Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Underworld

Goto down 
+8
Transilvania
LizzieBathory
Veronika
silmarill
Black Cobra
Martin
Morty
renegad
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime04.04.09 16:56

mortimer....zas neprehanaj... nie vsetky filmy su o strielackax....
Návrat hore Goto down
renegad

renegad


Male
Počet príspevkov : 94
Age : 34
Location : niekde medzi
Registration date : 02.02.2009

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime04.04.09 17:07

je na nas ako system obideme:P i ked on obchadza nas...
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime04.04.09 20:24

No ,ale tiez tych strielasckovych je viac a viac a najmä nemusim tie americke ,ktorych je asi hojne a stale pribuda ....ale niekomu sa pacia prave take zanre .
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime04.04.09 21:45

hej no a niekomu sa paci nepracovat, kradnut, nivocit socialny fond 10timi deckami na krku a podobne. to ze neaky stav je este neznamena ze ho mame tolerovat ako nam to nasa doba uspesne tlaci do hlavy. neviem proste, ked je nieco degenerovane tak to degenerovanym ostane a v porovnani s plnohodnotnym je to o par stupnov nizsie tak preco to povysovat na rovnaky stupen?
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
LizzieBathory

LizzieBathory


Female
Počet príspevkov : 136
Age : 32
Location : tu
Registration date : 29.12.2008

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime04.04.09 22:22

ked ja som Blade vypla po polhodine možno....ja už som nejak mimo dnešných problémov...mňa keď sa spýtate videla si tento film? Tak skoro zaručene NIE. Nesledujem telku a k DVDčkam sa dostanem raz za rok aj to ma pomaly nič nenadchne, kino nám zrušili...
Keď ja aj tak radšej knihy.
Návrat hore Goto down
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime05.04.09 3:34

mortimer no ked to zacnes az tak do hlbky rozoberat tak je to ine no tak zas ja som to az tak do hlbky nepisala len tak povrxovo... moc sa nad tym nezamyslam.... filmov je roznyx a ak mam na nejaky xut tak si ho kuk ak nie tak nie.... a nerozoberam to... tiez tv da sa povedat ze vobec nesledujem a tie filmy som videla uz davno...moc si na ne nespiminam...ale viem ze pre mna osobne sa pozriet dali nebol to taky des zeby sa to pozriet nedalo....
Návrat hore Goto down
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime05.04.09 3:40

mortimer...ved je jasne ze nemusis tolrovat nejaky stav ak je tu to je na tebe ci ho budes tolerovat ci nie nik ti to neprikazuje :) a ostatny nex robia cokolvek... bud najdu nejake individua ktore s nimi budu suhlasit alebo nie... a vseti to nepovysuju n rovnaky stupen.......zalezi od jednotlivca ...
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime05.04.09 14:46

no ve dprave a potomsa cele ludstvo zacne degenerovat ked to akzdy bude tolerovat... evolucia doteraz akosi vyberala skor silnejsich chytrejsich... a teraz sa to akosi zvrtava, za sto rokov bude takto priemerne iq 50 a zapletku underworldu pochopi iba inteligencny vykvet ludstva :D
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime05.04.09 21:07

Preco tu neni tema...Naj filmy alebo serialy???? ...myslim ,ze by tam ludia prispievali...alebo uz tu daco je scratch ????
Návrat hore Goto down
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime05.04.09 21:33

no aj to je mozne :) ale bude ako ma byt my s tym uz nic nenarobime.... ani nic im do mozgov uz nevlejeme.... a za 50r tu uz nebudeme :D tak mne osobne je jedno co tu bude :D
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime05.04.09 22:05

tak aj by som raz decko aj cel mat len nechcem pre neho takyto svet... a hej tie zvasty ze jeden s tym nic neurobi.. .ale niekde sa zacat musi
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime06.04.09 0:48

uuuhm tak to je troxa ine ak raz xces mat dieta hmmm... no kto by xcel pre svoje dieta takyto svet...nikto asi.... no veru ze neurobi... to niesu len zvasty.... aj ked je jasne ze niekde sa zacat musi ale ak sa uz xce zacat trebalo by v tom aj pokraovat... ak sa pokracovat nebude tak sme tam kde sme boli...
Návrat hore Goto down
renegad

renegad


Male
Počet príspevkov : 94
Age : 34
Location : niekde medzi
Registration date : 02.02.2009

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime25.04.09 23:07

svet nebol nikdy dobry, pridu do europy ine kultury aby nasu chcipajucu nahradili ak ich nestihneme nakazit:)) co zneje dost hnusne

edit: preto musime fakt povstat(postavite mi mauzoleum, ze? pls...)
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime25.04.09 23:30

ale ked povstaneme prideme o kebaby Laugh
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime26.04.09 13:54

renegad napísal:
svet nebol nikdy dobry, pridu do europy ine kultury aby nasu chcipajucu nahradili ak ich nestihneme nakazit:)) co zneje dost hnusne

edit: preto musime fakt povstat(postavite mi mauzoleum, ze? pls...)

viem že je to offtopic, ale toto je prvý renegadov príspevok ktorý som pochopil :D a chalan má pravdu. pokiaľ sa bude európa triasť pred východnými kultúrami a ustupovať im len aby nestratila svoj štatút tolerantného multikulti spoločenstva, tak budeme o chvíľu povinne nosiť turbany.

mortimer: kľudne tie kebaby oželiem, pokiaľ sa moje deti nebudú musieť každý deň báť teroristického útoku lebo sa neklaňajú 3x denne smerom k Mekke.
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime26.04.09 19:45

to o tych mojich kebaboch bolo ironicky, uz v anglicku som ich prestal jest aby som tych.. ehm.. slusne povedane pristahovalcov nepodporoval :) potom som nastastie nasiel grekov tak som sa do nich mohol pustit zas :) ale muhamedi, mustafovia a im podobni su tema na iny topic
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
renegad

renegad


Male
Počet príspevkov : 94
Age : 34
Location : niekde medzi
Registration date : 02.02.2009

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime27.04.09 21:49

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_birth_rate
bojovat pri takejto statistike bohuzial nepomoze, ak je blizka skutocnosti. A keby bola opacna tak by bojovat netrebalo... zaujimalo by ma preco sme na tom tak zle, relativna vyspelost a bohatstvo akoby moc neprospievalo... iba sa to postupne globalizuje takze kedysi by padla nejaka risa, dnes padne tretina sveta:)) (?!) ked ratame s nutnostou padu... co pri nasich zbraniach bude chciet vela inteligencie:))
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime28.04.09 19:08

firma beneton so svojim mottom united colors sa urcite tesi ako nam svet farebnie
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
renegad

renegad


Male
Počet príspevkov : 94
Age : 34
Location : niekde medzi
Registration date : 02.02.2009

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime28.04.09 21:07

ono by to bolo okej nebyt rozsirenych africkych sexualnych chorob, arabskeho lahko manipulovatelneho terorizmu, naseho racionalneho zufalstva(ciel: zvysovanie zivotnej urovne), studenej antarktidy, ...
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime30.04.09 22:34

este si zabudol na latinsku ameriku :D
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Anonymný
Anonymný




Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime26.05.09 11:19

ja sa vratim k povodnej teme, aj ked sposob, akym sa vybral offtopic je velmi zaujimavy Razz
suhlasim s tym, ze underworld je velmi nenarocny film, ale netreba ho hadzat hned do kosa... je presne ta oddychovka, ktoru si clovek pozrie, ked na nic specialne nema chut, proste to neurazi... no ja dam este jednu otazku ohladom deja :D tak komu ste vo vojne medzi upirmi a lykanmi fandili?:D ja osobne cistokrvnym upirom... aj ked svedomie mi obcas nedalo, a bola by som fandila aj spojeniu dvoch ras... Razz
Návrat hore Goto down
ZombieGrave

ZombieGrave


Male
Počet príspevkov : 49
Age : 38
Location : Stará Turá
Registration date : 25.05.2009

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime26.05.09 11:39

ja som fandil cistokrvnym zombies Razz ci to som pozeral iny film? :D
no a Underworld je velmi dobry film, taka cierna elegancia s dobrou ostrielanou tematikou... keby sa tam nestrielalo, bol by ten film u mna na vyssej urovni, ale to uz nezmenime :D
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime26.05.09 18:21

No v tomto to to bol zaujímavý film, Upíri boli simpaťáci aj keď to vlastne boli tý zlí. Hafani boli taký moc zvierací, primitývny a furt sa chceli byť. Takže fandím upírom.
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime26.05.09 19:27

juj no menim kusok nazor po vzhliadnuti trojky... teda furt je to oddychovka ale je to oddychovka ktora sa mi pacila a to sa skor vynimocne stava :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
XXX007

XXX007


Male
Počet príspevkov : 15
Age : 42
Location : NB
Registration date : 03.10.2010

Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime04.10.10 15:20

Film Underworld je pekni film.Hoci je to vseliako nakrucane tu tretiu cast by som dal za prvu a prvu druhim a druhi tretim.V tej filme odohravaju sa dve svety ato upirov a vlkodlakov...obydve strany su nepriatelene a aj zli,dej dali do cias madarskeho krala Mateja Korvina corvin a podla toho sa aj film odohrava(je to pekni a historicky nepravdivy pribeh).1film sa mi pacil velmi.2cast sa mi vobec nepacilo.3cast je skvor o historii rodov a je dost pekni film.Ano filmy underworld je dost nabity gotickimy prvkamy,co je velmy pekne...umna maju jednotku. :)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Underworld - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Underworld   Underworld - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Underworld
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Miscellanous :: Filmy a televízia-
Prejdi na: