Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 Na čo práve myslíte?

Goto down 
+32
Lee.Underground.Manson
foggy
Morena Felis
Orrin Berzerk
Dwa®f
RavenHeart
KeNaCo
Mystique
Umbra
Shuleek
dysharmonya
Michael Eyres Valkrie
AloneSoul
WalkingCorpse
sedatívum
Black Cobra
Erewan
silmarill
F.W.Murnau
Iris De Sang
LizzieBathory
Transilvania
without emotions
asad
Veronika
Goth_Konigin
oziris.dreaming
Morty
Gothic_17
bebe
Martin
Chloë Noir
36 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Next
AutorSpráva
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime04.09.10 11:38

Foggy napísal:
u silneho paralyzera mas sancu dat silnejsiu ranu nez keby si dal obuskom po papuli Razz . ale zas drahe a velke to je scratch

Že si si ešte nedal teleskopom po stehne? (no čo len som to skúšal)
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 43
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime04.09.10 11:42

Chloe napísal:
díky za odporúčania :D Ale snád to nebude žiaden psychopat a nič z toho nebude potrebné. A dúfam, že aspoň to počasie vyjde. Len tak mimochodom..nevie niekto o nejakej peknej lokalite v Košiciach alebo v okolí?

len tak, ma napadlo, videla si nejake jeho prace, referencie? inak samozrejme drzim palce a som cyclops na vysledok :)
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
foggy

foggy


Male
Počet príspevkov : 256
Age : 103
Location : PO
Registration date : 02.02.2010

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime04.09.10 12:24

vsetci sa tesime s tebou Chloe What a Face
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime04.09.10 23:55

Že mi definitívne skončila brigáda u otca a on mi ešte visí 380eur a netuším kedy ich dostanem... a že si musím hladať nejakú novú prácu/brigádu/čokolvek... Dead
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Male
Počet príspevkov : 169
Age : 32
Location : Somwhere between heaven and hell
Registration date : 18.09.2008

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime07.09.10 11:29

Myslím nato že okolo vysokej je viac vybavovačiek než som si pôvodne myslel. Neutral
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime07.09.10 13:36

Martin napísal:
Myslím nato že okolo vysokej je viac vybavovačiek než som si pôvodne myslel. Neutral
toto aj mňa dnes dosť prekvapilo...
Návrat hore Goto down
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 102
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime07.09.10 13:38

Black Cobra napísal:
Martin napísal:
Myslím nato že okolo vysokej je viac vybavovačiek než som si pôvodne myslel. Neutral
toto aj mňa dnes dosť prekvapilo...

Tak to uz v zivote chodi.. nic sa same nespravi Razz
Návrat hore Goto down
bebe

bebe


Female
Počet príspevkov : 387
Age : 35
Location : frogpond
Registration date : 25.09.2008

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime07.09.10 13:50

ma prekvapilo ze aj niektori moji znami si myslia ze goth je o tom co citis a nie o tom co pocuvas...gothic metal rulezz
omg Suicide
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime07.09.10 14:52

Laugh

to maju asi na svedomi tie blogy nadejnych ghotyciek co hladaju nabozenstvo v tom, ze sa oblecu ako kravy a hudba je druhorada, ved staci pocuvat mansona a good charlote Laugh

niektore veci sa asi nezmenia
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Anonymný
Anonymný




Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime08.09.10 18:14

Myslím, že by ste mohli rátať aj najmenej registrovaných účastníkov( Renegates), to by som vždy vyhral, bo vždy keď sa lognem, tak sa všetci logoutnu... :)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime08.09.10 18:26

bebe napísal:
ma prekvapilo ze aj niektori moji znami si myslia ze goth je o tom co citis a nie o tom co pocuvas...gothic metal rulezz
omg Suicide

A ja som prekvapený,že cítiš....taká praváááá.........
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime09.09.10 12:57

Že som dnes ráno zistil že žijeme v totalitnom štáte ktorý je riadený zákazmi a sere na ludí, neexistuje tu žiadna politycká kultúra, máme vládu plnú nekompetentných idiotov čo rozhodujú o veciach ktorým nerozumejú, a že na naj významnejších postoch sú krátkozraký ludia ktorý rozhodujú unáhlene, bez ohladu na následy a ide im len oto aby uchlácholili dementných dôchodcov a chorobne naivných moralistov... Tento štát smeruje do riadnej prdele...

Pozdravujem pána Lipšica. Takéto hovadiny čo zavádza by ani Mečiar,Fico a Slota spoločnými silami nevymysleli!
Návrat hore Goto down
foggy

foggy


Male
Počet príspevkov : 256
Age : 103
Location : PO
Registration date : 02.02.2010

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime09.09.10 13:19

:D daj nejaky link na to co urobili, tento tyzden som nejako pomimo Laughing
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime09.09.10 14:26

Plošný zákaz vlastníctva poloautomatických zbraní. Krátkych aj dlhých. a zrušenie športových a zberatelských vínimiek... Kôli tomu že niekto v blave zabil pár problémových cigáňov ktorý nikomu nechýbajú teraz robia z každého športovca, zberatela alebo iného majitela zbrane psychopata a potencionálneho zločnca. Ten Idiot chce úplne zabiť strelecké športy na slovensku a pripraviť zberatelov zbraní o tisíce eur. Len aby si zabezpečil kariéru.
Návrat hore Goto down
foggy

foggy


Male
Počet príspevkov : 256
Age : 103
Location : PO
Registration date : 02.02.2010

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime09.09.10 15:24

no to je vazne kokot Evil or Very Mad kiez by skapal jak ti cigani.
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime09.09.10 16:40

Dnes idem podpísať petíciu tak dúfam že to zaberie lebo takéto zákony už v pár štátoch boli a vždy to situácu výrazne zhoršilo... Stúpla násilná kriminalita, množstvo nelegálnych zbraní, ludia stratili možnosť brániť sa. Nehovoriac otom že unás je to proti ústave...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime09.09.10 20:06

No to dúfam, že nezabije niekto niekoho vidličkou, lebo jesť len lyžicou by som nechcel...

KDH strana pedofilných prisluhovačov Mad zakáže aj žiť...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime11.09.10 20:53

Cult 159 :) Rozmýšlam či ich vyrábajú aj 44, lebo by som ich rád kúpil no neviem ich zohnať, neviete niekto pomôcť. Teraz mám Roteny, ale tie Culty sa my páčia viac... Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
dysharmonya

dysharmonya


Female
Počet príspevkov : 221
Age : 36
Location : Ziar nad Hronom, SVK
Registration date : 09.08.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime12.09.10 23:03

tento tyzden si planujem znova zapliest dready .. wish me luck .. som z toho dost nervous XDD

btw

http://www.raycaesar.com/

toto som dnes nasla ... uzasne O.O
Návrat hore Goto down
http://zomboid.blog.cz
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime13.09.10 21:59

Myslím nato aký je tréning dôležitý... Sad Skoro mesiac som nebol na žiadnej akcii a včera to bolo vidno. Zlé držanie tela, svalová pamäť prakticky žiadna, reakčný čas viac ako pol sekundy, neschopnosť zachovať klud, žiadna chladnokrvnosť, plinulosť pohybov katastrofálna, nepozornosť, nesústredenosť, unáhlené a nepremyslené jednanie, zle zorganizovaný eqip... Normálne som nasratý na seba. Evil or Very Mad Musím začať makať.
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 43
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime13.09.10 22:12

Black Cobra napísal:
Myslím nato aký je tréning dôležitý... Sad Skoro mesiac som nebol na žiadnej akcii a včera to bolo vidno. Zlé držanie tela, svalová pamäť prakticky žiadna, reakčný čas viac ako pol sekundy, neschopnosť zachovať klud, žiadna chladnokrvnosť, plinulosť pohybov katastrofálna, nepozornosť, nesústredenosť, unáhlené a nepremyslené jednanie, zle zorganizovaný eqip... Normálne som nasratý na seba. Evil or Very Mad Musím začať makať.

no nevidim do toho, ale hold asi plati - tazko na cvicisku, lahko na bojisku Cool
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
KeNaCo

KeNaCo


Male
Počet príspevkov : 142
Age : 33
Location : Trebisov
Registration date : 27.08.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime14.09.10 0:17

Martin napísal:
Myslím nato že okolo vysokej je viac vybavovačiek než som si pôvodne myslel. Neutral
A to si predstav ze byvas na vychode a behas na vybavovacky do Brna...

Inak dnes mi niekto povedal ze rubem vysoko. A ja som si spomenul na jednu myslienku ktoru som kdesi cital/pocul: "Treba rubat najvyssie ako sa da!.." a teraz to ma dve pokraovania:
"Aby sa clovek pocas padu mohol naucit lietat!"
"Aby nikto kto sa pozera na ten pad nikdy nezabudol!"

Mna by zaujimalo ktore ukoncenie sa vam paci viac??
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 43
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime14.09.10 8:27

KeNaCo napísal:
Martin napísal:
Myslím nato že okolo vysokej je viac vybavovačiek než som si pôvodne myslel. Neutral
A to si predstav ze byvas na vychode a behas na vybavovacky do Brna...

Inak dnes mi niekto povedal ze rubem vysoko. A ja som si spomenul na jednu myslienku ktoru som kdesi cital/pocul: "Treba rubat najvyssie ako sa da!.." a teraz to ma dve pokraovania:
"Aby sa clovek pocas padu mohol naucit lietat!"
"Aby nikto kto sa pozera na ten pad nikdy nezabudol!"

Mna by zaujimalo ktore ukoncenie sa vam paci viac??

skor to prve, osobne mi skodoradost az tak dobre nerobi Cool
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
dysharmonya

dysharmonya


Female
Počet príspevkov : 221
Age : 36
Location : Ziar nad Hronom, SVK
Registration date : 09.08.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime14.09.10 10:45

rubat vysoko ... to som napr. ohladne skoly pocula niekolkokrat ....

"nechod na gympel, nedostanes sa, a ak aj bude to TAZKEEEE" {ucitelka chemia, samo ze som sa dostala, a bola som v stvrtine najlepsich na prijimackach, maturitu mam}

vysoka- "vy sa hlasite na vysoku?" ..... {a znova som sa dostala, tento rok ma budu cakat statnice, snad to vypali, ucit sa ucim, bakalarku pisem, nebojim sa}


btw na zakladnej som tusim trojku nemala nikdy{na vysvedceni} a na strednej len parkrat, lebo som mala periody "mne sa proste nechce ucit" a "ja do tej skoly pridem nacas -whops, uz je tristvrte?" xD

Návrat hore Goto down
http://zomboid.blog.cz
KeNaCo

KeNaCo


Male
Počet príspevkov : 142
Age : 33
Location : Trebisov
Registration date : 27.08.2009

Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime14.09.10 11:20

dysharmonya napísal:
rubat vysoko ... to som napr. ohladne skoly pocula niekolkokrat ....

"nechod na gympel, nedostanes sa, a ak aj bude to TAZKEEEE" {ucitelka chemia, samo ze som sa dostala, a bola som v stvrtine najlepsich na prijimackach, maturitu mam}

vysoka- "vy sa hlasite na vysoku?" ..... {a znova som sa dostala, tento rok ma budu cakat statnice, snad to vypali, ucit sa ucim, bakalarku pisem, nebojim sa}


btw na zakladnej som tusim trojku nemala nikdy{na vysvedceni} a na strednej len parkrat, lebo som mala periody "mne sa proste nechce ucit" a "ja do tej skoly pridem nacas -whops, uz je tristvrte?" xD

ja som tiez siel na gympel a setci ze jak to bude, a nehovorim nebol som najlepsi vo vsetkom, ale v tom co potrebujem(informatika)som bol v top 3.. a teraz som si dal zasa VUT Brno a je zaujimave ako sa aj vlastna rodina vyfarbila s ich postojmi: "Naco ma na taku dobru a financne narocnejsiu skolu??" Ale som rad, lebo ma to aspon nuti im vsetkym ukazat..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Na čo práve myslíte? - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Na čo práve myslíte?   Na čo práve myslíte? - Stránka 20 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Na čo práve myslíte?
Návrat hore 
Strana 20 z 26Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Miscellanous :: Rôzne-
Prejdi na: