Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 váš hudobný vývoj?

Goto down 
+13
Erewan
Flejky
Veronika
sedatívum
Goth_Konigin
morbid-princess
Chloë Noir
Black Cobra
Morty
Dellanir
Transilvania
LizzieBathory
silmarill
17 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime25.03.09 18:43

predpokladám že ste nie vždy počúvali muziku, ktorú počúvate teraz... ako, prečo a kedy ste sa k tomu dostali?
počúvali ste predtým aj iné štýly? aké? účinkovali ste v ľudovej skupine? plakali ste na koncerte backstreet boys? sprejovali ste po stenách "hiphop 4ever" ? PRIZNAJTE SA! :D :D

lol!
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
LizzieBathory

LizzieBathory


Female
Počet príspevkov : 136
Age : 32
Location : tu
Registration date : 29.12.2008

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime25.03.09 20:29

Priznávam sa, od svojich desiatich rokoch ma tato učil na Daniela Landu a Rammstein...hoci až do 14ky som aktívne počúvala vtedajšie ikony pop-rocku ako Amastacia, Shania Twain a Kelly Clarkson...v 14 nastal zlom prešla som na alternatívny rock....a pop-punk vtedy ešte tak nedrčal cítila som sa strašne cool :D Good Charlotte a Billy Talent...:D a potom som sa nejak dopracovala k Within Temptation...potom si už presne nespomínam ako sa čo vyvíjalo ale mám tuch, že má na tom veľký podieľ môj najlepší kamoš ktorý do mňa hustil toľko dobrej metalovej muziky až som sa podlomila :D

A potom som natrafila na večné hádky o tom, čo je gothic hudba a čo nie, tak som si tú true hudbu postupne zháňala (a dodnes zháňam) a zistila som že ma to dokonale napĺňa...

Samozrejme....stále sa vyvíjam... a to na oboch frontoch, či je to už väčšia prieberčivosť v goth kapelách alebo v metale...oboje ľúbim :)

A ešte vždy sa rada vrátim k Landovi...šak keby nie rockového základu v mladosti, neni som tu :D A sem tam sa nadchnem pre niečo úplne iné, minule som bola vo vytržení z La traviaty napríklad.

Rap,pop či techno a diskotéky ma NIKDY neoslovovali.
Návrat hore Goto down
Transilvania

Transilvania


Female
Počet príspevkov : 433
Age : 35
Location : Prešov
Registration date : 11.08.2008

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime25.03.09 20:29

:DDD presne tak hehe ja som kedysi pocuvala cokolvek :D to si viem vypocut aj teraz aj ked to nieje to moje...som tolerantny clovek ....ale spat k tomu... takze pocuvala som kedysi aj backstreetboys,lunetic,aj disco aj hip hop ci rap ci ako na to nazyvat aj uplne vsetko.... aj metal...co aj teraz si vypocujem... :) a z toho vsetkeho je mi najblizsi tento styl... casom som to zistila :) kedze som si vypocula cokolvek tak aj lepsi vyber som mala :D a toto mi ostalo najblizsie....
Návrat hore Goto down
Dellanir

Dellanir


Female
Počet príspevkov : 78
Age : 30
Location : južné Slovensko
Registration date : 22.08.2008

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime26.03.09 17:31

ja som asi v trinástich rokoch zistila že existuje hudba,a že by som ju mohla začať aj počúvať :D najprv som pozerala MTV a podobné srandy,neskôr som sa dostala ku kapelám typu Linkin Park,Green Day a podobne.Neskôr som začala počúvať trochu aj metal,zväčša symphonic.Asi keď som mala niečo pred 14,zistila som že existuje gothická (hudobná!:D) subkultúra a tá hudba sa mi zapáčila,čiže som jej ostala verná Wink najskôr som počúvala skôr gothic rock,darkwave,ale postupne som sa dostala aj k deathrocku,horrorpunku,a momentálne industrial :D aj keď počúvam aj metal,ale povedala by som že to skôr tak okrajovo
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime27.03.09 16:26

uff, no ja som od 12tich frcal na beatles a elvisovi, potom the sweet a kiss kolem 13tky a v 14tich sa to zvrtlo na punkace a metlace... potom sa to neak zosyntetizovalo do jedneho a v 17tich to vyustilo do hardcore-u, a skrz par horrorovo ladenym kapelam sa vyslapala cesticka k horror rocku ci horrorpunku, ktory drzi doteraz a od ktoreho bol len kusocek ku goth rocku, ale k tomu som sa dostal az dakedy na prelome 18/19... dlho nic a cca pred rokom am zacal industrial chytat a hudba mixujuca elektroniku a gitary, aj ked zatial som z nicoho nemal take vianoce ako z legendarnych misfits
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime27.03.09 18:33

tak do asi 13rokov som ledel že niečo ako hudba existuje ale netrapila ma. Potom som ale začal počúvať Linkin park a rammstein. asi o rok som v telke vide videoklip na pesničku nemo od Nightwishu tak som od nich dačo pozháňal a rýchlo som si ich oblúbil. V 1. ročníku na strednej som objavil Evanescence (mama to počúvala). krátko nato Within Temptation. To už ma rammstein prestal baviť. Po asi pol roku som našiel na nete Tristaniu, a Sireniu ktoré ma úplne nadchly a fičím na nich furt. Punk V 2. ročníku som začal vo večšom počúvať nové skupiny: Xandria, After forever, Forever slave, Midnattsol, Edenbridge, Epica, Delain... a všimol som si že sa mi nejak viac páčia tie temnejšie ponurejšie a melancholické pesnišky a už sa to viezlo. Samý gothic a Gothic doom metal: Tristania, Sirenia, The Sins of thy beloved, theatre of tragedy, Draconian, Silentium, Virgin black, Flowing tears... A to už som sa začal viac zaujímať o tú "GOTHIC" hudbu. Tak som sa cez kopu krvavých blogov dostal až k nikolkím Goth stránkam a nekonečným hádkam okolo "Gothickej" subkultúry(Pod pojmom Goth som si okamžiťe predstavil niečo ako Aby z NCIS) a s nou spojenej hudby tak som si dačo pozrel na nete a narazil som na vydeoklip k pesničke "Church of no return" od Christian Death a krátko potom na pesničku "Hearth of Lilith" od Inkubis Sukkubus a to už nebolo cesty speť...
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime03.04.09 13:16

no cca v tých 13-15... komerčné starodávne techno :D 2unlimited, Maduar, Ace of Base, atď...
potom prišlo obdobie rave a house hudby... počúval som ATB, Paul van Dyk, Mauro Picotto a moja srdcovka dodnes: PRODIGY! cca 3 roky som sa tiež venoval amatérskemu skladaniu rave/house hudby v programe FastTracker II ...
neskôr (okolo roku 2000) tvrdšie štýly ako gabber, hardcore, hardtrance...

niekedy v tom období som pre fotra sťahoval z netu nejaký rock a metal no a začal som to počúvať... neuveríte: NIGHTWIIIIIIISH :D (a tiež som si myslel že je to gothic metal) hrooozne sa mi to páčilo, začal som zháňať podobné veci... fičal som najmä na sympho/power metale: Luca Turilli, Hammerfall, Haggard, After Forever, atď... potom nastúpil doom/gothic metal (Tristania, Theatre of Tragedy, Estatic Fear, Draconian, Elegeion) a to počúvam dodnes...

cca v roku 2005 som OMYLOM stiahol SOPOR AETERNUS... najprv som to nechápal, šokovalo ma to, potom som zistil že ma napriek všetkému tá hudba neuveriteľne priťahuje. začal som po nete intenzívne zháňať niečo na ten štýl, čo ma postupne priviedlo k zánrom ako sú neoclassical, gothic, darkwave, ambient, industrial - a k "dark scene" celkovo...

... a tak som tu :D
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
LizzieBathory

LizzieBathory


Female
Počet príspevkov : 136
Age : 32
Location : tu
Registration date : 29.12.2008

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime03.04.09 22:13

omylom sa dostať k SA a nebyť vopred varovaný? lol! musel byť šok, skoro jak keď som si zo zvedavosti stiahla Ľahkú múzu (utkvelo mi to v pamäti,mamu to privádzalo do nepríčetnosti a chcela mi už baliť veci,že čo to za hudbu počúvam, že mi už načisto j**e a nech sa spamätám pirat
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime03.04.09 23:25

lizzy: reakcie tvojej matky si viem živo predstaviť, ja som nemal problém počúvať SA v bývalej práci a každý kto prišiel za mnou do kanclu začal spochybňovať moje duševné zdravie... affraid
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime08.04.09 20:31

Nieje to preto bývalá práca? :D
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime08.04.09 22:06

Priznám sa...nad posteľou som mala taký sexi čiernobiely plagát backstreet boys (aj tak si myslím, že kevin bol zlatý najmä v tom klobúku)
Ale celkovo..hudbu som predtým veľmi nepočúvala. Brat ma ku svojim veciam nepustil a v telke toho veľa nechodilo takže som počúvala to málo čo isšlo čiže aj bbs alebo spice girls.
Potom neskôr som počúvala aj Tic Tac Toe a ešte neskôr tiež aj Evanescence, Nightwish, Within Temptation, Delain, a kopec iného metalu, pretože ma nakazil brat a ja som si našla také jemnejšie verzie. Potom zase otočenie ku tvrdšiemu deathmetalu a aj hardcoru.
A potom cez punk a ďalší metal som sa nejakým zázrakom dopracovala aj ku goth a som happy ako nikdy a som vďačná tým, ktorí mi na tejto cestičke dopomohli.
Mojou prvou goth kapelou boli Christian Death. Ale zistila som, že mám v compe dosť veľa podobne "divných" vecí, cez Snovonne, Gothicu, Qntal a podobne :D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime08.04.09 22:08

Jaj, bola by som zabudla. Moja skutočne prvá obľúbená kapela, od ktorej som dokonca mala aj originál CD boli Linkin Park. A mám ich rada doteraz. A niekde medzi metalom som počúvala aj také že Good Charlotte a podobne. Proste...všetko možné.
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
morbid-princess

morbid-princess


Female
Počet príspevkov : 85
Age : 30
Location : dubnica
Registration date : 21.02.2009

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime09.04.09 15:10

no ja som do cca 10 rokov nepočúvala nič (ak nerátam lucku vondráčkovú :D)...potom ma strašne štvalo, že som bola vždycky ako idiot, lebo keď sa spolužiačky bavili o hudbe, nemala som o tom ani páru, pretože hitparády ma nebavili.
Jedného dňa - boli to letné prázdniny a mala som 11 rokov tuším - som si len tak pustila CD môjho brata. Mal tam rôzne pesničky (okrem iného aj rammstein alebo nightwish, ale to ma nezaujalo.) bola tam táto pesnička https://www.youtube.com/watch?v=nkR9ELR6cpM a okamžite som sa do nej zaľúbila. Počúvala som ju 20x denne a potom mi brat z intráku stiahol celú diskografiu Sonaty Arctici a odvtedy počúvam metal :D Spočiatku som nemusela veľmi growling, čiže som sa orientovala skôr na power metal...ale neskôr aj death metal, black, aj pagan. Nebránim sa gothic rocku a teraz ma celkom aj určité skladby bavia, ale to má ešte čas...musím sa najprv vybúriť a potom nevylučujem nič :) tiež mám celkom rada vážnu hudbu - mozarta, mahlera (už len názov cyklu piesní Kindertotenlieder hovorí o bizarnosti Razz) a pod.
Návrat hore Goto down
Goth_Konigin

Goth_Konigin


Female
Počet príspevkov : 210
Age : 30
Location : Košice
Registration date : 06.08.2008

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime09.04.09 18:36

No, ja som odmalicka milovala hudbu :D No boli to najma country a rozne trampske pesnicky pri ohnicku, kedze s rodicmi som bola pravidelne kazdy tyzden na opekackach, stanovackach a tak :D To pre mna bolo najprirodzenejsie, pokojna hudba hrana na gitarke pri ohniku :) Neskor ale na mna prisla era Britney, Madonny a podobne... :D Postupne som sa preorientovala na Ine Kafe :D Horkyze Slize, Green day a Blink :D A z toho som sa zrazu supla na metal, ale netusim aka pesnicka alebo kapela ma uputala ako prva... Pocuvala som akykolvek metal, ale speed a heavy som neznasala, a doteraz k nim akosi vztah nemam... na "goth" som sa zacala zameriavat tusim po vypocuti Clan of Xymox a Bauhaus, objavila som to na nejakej stranke :D A uz to islo :D No aj tak mam slabost najma na industrial a rozne elektrofilne vecicky :D
Návrat hore Goto down
sedatívum

sedatívum


Female
Počet príspevkov : 286
Age : 31
Location : tam kde vlky davaju dobru noc...
Registration date : 10.08.2008

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime10.04.09 14:51

U nas doma, resp. skor moj otec fical na klasike - 50. roky - Elvis :D , ako mala som mala radsej skor tie gospelove, nabozenske piesne... nieze texty, lebo ich vyznamu som ako 4 - rocna nerozumela, ale ich melodia ma vedela vzdy nadchnut... potom do mna mati hustila tie jej country pesnicky a la Honza Nedved, az prislo obdobie pop music - Britney, Avril a spol.. netrvalo dlho, pretoze tito "interpreti" popularnej hudby maju ajtak skoro vsetko na jedno kopyto... omrzelo ma to.. Snazila som sa najst aj nieco ine, zazivnejsie a The Rasmus bol na svete, teda aj s Him-om, dalej Evanescence a nakoniec aj Nightwish... Dovtedy som nevedela ze nejaka gothic subkultura existuje - prvy styk s nou bol prostrednictvom mody - na nosferatu som objavila nejake saty a doplnky - to bolo pred 4-5 rokmi :D ( ked matka videla tu stranku tak skoro dostala infarkt lol! ) , potom nastala era akeho si punku/metalu az ambientu... - Konflikt, Naconazov, Visaci zamek... az k metalu - striedali sa mi obdobia power, symphonic, folk s death, black, grindom... az ma besnenie na koncertoch trosku omrzelo, resp. som sa dost vyburila a rozhliadla sa dookola...od toho punku som sa cez "akýsi" post-punk prepracovala pomocou netu az ku goth a death. rocku... tak som tu clown
Návrat hore Goto down
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime10.04.09 20:38

No ,ked uz sa sem tam spomenu ty rodicia ...tak moji boli pred rokmi depesaci (no jasne depesaco vs. metal head :D) ,ale mali radi aj ine.

Pred tromi rokmi som sa ja s momou zhodla v hudbe (co sa casto nestava)......The Cure...je jednou z jej srcoviek a ,ked som jej z netu vtedy stiahla piesen Love Song ,tak sa nad nou opät nadchla.Mne sa to zapacilo tiez a teraz nepochybne patri medzi moje naj skupiny. Ako v niecom sa zhodneme v niecom nie .....teraz mozno odbocim od hl. temy ......aj poviem (hehe napisem) ,ze ma dost podobny vkus,ba v niecom az rovnaky so mnou .... napr. jej mozno naj naj film je Dracula (ano,ano ten s Gerym Oldmanom) a ja som ho videla ,ked som bola este len v perinke :D a vtedy sa mi smiali ,ze som sadisticke detsko ,lebo ma vedeli uspat len Ovocnickovia a Dracula respektivne zvuky z filmy ako jeho chrapcanie a bezanie potkanov atd.

Asi do 10-11 rokov ma hudby nezaujimala ...mozno rak som pocuvala co prislo ,ale zapacil sa mi videoklip -Tarji Turunen -My Winter Storm -a este videoclip Nightwish: Amaranth ...zacalo som hladat ..hladat ...a ani neviem jak som doslo aj ku katerorii XIII.Stoleti ...temnejsie(no v tom slove nemyslite na rezanie zil, zle nalady atd.) ,ale mne sa pacia hudobne nastroje ako organ ,husle a este ak sa to skombinuje s el. getarami ...s muzskym hlasom ....tak to sa neda nepocuvat .....no a The Cure som uz spomenula ...za to moze moja mama .Povedala ,ze sa kedysi obliekala do cierneho ...,ci kvoli The Cure alebo Depeche Mode...neviem ...mozno to mali vsetko aj dokopy pozlievane ...moc sa o tych temach nerozpravam s nou ...to skor s babkou mojou s ktorou sme rozoberali temu EMO ...a s nou sa pozhovaram ....a ona je jeden s tych prikladov ,ze aj ,ked nebola EMO,goth atd. podla delenia ludi ....nosila jednu dobu temer vzdy ciernu ..no aspon si ju furt kombinovala s farbami .

Zrejme sa ten vkus na veci casto aspon trosicku dedi :D Ospravedlnujem sa za dlhsi text . ...a pardon ak by nahodou povykukovali tlacove chybycky.
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime11.04.09 11:46

ts sa nerovna c :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime11.04.09 11:54

scratch ...presla som si to dvakrat a stale neviem najst tu chybu ... scratch ...POZOR SLEPNEM !!!
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime11.04.09 23:17

ja uz neviem, som asi zase bol na nete na telefone so zalepenymi ocami sorac :D
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime12.04.09 12:05

Ech !!!! ...sak ty dostanes!!! Evil or Very Mad ........ty musis byt hrozne na techniku ...telefony,pc ...ides s dobou no. .........Ale to je uz od temy ...taze nic.
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime12.04.09 15:11

no aj hej, obzvlast ked mam neobmedzeny net v telefone tak komu by a chcelo z postele ku kompu stavat :D
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime12.04.09 18:49

proste technologicka degeneracia v praxi. lol!
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime12.04.09 19:52

no co, playstation generation :*1:
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika




Female
Počet príspevkov : 333
Age : 29
Location : PO
Registration date : 18.01.2009

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime12.04.09 21:59

What a Face What a Face What a Face . ....to je doba!!!

A neobmedzeny net???....nooo tak to by som asi ani ja nechcela stavat z postele. :D........a este ,ak mas velkonocne dobroty :D
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime12.04.09 23:12

nie, po tie som vstat musel, tie som v posteli nemal Laugh
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Sponsored content





váš hudobný vývoj? Empty
OdoslaťPredmet: Re: váš hudobný vývoj?   váš hudobný vývoj? I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
váš hudobný vývoj?
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» vyvoj goth subkultury

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Music :: Gothic Music-
Prejdi na: