Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 SLAYER v kostole

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
zombik

zombik


Male
Počet príspevkov : 149
Age : 46
Location : PN
Registration date : 26.01.2011

SLAYER v kostole Empty
OdoslaťPredmet: SLAYER v kostole   SLAYER v kostole I_icon_minitime02.04.11 11:16

A ze metalisti su fanatici :)

Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

SLAYER v kostole Empty
OdoslaťPredmet: Re: SLAYER v kostole   SLAYER v kostole I_icon_minitime02.04.11 12:30

týchto klipov som videl na nete x, tie s drum n bass muzikou sú šak lepšie.
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Werevolf

Werevolf


Male
Počet príspevkov : 33
Age : 30
Location : Slovensko
Registration date : 19.03.2011

SLAYER v kostole Empty
OdoslaťPredmet: Re: SLAYER v kostole   SLAYER v kostole I_icon_minitime02.04.11 13:02

Ja som raz bol na takomto niecom niekaka sekta tu u nas v pp mala nieaky "koncert" :D :D a zo zvedavosti som tam vosiel usadil sa a po piatich minutach som bol na smrt vystraseny :D satanisti na tichto ludi ani zdaleka nemaju :D a najlepsie bolo to ze ked som chcel odist tak ma nechceli pustit von :D :D dvere odomkli az ked som im tam vipic...val odvtedy sa im oklukou vyhybam SLAYER v kostole 385873
Návrat hore Goto down
zombik

zombik


Male
Počet príspevkov : 149
Age : 46
Location : PN
Registration date : 26.01.2011

SLAYER v kostole Empty
OdoslaťPredmet: Re: SLAYER v kostole   SLAYER v kostole I_icon_minitime02.04.11 14:34

Werevolf napísal:
Ja som raz bol na takomto niecom niekaka sekta tu u nas v pp mala nieaky "koncert" :D :D a zo zvedavosti som tam vosiel usadil sa a po piatich minutach som bol na smrt vystraseny :D satanisti na tichto ludi ani zdaleka nemaju :D a najlepsie bolo to ze ked som chcel odist tak ma nechceli pustit von :D :D dvere odomkli az ked som im tam vipic...val odvtedy sa im oklukou vyhybam SLAYER v kostole 385873

Si sa poucil :) Toto inak robia aj ty predajci co ponukaju rozne "zajazdy". Nalozia dedkov a babky do autobusu .. odvezu daleko ... zavru do miestnosti kde ponukaju tovar a ked babky nekupia tak ich nechcu odviest domov :) Popri tom tam maju nasadenych hercov ktori akoze sialene nakupuju a vystrajaju a samozrejme je tam zamknute aby nemohli utiect. No sila
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

SLAYER v kostole Empty
OdoslaťPredmet: Re: SLAYER v kostole   SLAYER v kostole I_icon_minitime03.04.11 16:22

naje-b-ať im...
Návrat hore Goto down
Iris De Sang

Iris De Sang


Female
Počet príspevkov : 156
Age : 40
Location : Praha
Registration date : 19.02.2009

SLAYER v kostole Empty
OdoslaťPredmet: Re: SLAYER v kostole   SLAYER v kostole I_icon_minitime04.04.11 17:34

zombik napísal:
Werevolf napísal:
Ja som raz bol na takomto niecom niekaka sekta tu u nas v pp mala nieaky "koncert" :D :D a zo zvedavosti som tam vosiel usadil sa a po piatich minutach som bol na smrt vystraseny :D satanisti na tichto ludi ani zdaleka nemaju :D a najlepsie bolo to ze ked som chcel odist tak ma nechceli pustit von :D :D dvere odomkli az ked som im tam vipic...val odvtedy sa im oklukou vyhybam SLAYER v kostole 385873

Si sa poucil :) Toto inak robia aj ty predajci co ponukaju rozne "zajazdy". Nalozia dedkov a babky do autobusu .. odvezu daleko ... zavru do miestnosti kde ponukaju tovar a ked babky nekupia tak ich nechcu odviest domov :) Popri tom tam maju nasadenych hercov ktori akoze sialene nakupuju a vystrajaju a samozrejme je tam zamknute aby nemohli utiect. No sila

a ja som si doteraz myslela, že dóchodci sú tak pri penázoch, hehehehehe
Návrat hore Goto down
http://www.akomaestenepoznate.blog.cz
Sponsored content





SLAYER v kostole Empty
OdoslaťPredmet: Re: SLAYER v kostole   SLAYER v kostole I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
SLAYER v kostole
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Miscellanous :: Trochu humoru-
Prejdi na: