Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 obuv :)

Goto down 
+33
Semiriane
El_Diabl0
QueenMisery
Kisha
Lee.Underground.Manson
dIGIMURDER
foggy
Dwa®f
moulinka
KeNaCo
Lili
sinner
RavenHeart
Quietus
Shuleek
Umbra
Equilibrius
Mystique
Black Cobra
Michael Eyres Valkrie
silmarill
AloneSoul
dysharmonya
WILDEWALDER
Veronika
Chloë Noir
Goth_Konigin
Martin
sedatívum
morbid-princess
Morty
Erewan
bebe
37 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Werevolf

Werevolf


Male
Počet príspevkov : 33
Age : 30
Location : Slovensko
Registration date : 19.03.2011

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime23.03.11 23:27

... tieto su fakt uzasne aj ked trochu trva nes si na ne clovek zvykne :) .... inac pekna foto What a Face
Návrat hore Goto down
zombik

zombik


Male
Počet príspevkov : 149
Age : 46
Location : PN
Registration date : 26.01.2011

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime24.03.11 0:12

... juuuj to je fakt dobre foto :) Slecna si viditelne uzivala :)
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime24.03.11 20:03

Dnes som si kúpila nové topánočky. Trochu zvláštne je, že aj keď sú o dve čísla menšie, ako bežne nosím, sú mi tak akurát...
A za neuveritešných 75 centov je to podľa mňa fakt pekný úlovok. :)

obuv :) - Stránka 8 409d5aa505_74718358_o2
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime24.03.11 21:42

Za tú cenu by aj šnúrky boli dobrý úlovok. Surprised
Návrat hore Goto down
zombik

zombik


Male
Počet príspevkov : 149
Age : 46
Location : PN
Registration date : 26.01.2011

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime24.03.11 22:15

75 centov? Wow ... a vsetci hovoria ze lacno bolo za komusov :)
Návrat hore Goto down
Semiriane

Semiriane


Female
Počet príspevkov : 50
Age : 28
Location : ...veľmi blízko a zároveň veľmi ďaleko...
Registration date : 02.06.2010

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime24.03.11 23:13

Jeej pekny kusok :) a za tu neuveritelnu cenu perfektny Thumb Up To z nejakeho sekaca?
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime25.03.11 1:12

Black Cobra napísal:
Za tú cenu by aj šnúrky boli dobrý úlovok. Surprised

asi tak Laugh

chloe - pekny vyber, akuratny styl a aspon to nie je take otrepane ako klasicke tazke boty :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime25.03.11 15:15

Jj..sekáč...aaa..milujem sekáče..moje najobľúbenejšie veci mám zo sekáča..dokonca aj Tripp sukňu...len za 3 ečka...Fakt...čo tam po nosferatu a iných obchodoch :D
Morty: No..ja by som chcela aspoň jedny také otrepané ťažké boty, nakoľko po nich slintám už odkedy si brat kúpil prvé steelky :D Ale ja som skromný tvor a vystačím si aj s takýmto...a pravda no..aspoň to nie je otrepané...:D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime25.03.11 18:48

klasika, kazdy chce prave to co nema :D
mne osobne desne vadia stereotypy v styloch cize z mojho pohladu je nosenie klasickych tazkych bot v principe trapne a fadne Laugh horsie uz su snad len new rocky (teda tie klasicke s vysokou podrazkou, nad tymi cowboyskymi slintam uz dlho Laugh ) a kozene sidovice
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Iris De Sang

Iris De Sang


Female
Počet príspevkov : 156
Age : 40
Location : Praha
Registration date : 19.02.2009

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime26.03.11 13:37

otrepané, neotrepané, aspoň mi je v nich jedno, či idem po blate alebo červenom koberci. nemusím obchádzať každú mláčku a nestonem pri každom našlapnutí na najmenší kamienok ako v iných topánkach, kde hrúbka podrážky = hrúbke prézlov zo šnicla scratch
Návrat hore Goto down
http://www.akomaestenepoznate.blog.cz
Semiriane

Semiriane


Female
Počet príspevkov : 50
Age : 28
Location : ...veľmi blízko a zároveň veľmi ďaleko...
Registration date : 02.06.2010

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime26.03.11 14:10

Chloe : Tak to sme sa nasli :D Ja som si akurat dnes kupila take sietkovane tricko za 50 centov. V nosferatu by som zan dala aspon 10 eur :) takze maximalna spokojnost. A aj tak sa daju v sekacoch najst zachovale veci :) a z celeho mesta asi najoriginalnejsie kusky :) teda nie asi ale urcite :) a zo vsetkych veci co odtial mam som este nestretla a ani na fotkach nevidela nikoho s takymi istymi :) Dokonca aj kanady tam minule mali za 80 centov :D neuveritelne...
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime28.03.11 8:29

Semiriane: Ja som v sekáči našla sieťovaých tričiek už dosť :D
A čo sa obuvi týka..zvyčajne tam vidím také boty, čo by som brala všetkými desiatimi, dokonca aj platformy tam neraz boli za pár centov..ale zase...ja a moje veľké nohy, to je ťažké nakupovanie :D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Semiriane

Semiriane


Female
Počet príspevkov : 50
Age : 28
Location : ...veľmi blízko a zároveň veľmi ďaleko...
Registration date : 02.06.2010

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime28.03.11 22:09

Chloe : Ano byva tam tych sietkovych dost, ale ja mam take specialne z predu je ovesane takymi ozdobnymi vecickami a vzadu je taka zaujimava snurovacka a za 50 centov :) juj :) len nwm ako ho budem nosit kedze je priesvitne :D a aby som nebola uplne off topic tak spat k botam. Platformy? To vazne? Ooooch tak na ne som u nas este nenarazila Sad A to kolkatku mas nohu ked s tym mas az taky problem?

Ja mam zatial len klasicke steely 10dierkove pod rifle a 20 dirkove s prackami, tie su aj vybijane, ale nosim ich len na akcie, pretoze neznasam tie pohlady co sa za mnou otacaju :D Inak chodim v obycajnych ciernych adidaskach (neznasam ich ale co uz) :D A este samozrejme- ciny. Z tych mam uplne vydrate paty co ich stale nosim Wink
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime29.03.11 9:54

Semiriane: No a..šak podprsenka pod to a ideš :D
No...tak zvyčajne nosím 41-tky, ale zase...nakupujem made in china, takže mala som boty menšie, väčšie...veď tie nové sú 39 a sú mi tak akurát...a ďalšie kvalitné boty som mala tiež 39, čo boli kupované na stužkovú...takže ja vlastne ani neviem aké big feet vlastne mám :D
A jooo..číny..to je moja klasika...ale neviem zohnať také tie vysoké za dobrú cenu..conversy rozhodne nikdy...zničia sa rovnako rýchlo a stoja 10x toľko..totálna zbytočnosť si myslím :D

A adidasy? hehe..no ale ved prečo nie..ja mám tiež nejaké tie normálne botasky...a mala som aj biele skejty s takou podivnou lebkou, aj keď popravde..mala som ich na nohách asi dvakrát :D no jo...ale tak vysveľtuj mame, že také nosiť nebudeš, jedine možno v prípade, ak by boli čierne :D :D


Naposledy upravil Chloe dňa 31.03.11 9:31, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Semiriane

Semiriane


Female
Počet príspevkov : 50
Age : 28
Location : ...veľmi blízko a zároveň veľmi ďaleko...
Registration date : 02.06.2010

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime30.03.11 15:53

Chloe: Podprsenka? :D niee to nie. Po prve nie som taka odvazna a po druhe ani nemam co ukazovat :D Wau tak to mas riadne labky:) to aka si vysoka?:D Joj vsetci su taky velky a ja take krpate cudo Sad A k tym cinam- ja som si tento tyzden kupila take tie vyssie v cinaku za 5,50 , ale su take cudne. Nemaju celu spicku a aj sa tak cudne viazu.Ale videla som ich v inom cinaku ze zlava a 10 eur takze az tak nelutujem, ze som ich kupila a dakde ich uz len vynosim.Na vencenie stacia :D No a conversy som nikdy nemala a ani nikdy nechcem,lebo viem aka to je kvalita :D K tym mamam...jasne :D to pozname.Preto ta moja ma prisny zakaz mi cokolvek kupovat. A co nosis cez taky den, zee...ja neviem...prsi,ale je teplo? Na nejake cizmy to nie je, na ciny tiez.Vtedy ja vyuzivam made in china botasky.Teda teraz mam tie adidasky,ale uprimne...aj tie su v takej kvalite ako z cinaku.
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime30.03.11 19:21

mno, ja len ze mam jedny a tie iste conversy 4ty rok a az teraz sa zacinaju nicit Wink je sice pravda, ze ich nenosim pravidelne ale boli obdobia kedy dostali zabrat... ono o pohodli sa az tak hovorit neda, ale kvalita materialu spravi svoje
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime31.03.11 9:31

Semiriane: No..ukazovať by som veľmi asi ani ja nemala čo ukazovať...nevadíííí..
A hej..labky mám poriadne...tie najhošie veci som zdedila po fotríkovi...veľké nohy a vlkolačie obočie :D Poteší...(ale ok..na gény sa nesťažujem, lebopolovica rodiny z otcovej strany sú rôzne druhy čiernoodencov a iných podivínov, dokonca aj môj otec chodil tiež stále len v čiernom..sranda :D Z maminej ..samá nuda :D).
Tak vysoká sm..vždy som písala že 174-175, ale naposledy u lekárky som merala vraj len 172...podľa mňa má zle nastavený ten meter na dverách, lebo keď mi doma aj v škole vyšlo narovnako, len u nej stále inak tak neviem neviem :D
Ja mám tiež také nejaké vyššie od číňaka, a špička je len taká..divná...pokruhovitá...ale iné nemali...síce mi tam už rok stoja,lebo do nich nemám šnúrky (chcem ploché šnúrky a nie tie hnusné okrúhle...tie nemám rada :D). Ale čo...ponosím..keď som bola schopná chodiť v dlhej sukni a číňakoch, ponosím fakt všetko :D
A tak..bežný deň ke´d prší? tak to viac také casual...lebo treba na hlavu šilovku nahodiť...mne sa vo vlhku hrozne krútia vlasy a pri terajšej dĺžke to vyzerá katastrofálne :D Takže vtedy som inkognito :D

Morty: Fakt? Tak to je fajn potom..ja vlastné skúsenosti nemám, len viem, že som mala kamošky, ktorým sa zničili dosť rýchlo...ale tak nosili ich každý deň, a dokonca aj na telesnú, takže to môže byť aj tým...
Ale aj tak sú podľa mňa výhodnejšie obyčajné číňaky :D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime31.03.11 16:41

Ja musím tiež obhájiť Conversy...
Mám kožené vysoké, už asi 4 roky (?)...neviem,kúpila som ich tiež v sekáči asi za 150 korún (staré dobré časy,keď ešte boli koruny..), chudáci,ani nevedeli aký poklad tam majú..a boli úplne nové, ešte aj s nálepkami a neschodené..čiže som mala šťastie..
nenosím ich často, občas mám frekventované obdobia na ne, ale držia sa veľmi dobre...
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime01.04.11 8:07

Dobre dobre..kožené sú určite trochu o inom. Skôr som myslela také tie obyčajné plátené...ako tie čínaky :D Dobre..tie tiež vydržia o niečo dlhšie ako tie lacné, ale myslím, že aj porovnám cenu, aj tak mi číňaky vyjdu lacnejšie, aj keď si kupim viac párov :D
To mi pripomína, že žiadne nemám...sakra..kde sa tu dajú kúpiť také obyčajné ale trochu vyššie?
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Erewan

Erewan


Female
Počet príspevkov : 747
Age : 32
Location : Jaskyňa pLná Netopierow
Registration date : 16.08.2008

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime01.04.11 21:40

v deichmane majú tie kotníkové, lepšie ako v číňanovi-lebo nesmrdia tak po gume a lepidle a hlavne na nich nie su tie ich priblble cinske napisy tupu Jang-c'-tiang :D
a tiež inak dobre držia, mne vydržali 2 letá plus suché jesene :)
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Chloë Noir

Chloë Noir


Female
Počet príspevkov : 737
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 05.08.2008

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime03.04.11 11:45

Nooo..potrebovala by som skôr niečo max do tých 2-3 eur :D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
kanal

kanal


Male
Počet príspevkov : 59
Age : 34
Location : Male lednice
Registration date : 14.10.2010

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime07.04.11 18:59





prave mi dosli nove hracky ;D uz sa mi nechcelo furt snorovat tak som si kupel nieco na zips...
Návrat hore Goto down
foggy

foggy


Male
Počet príspevkov : 256
Age : 103
Location : PO
Registration date : 02.02.2010

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime08.04.11 0:46

aj ja chcem Laughing
Návrat hore Goto down
Semiriane

Semiriane


Female
Počet príspevkov : 50
Age : 28
Location : ...veľmi blízko a zároveň veľmi ďaleko...
Registration date : 02.06.2010

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime08.04.11 23:57

Chloe: Ale isto na tom nie si az tak zle ako ja, ale tak nemusime to tu tak verejne riesit :D ...Z vlkolacieho obocia si nic nerob- nie si sama, ja som ho zdedila asi tiez po otcovi...
Fuu tak to mas teda sympaticku rodinku, nie ako ja. Ale nestazujem sa :D A k tym metrom u doktoriek-oni to asi vsetky nevedia nadstavovat pretoze aj ja som tam vzdy uplne ina ako vsade inde. Ty si vsak aspon vysoka, to je pekne. Ja som totalny krpec Sad
Hehe mam taky pocit, ze ciny mame tie iste :D z tvojho opisu to presne sedi :D Joo ja si tiez chcem kupit ploche snurky, taketo okruhle sa do cin vobec nehodia. Ja som si uz aj v steeloch snurky vymenila za ploche :D Joj a vlasy...ooch nieco mi hovor.Ja si ich musim kazdy den zehlit, lebo su typu ani rovne, ani vlnite a ani kudrnate- nieco ako po vybuchu bomby alebo po zasiahnuti eletrickym prudom, jednoducho kazdy vlas inde. Vo vlhkom pocasi to je doost problem.
Návrat hore Goto down
Iris De Sang

Iris De Sang


Female
Počet príspevkov : 156
Age : 40
Location : Praha
Registration date : 19.02.2009

obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime09.04.11 16:34

Semiriane napísal:
Chloe: Ale isto na tom nie si az tak zle ako ja, ale tak nemusime to tu tak verejne riesit :D ...Z vlkolacieho obocia si nic nerob- nie si sama, ja som ho zdedila asi tiez po otcovi...
Fuu tak to mas teda sympaticku rodinku, nie ako ja. Ale nestazujem sa :D A k tym metrom u doktoriek-oni to asi vsetky nevedia nadstavovat pretoze aj ja som tam vzdy uplne ina ako vsade inde. Ty si vsak aspon vysoka, to je pekne. Ja som totalny krpec Sad
Hehe mam taky pocit, ze ciny mame tie iste :D z tvojho opisu to presne sedi :D Joo ja si tiez chcem kupit ploche snurky, taketo okruhle sa do cin vobec nehodia. Ja som si uz aj v steeloch snurky vymenila za ploche :D Joj a vlasy...ooch nieco mi hovor.Ja si ich musim kazdy den zehlit, lebo su typu ani rovne, ani vlnite a ani kudrnate- nieco ako po vybuchu bomby alebo po zasiahnuti eletrickym prudom, jednoducho kazdy vlas inde. Vo vlhkom pocasi to je doost problem.

buď rada, že si krpec, mať výšku nie je bohvie čo. Pri mojich 181 cm si nekúpim ani gate, ani tričko s dlhým rukávom, aby mi to sedelo. Gate ešte jak tak splaším, chce to riadnu trpezlivosť, ale tričká absolútne. ak sedia rukávy, tak na šírku by som sa doň zmestila minimálne dva krát. ale zas mohlo by to mať jednu výhodu.. ak by si mala lupiny, vačšina ľudí by ich v tej výške nedovidela. :D
Návrat hore Goto down
http://www.akomaestenepoznate.blog.cz
Sponsored content





obuv :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   obuv :) - Stránka 8 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
obuv :)
Návrat hore 
Strana 8 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Gothic :: Goth Style-
Prejdi na: