Slovakia Gothic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

 

 COMBICHRIST + MORTIIS

Goto down 
+9
Mirage
Dwa®f
Black Cobra
Atreid
silmarill
Iris De Sang
Morena Felis
Michael Eyres Valkrie
Mystique
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime28.02.11 17:07

chválim si :)
Andy mi podal ruku (chichi)
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 42
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime28.02.11 17:47

Michael Eyres Valkrie napísal:
chválim si :)
Andy mi podal ruku (chichi)

nejake fotky sa nepodarili urobit?
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime28.02.11 21:29

Super koncert. Mam palicku od Mortiisa a pol palicky od Combichristu. Andy ma chytil za plece zapozoval somnou na fotku ktora sa morene sice nepodarila (rozmazana) ale aj tak je to zazitok. A teraz sedim v praci este stale zadrbany od jeho kostymu (mam na sebe oficialnu Combichrst spinu!!! AAAA!!! Laughing ) ...A teraz nezerem. 18eur v penazenke a vyplata je 15.3.
Návrat hore Goto down
Morena Felis

Morena Felis


Female
Počet príspevkov : 58
Age : 38
Location : Kosice
Registration date : 15.06.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime28.02.11 23:29

Black Cobra napísal:
Super koncert. Mam palicku od Mortiisa a pol palicky od Combichristu. Andy ma chytil za plece zapozoval somnou na fotku ktora sa morene sice nepodarila (rozmazana) ale aj tak je to zazitok. A teraz sedim v praci este stale zadrbany od jeho kostymu (mam na sebe oficialnu Combichrst spinu!!! AAAA!!! Laughing ) ...A teraz nezerem. 18eur v penazenke a vyplata je 15.3.
.......a môžem ja za to, že ste sa obaja v tom danom inkriminovanom okamihu pohli Rolling Eyes .....džííízs 2 paličky za jeden večer...no niekto vie, kde sa postaviť Wink ...aspoň som si poťapkala andyho po pleci :D
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime01.03.11 0:54

Ja ťa z ničoho neviním. Proste nevidalo...
Mať 185cm a stáť úplne vpredu má svoje výhody :D
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime01.03.11 17:11

BC: to si ty ten zo Samsungu? Laughing
DWARF: vieščo nezobral som tam foťák, lebo som si to chcel užiť a nechcelo sa mi vláčiť celú výbavu(dávať na to pozor...). Ale teraz mi je trochu ľúto že som ho nezobral. Mohli byť pekné fotky.
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime01.03.11 21:30

Teraz myslíš tých kórejcov čo sa tam motali alebo toho dlhovlasého týpka?
Návrat hore Goto down
Morty

Morty


Male
Počet príspevkov : 1869
Age : 38
Location : mt/bb
Registration date : 16.11.2008

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime01.03.11 22:34

prvy krat po dlhej dobe mam nervy, ze som nemal cas na nejaku akciu ist :-/

v kazdom pripade ucastnikom zavidim a tesim sa aspon na fotky a popripade nejake to kvalitnejsie videjko :)
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
MADelaine

MADelaine


Female
Počet príspevkov : 29
Age : 33
Location : Absinthe Wonderland
Registration date : 20.08.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime01.03.11 22:52

Black Cobra napísal:
Super koncert. Mam palicku od Mortiisa a pol palicky od Combichristu. Andy ma chytil za plece zapozoval somnou na fotku ktora sa morene sice nepodarila (rozmazana) ale aj tak je to zazitok. A teraz sedim v praci este stale zadrbany od jeho kostymu (mam na sebe oficialnu Combichrst spinu!!! AAAA!!! Laughing ) ...A teraz nezerem. 18eur v penazenke a vyplata je 15.3.

Ak máš tu zlomenú paličku od Combíkov tak ja mám druhú polku Razz
ja ani neviem ako a Andy ma na konci vytiahol na podium, tancovať s Combichrist bola sila :D
Musím uznať, že koncert bol skvelý a popravde som rada, že bolo málo ľudí, nemusela som sa tlačiť, bola som hneď pri pódiu a užívala si to :)
Na to, že Mortiisa vôbec nepočúvam uznávam, že aj on bol skvelý, jedna z najlepších akcií na SR, teda tých na ktoré som mala možnosť sa dostať :)
ďakujem organizátorom
Návrat hore Goto down
silmarill

silmarill


Male
Počet príspevkov : 1079
Age : 112
Location : presne tu.
Registration date : 19.03.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime01.03.11 23:48

Michael Eyres Valkrie napísal:
chválim si :)
Andy mi podal ruku (chichi)
a vrátil si mu ju? Razz

celkom vám závidím, nebyť zlého kapitalistického vykorisťovateľa tak som mohol mať skvelý zážitok aj ja.
šupnite aspoň foto...
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime02.03.11 0:34

silmo: jasné Razz čo iné mi zostávalo. Ale bol som aspoň zaprášený od neho Laughing
BC: Teba ak si čakal na autobusku s pekne opitým chlapom(ten čo trieskal na bubny počas combíkov) a s Elvisom... Ja som tam stál s kamarátkou.
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime02.03.11 1:42

Jááááááj. Tak bodaj by som ťa spoznal keď ti do xichtu nevidno... Aj keď mňa bolo vidlo len preto že som si shemag zabudol na ubytovni...

A ten opitý týpek to bol: Qx-Rh85. Nejak mu po odchode udrel chlast do hlavy... 20 minút pred tým sa s ním ešte dalo normálne baviť.

MADelaine: mám rúčku ak máš ten druhý koniec tak to máme tú istú paličku. :)

Bolo tam teda dosť ludí z tohto (a jeden aj z iného) fóra. Na budúce sa treba dohodnúť nech o sebe vieme.
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime02.03.11 1:51

sa divíš? v tej zime? Laughing
som bol rád že vôbec jestvujem. Hej..udrelo v autobuse mal dobré zádery Wink
Inak máš pravdu. Dosť známych tvárí som videl.
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime02.03.11 8:58

Nedivim... ja idiot som mal na sebe len krátke tričko a tú bundu takže som si tú zimu úžil v celej jej kráse. Dead
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Dwa®f


Male
Počet príspevkov : 703
Age : 42
Location : Pressburg
Registration date : 25.12.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime02.03.11 22:48

Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
Mirage




Male
Počet príspevkov : 16
Age : 46
Location : Calpe
Registration date : 12.02.2011

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime07.03.11 3:23

Na http://galerie.sanctuary.cz/thumbnails-185.html najdete report a fotky. Jinak bych rekl, ze to musel byt financne huster provar, ja na nich prodelal v Praze a to prislo pres 200 lidi.


Naposledy upravil Dwa®f dňa 07.03.11 8:02, celkom upravené 2 krát. (Reason for editing : uprava chybnej www)
Návrat hore Goto down
http://mi.rage.cz
Mystique

Mystique


Male
Počet príspevkov : 797
Age : 101
Location : Mystique
Registration date : 05.08.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime07.03.11 10:44

Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime08.03.11 16:27

"Joe Letz osobně vytáhl na pódium toho divného pána, o kterém jsem se zmínila už dříve, do ruky mu vtisknul paličku a spolu to dobubnovali. Mr. LaPlague, ho následoval a na pódium vytáhl postupně téměř všechny lidi. Něco úžasného. To všechno mně utvrdilo v tom, že Combichrist jsou přes ten všechen makeup a pózu opravdu příjemný lidi."

Laughing
Návrat hore Goto down
Qx-Rh85

Qx-Rh85


Male
Počet príspevkov : 94
Age : 38
Location : Bratislava
Registration date : 19.07.2010

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime25.03.11 3:26

To=) Michael Eyres Valkrie
Caf. Velky sorrac, ak som na tej zastavke trepal alebo riesil daco scestne. Tato cast vecera sa mi mlzi v mojej mysli. Dam si nabuduce pozor.

Report a videjka tu:
http://vampirefreaks.com/journal_comment.php?entry=6937150
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/qxrh85
Black Cobra

Black Cobra


Male
Počet príspevkov : 755
Age : 32
Location : Banská Bystrica
Registration date : 01.01.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime25.03.11 7:30

Len tvoje navigačné a vyjadrovacie schopnosti boli značne limitované. ...A motorika tiež.


Naposledy upravil Black Cobra dňa 26.03.11 18:30, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Michael Eyres Valkrie


Male
Počet príspevkov : 354
Age : 31
Location : Slovakia
Registration date : 07.08.2009

COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime26.03.11 3:37

to máš tak keď miešaš trávu s chlastom Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: COMBICHRIST + MORTIIS    COMBICHRIST + MORTIIS  - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
COMBICHRIST + MORTIIS
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mortiis & Combichrist v NITRE!
» Combichrist (14.3. Praha)
» COMBICHRIST 14.3.2010 - Praha

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Music :: Koncerty a Festivaly-
Prejdi na: