mortimer dňa 04.04.09 22:02, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
LizzieBathory

LizzieBathory


Female
Počet príspevkov : 136
Age : 32
Location : tu
Registration date : 29.12.2008

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime04.04.09 22:00

ja som dnes vysmiata jak slnko na hnojisku, v očiach neprítomný pohľad, na lícach nepríčetný úsmev kombinovaný kŕčovitou bolesťou vyluxovanej sánky....
A teším sa
-zo slniečka
-z toho že som už doma
-z toho že PREPADÁM z matiky hoci ju mám už posledný polrok
-z dnešnej prechádzky
-z toho koho sa mi na tú prechádzku podarilo zbaliť :D
-kokso, som dlho nebola pobláznená z chlapa :D
-ale chápete? čierne vlasy modré oči a zmysel pre humor:D
-nieže to tu nejakým spôsobom vypátra...to že mne dnes zajebkáva z jedného meetingu nič neznamená :D
-ale je fest zlatý, asi nezaspím
-ale ved mi doprajte radosti, rok som nebola na rande :D
-asi dnes niet veci ktorá by ma nasrala, ešte aj koberec som prala s úsmevom :D
-a stiahla som si konečne niečo iné od Christian Death, vďaka Mortimu ktorý ma naučil hľadať linky cez blogsearch (ohromne sa mi rozrastá zbierka, posielam dík)
-kuchúúú (nie,to nie je preklep.Kuchúúú je kuchúúú!)
Návrat hore Goto down
Lili

Lili


Female
Počet príspevkov : 63
Age : 30
Location : Spiššská Belá
Registration date : 19.03.2009

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime04.04.09 22:39

Ou Tak graTulujeme....Joj ja som tak nasraTa Taky krasny den a som cely cas sedela doma a hrala zaklina a boze esTe mi Treba urobiT 4 vykresy na figuralne kreslenie...,,Joj a ku Tomu mal dnes prisT chalan ale nasi zas zakazali Mad a poTom esTe najhorsia vec : omylom som sTlacila na mobile 6Tku a dala vyTacaT a Tam nabehlo meno Kam ... Sad Hned som si na nu spomenula boze su To 4 mesiace co nas vseTkych opusTila...zas pridem do Triedy pozriem na nastenkua uvim Tam jej foTku a pod Tym dva daTumia par versikov... sadnem do Tej blbej lavice zas mi zacnu vseTci nadavaT....Jak vzdy...Pozriem za seba prazdna lavica....S Kamilky je iba popol Misa je v usTave....To je dovod preco nenavidim skolu...
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime05.04.09 2:20

Lili napísal:
Ou Tak graTulujeme....Joj ja som tak nasraTa Taky krasny den a som cely cas sedela doma a hrala zaklina a boze esTe mi Treba urobiT 4 vykresy na figuralne kreslenie...,,Joj a ku Tomu mal dnes prisT chalan ale nasi zas zakazali Mad a poTom esTe najhorsia vec : omylom som sTlacila na mobile 6Tku a dala vyTacaT a Tam nabehlo meno Kam ... Sad Hned som si na nu spomenula boze su To 4 mesiace co nas vseTkych opusTila...zas pridem do Triedy pozriem na nastenkua uvim Tam jej foTku a pod Tym dva daTumia par versikov... sadnem do Tej blbej lavice zas mi zacnu vseTci nadavaT....Jak vzdy...Pozriem za seba prazdna lavica....S Kamilky je iba popol Misa je v usTave....To je dovod preco nenavidim skolu...

wtf happened? :suspect:
v tej škole myslím.... Question
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Goth_Konigin

Goth_Konigin


Female
Počet príspevkov : 210
Age : 30
Location : Košice
Registration date : 06.08.2008

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime05.04.09 9:37

Strasne ma hneva... ludska hlupost, to je prve :D Rozvadzat to nejdem :D Inak som celkom vyrovnana poslednu dobu, tak mi toho vadi malo :D KEDZE pocasie je kraaasne :) Slniecko, priroda sa nam prebudza, a este nie je ani tak nehorazne teplo (ktore neznasam)...
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Male
Počet príspevkov : 169
Age : 32
Location : Somwhere between heaven and hell
Registration date : 18.09.2008

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime05.04.09 11:21

Mortimer hm tak tento krát si sa netrafil. :)
Návrat hore Goto down
Lili

Lili


Female
Počet príspevkov : 63
Age : 30
Location : Spiššská Belá
Registration date : 19.03.2009

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime05.04.09 13:01

silmarill napísal:
Lili napísal:
Ou Tak graTulujeme....Joj ja som tak nasraTa Taky krasny den a som cely cas sedela doma a hrala zaklina a boze esTe mi Treba urobiT 4 vykresy na figuralne kreslenie...,,Joj a ku Tomu mal dnes prisT chalan ale nasi zas zakazali Mad a poTom esTe najhorsia vec : omylom som sTlacila na mobile 6Tku a dala vyTacaT a Tam nabehlo meno Kam ... Sad Hned som si na nu spomenula boze su To 4 mesiace co nas vseTkych opusTila...zas pridem do Triedy pozriem na nastenkua uvim Tam jej foTku a pod Tym dva daTumia par versikov... sadnem do Tej blbej lavice zas mi zacnu vseTci nadavaT....Jak vzdy...Pozriem za seba prazdna lavica....S Kamilky je iba popol Misa je v usTave....To je dovod preco nenavidim skolu...

wtf happened? :suspect:
v tej škole myslím.... Question

Ale Toho je vela prosTe prisla som o dve spoluziacky jedna mala probelmy nevedela ich riesiT Tak uTekala z domu,drogy a Take kraviny a skoncila v usTane a ked ju esTe do Toho usTavu viezli mali vaznu nehodu Takze ma aj poskodeny mozog...A Kam...No Ta mala Tiez vela problemov a hladala pomoc u mna ale aj som jej nevedela pomocT som jej poevdala nech ide za neakym dokTorom,ze jej pomoze ale ona sa bala ,ze sa jej budu smiaT...PoTom azcal vravieT rozne veci o samovrazde ale cela Trieda(aj spolu snou) sme To brali ako srandy...Hoc mnohokraT sama pyTala ako sa am zabiT myslela som si,ze si robi srandua tak som jej poevdal ench sa ukludni,ze To ensToji zaTo...No ale medzi Tym Tu Misu odviezli do Toho usTavu a Kam To nezniesla zacala si ublizovaT najskor len Take rezanie Tak som jej poevdala mnoho kraT nehc To neorbi ale ona vzdy...Raz presne v piaTok mi poevdal, ze sa jej zapacil sposob samovrazdy skoku z 13Tky...A, ze o chvilku To asi spravi..Ja som jej povedala nech To nerobi nema To zmysle a zecala som jej To kus vysveTlovat, ze iny budu Trpie....Ale ona no a? Ved mna To uz TrapiT nebude.... Tak som To vzdala a len kyvla rukou....PoTém skoncial skola prisiela soboTa...Kam sa opila mozno si dala aj nieco ine zavoal kamoske idem skociT...A Ta jej lne: ok papa!a zlozila....A v pondelok mi spoluziacka na keci pise, vies, ze ? A ja co? Kam skocila....Nemohal som Tomu uveriT som si myslela, ze To sprosTy vTip.... prisiel riadiTel do Triedy poTvrdil TuTo spravu oznamil nam, ze pohreb je v uToroka auTobus ide vTedy a vTedy.... Sad

To je kus skraTenejsie lebo To bolo moc komplikovane.... Vies,ze je To offTpic ale no pyTal si sa odpovedam....{Srry za mnoho chyb.... :D }
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime05.04.09 14:39

Martin napísal:
Mortimer hm tak tento krát si sa netrafil. :)

kurnik tak nic Mad silent
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime05.04.09 20:07

Morti: mozno tych veci nebude tolko ako si chcel... ale aspon cosi - uplne "najradsej" pocuvam vylevy inteligencneho bahna spolocnosti... ( vsetci asi vedia co mam na mysli...), som rada, ze sa konecne oteplilo, ale nemuselo by byt az take horko, ved preboha co budeme robit v lete ked bude 35° v chladku? Shocked , a mozno teraz trochu odveci... ale doteraz som si neuvedomila preco som zaciatkom roka, teda skor aprila - taka rozcitena... je to pre mna mesiac strat, vtedy zomreli/odisli vsetci, ktorych som milovala, pred rokmi otec, minuly rok svetlo mojich oci. Neviem preco ale mala som nutkanie sa niekomu/niecomu zverit, tak som to sem rozpisala...
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime05.04.09 20:10

ja neznášam VÍRUSY a zmrdov ktorí ich vyrábajú. dns som sa s jedným lomil pol dňa a som rád, že som neprišiel o moju rozpísanú diplomovku... Dead
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime05.04.09 20:51

na to existuje taka kratka modlitba: zaloha-zaloha-zaloha :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
LizzieBathory

LizzieBathory


Female
Počet príspevkov : 136
Age : 32
Location : tu
Registration date : 29.12.2008

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime08.04.09 23:19

nemám rada ked na mňa niekto kričí Mad
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime09.04.09 8:51

na amrgo thoo ma napadol spolubyvajuceho oblubeny citat meliska: nevrieskaj ked som nachodbe.. lebo ti za***em jednu ku**a! Laugh no ked mate zlu naladu melisko pomaha :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime14.04.09 20:38

no neviem či práve potešila ale určite ma pobavila RP na pokeci: Prečo si taká temná?
Lol...no ako vážne...:D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime14.04.09 20:52

Chloe napísal:
no neviem či práve potešila ale určite ma pobavila RP na pokeci: Prečo si taká temná?
Lol...no ako vážne...:D

naozaj, a prečo si taká temná? šak sa neondzi a povec :D
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Sponsored content





Čo máme/nemáme radi/-y Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo máme/nemáme radi/-y   Čo máme/nemáme radi/-y I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Čo máme/nemáme radi/-y
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Co radi nosite???
» Co by ste radi poculi na TOXIC PARTY od dIGIMURDERa

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Miscellanous :: Rôzne-
Prejdi na: